Internet itd

Dyskusje mieszkańców osiedla

Czy interesuje Cię to rozwiązanie?

Czas głosowania minął czwartek, 19 kwietnia 2007, 16:24

TAK
4
57%
NIE
3
43%
 
Liczba głosów: 7

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam,
co do Ikatela to nie będę się wypowiadał, a co do serwisu to biorąc Internet od firmy Active serwis jest na miejscu i nieodpłatnie gdyż w większości problemów to ja będę starał się je Wam rozwiązać, a biorąc pod uwagę to, że mieszkam w tym samym bloku wszystkie awarie będą w miarę szybko usuwane. Następny problem jaki tu poruszacie i słuszny według mnie to umowa, a raczej różne jej odmiany. W firmie Active nie ma czegoś takiego jak różne umowy jest tylko jedna w momencie jej podpisania i to od Was zależy na jaki czas chcecie ją zawrzeć (no ewentualne podłączenie bez karty sieciowej to będzie tylko jej koszt ok 25 zł, a ogólne za podłączenie to 1 zł). W razie jakichkolwiek pytań dzwońcie lub piszcie na podane wyżej numery przez P. Grzegorza Siemasza.
Ps. jestem użytkownikiem Internetu od Pana Grzegorza Siemasza od ponad 4 lat i jestem z tego Internetu bardzo zadowolony i dlatego go Wam polecam.

Awatar użytkownika
ryniu5
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 10 sierpnia 2006, 08:39
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: ryniu5 »

Witajcie
a może zainteresowac się jakimś internetem razem z kablówką bo wiem, że są takie pakiety. My teraz mamy z kablówki chodzi w miarę- nie narzekamy. A Wy macie jakies doświadczenia z takim " cudem". Jeśli chodzi o internet radiowy - hmmmmmmm mam niedobre doświadczenia w rejonach poza Wrocławiem skąd pochodzę. Rodzice założyli siostrze i chodzi fatalnie- broń boże nie przesadzam, że ten proponowany u Nas jest taki sam. Ale w momencie gdy się zaczęło podłanczać wiecej osób to był okres, że stron internetowych nie chciał otwierać. A to kicha.....
pozdro
Aga

Awatar użytkownika
adalbertt
Posty: 43
Rejestracja: niedziela, 1 października 2006, 20:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: adalbertt »

Witajcie
Drodzy sąsiedzi myślę że my wszyscy zainteresowani buszowaniem po www powinniśmy się spotkać i ustalić czego oczekujemy od naszego przyszłego dostawcy, a więc prędkość łącza, rodzaj umowy, itp. a następnie nasze "żądania" przedstawimy przyszłym "bajtodostawcom" i będziemy czekali na konkretne oferty, i wtedy po przemyśleniu [myślę że odpowiednim miejscem będzie "pokusa" w końcu należy wspierać lokalnych przedsiębiorców :) ], wybierzemy odpowiednią ofertę.
Pozdrawiam
Wojtek

gsiemasz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:14
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Dalsze propozycje. Internet - ACTIVE

Post autor: gsiemasz »

Padło pytanie co do cen naszego Internetu. Propozycja to: dla sieci osiedlowych : przyłączenie 1 zł ;) abonament za 640 kbit/s to 50 zł brutto, ewentualnie karta sieciowa jeśli klient nie posiada własnej, jej cena nie powinna być wyższa niż 25 zł. Co do wyższych prędkości to można się będzie jeszcze zastanowić.
Umowa oczywiście nie wiążąca klienta na wieki, umowa jest bo ma być ale nie musi być określona czasowo - to nie jest.
Mam możliwość w okresie ok. 3 miesięcy na instalację profesjonalnego łącza światłowodowego Ethernet VPN lub ATM od TPSA o przepustowości od 20 Mbit/s w zwyż (oczywiście jeśli będzie zainterezowanie z Państaw strony ). Do tego czasu myślę, że wystarczą łącza które obecnie posiadam w Siechnicach.
Czytałem wcześniej o pomyśle łącz DSl 15 Mbit - naprawdę życzę powodzenia z takim rozwiązaniem, niestety tego typu łącze nie działa prawidłowo w naszym mieście ( sam walczę z TPSA i znam ten temat bardzo dobrze ).

Wszystkich zainteresowanych tematem proszę o kontakt 603 622 476, zapraszam również na Osiedlową 25.
Wszelkie sugestie i informacje są mile widziane, pozwolą mi na podjęcie decyzji co do rozwoju sieci w Siechnicach.

Pozdrawiam
Grzegorz Siemasz

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

wazne porozumienie

Post autor: Pawel_paula »

Witam! Dla mnie bardzo wazne zeby ewentualne usterki nietrwaly zbyt dluzo ..internet to 50% mojej pracy rowniez w roznych godzinach dostep do potrzebnych mi informacji z firmy wiec jest to dla mnie piorytet by sprawnie dzialal.....naturalnie za zboze nie bede placil niewiadomo ile,w zyciu jest tak ze czlowiek staje zawsze przed jakas decyzja i musi wybierac.....najlepiej czytac umowy,warunki ogolne wszystko to co zawiera sie w takiej ofercie a w szczegolnosci w umowie...uwazam ze jest to kwestia porownania mozliwosci i korzysci dla przyszlych czlonkow plynacych ze wspolnej wspolpracy z dostawca.....sadze ze kwestia podjemowanego problemu rozwiaze sie wowczas kiedy wiekszosc osob bedzie bardziej zdecydowana na chec posiadania internetu w domq...pozdr.

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam,
Internet już działa i w każdej chwili można się do sieci przyłączyć (jest już ok 10 osób podpiętych do sieci) więcej info pod telefonami podanymi w poście Grzegorza Siemasza lub pod moim 608 614 748 Tomek.
Pozdrawiam

gsiemasz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 19:14
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

INTERNET - Już działa.

Post autor: gsiemasz »

Witam ponownie.
Internet w blokach przy ul. Staszica już funkcjonuje. Dzisiaj w godzinach wieczornych uruchomiliśmy właściwy odbiornik.
W najbliższych dniach przedstawię Państwu ostateczną ofertę cenową dostępu do sieci, mam nadzieję, że okaże się atrakcyjna. Rozszerzamy również ofertę opcji abonamentu. Wszelkie informację pojawią się na tablicy ogłoszeń. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt tel. 603 622 476 lub 311 38 83.

Pozdrawiam naszych obecnych i przyszłych Klientów.

Grzegorz Siemasz

kudeł
Posty: 79
Rejestracja: piątek, 29 września 2006, 09:40

Internet - opinie uzytkownikow

Post autor: kudeł »

Witam, z tego co wiem to w naszym bloku jest juz kilku uzytkownikow internetu. Czy moglbym prosic o podzielenie sie wrazeniami jak w praktyce wyglada korzystanie z tej uslugi? Od jakiego dostawcy? Jak wygladaja transfery? Czy sa osiagalne predkosci zdefiniowane w poszczegolnych pakietach? Czy zdazyly sie juz jakiekolwiek przerwy w dostawie? itp...
pzdr,
kuba

Awatar użytkownika
adalbertt
Posty: 43
Rejestracja: niedziela, 1 października 2006, 20:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: adalbertt »

Hej Kudeł!
Jestem jednym z użytkowników Active -netu na Staszica. Posiadam pakiet 640/256. Korzystam z netu zaledwie od kilku dni, ale złego słowa nie mogę powiedzieć!
Testowałem na stronach internetowych i prędkości są takie jak w zakładane w pakiecie. Nie ma żadnych awarii ale gdyby była to sympatyczny pan serwisant Active-netu mieszka w naszym bloku i nie mam co do tego wątpliwości że wszelaki usterki szybko by usunął;)
Pozdrawiam obecnych i przyszłych użytkowników internetu z Active-netu.
Wojtek

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam,
tak to prawda będę starał się usuwać wszystkie usterki w czasie ekspresowym :-) ale miejmy nadzieję, że tych usterek nie będzie :-).

Algirdas
Posty: 16
Rejestracja: wtorek, 27 grudnia 2005, 15:44

Post autor: Algirdas »

Nowa oferta ,cennik dostępny jest też na stronie http://www.ikatel.pl
serwis też jest na miejscu w Siechnicach.

sonic
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 17 maja 2007, 18:08

Post autor: sonic »

A co sadzicie o mybigcity.net?

p.s. wiem ze nie w temat ale to imie Algirdas jakos litewskie sie wydaje :) Kas i Lenkija atvede? :)

Pablo
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 12 lipca 2007, 16:58
Lokalizacja: Siechnice

Internet

Post autor: Pablo »

Witam. Od dwóch tygodni jestem użytkownikiem internetu z Active-net i musze powiedzieć, że chodzi bez zastrzeżeń.Prędkości takie jak w umowie. Po prostu firma spisuje się na medal. Podłączenia kolejnych odbiorców dokonują bardzo szybko i praktycznie dla nas już korzystających z internetu jest to niedczuwalne. A gdyby coś się działo to przecież są "za płotem". Pozdrawiam

Madzia i Bartek
Posty: 10
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 08:24
Lokalizacja: WROCŁAW

Internet.

Post autor: Madzia i Bartek »

Cześć,

wprawdzie będe odbierała mieszkanko w 2 budynku, ale mam pytanie ile ta przyjemność miesięcznie będzie Nas kosztowała ???

ODPOWIEDZ