Do mieszkañców ul.Staszica

Dyskusje mieszkańców osiedla
malinka
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 23 czerwca 2007, 10:47

Do mieszkańców ul.Staszica

Post autor: malinka »

Witam!

Jakiś czas temu po godzinie 22 jakiś przemiły nowy sąsiad używał wiertarki :)
Cisza nocna z tego co wiem obowiązuje od 22 do 6

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

hmm

Post autor: Pawel_paula »

od 22-6 najtajniej za prad sie placi :P

malinka
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 23 czerwca 2007, 10:47

Post autor: malinka »

ale to nie jest wytłumaczenie.
Wczoraj po 22 również była używana wiertarka.
Drodzy Sąsiedzi nie jesteśćie sami

telimena22
Posty: 71
Rejestracja: sobota, 1 kwietnia 2006, 22:20
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: telimena22 »

Dajcie im wyremontowac mieszkanie...moze pracuja do pozna... malinka badz wyrozumiala...

malinka
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 23 czerwca 2007, 10:47

Post autor: malinka »

łatwo ci powiedzieć bo chyba nie mieszkasz w sąsiedztwie :)
Pozdrawiam

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

no wlasnie...

Post autor: Pawel_paula »

I tutaj jak wszedzie zaczyna narastac konflikt miedzy starymi a nowymi mieszkancami co w moje ocenie jest absurdalne...z jednym sie zgodze ze bloki wybudowane sa zbyt blisko tych juz stojacych w dluzszym okresie :)...w przyszlosci niestety teren wokol bedzie zabudowany i nie bedzie juz takiego spokoju jak teraz...nataurlanie proponuje wobec tego isc po godzinie 22 i poprosic i cisze:)..

malinka
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 23 czerwca 2007, 10:47

Post autor: malinka »

tylko najpierw trzeba wiedzieć gdzie ten ktoś mieszka :)
Ja tu nie widzę żadnego konfliktu, tylko zwracam uwagę że sąsiedzi z bloków na Staszica nie są sami :)

OLA&TOMEK
Posty: 86
Rejestracja: czwartek, 28 września 2006, 07:20

Post autor: OLA&TOMEK »

malinka - konfliktu może jeszcze nie ma ale przez pokryjome naklejanie (po 22-giej) na drzwi klatki schodowej kartek z informacją o godzinach obowiązywania ciszy nocnej może się niechcący zacząć...
Wszyscy wiedzą że taka istnieje ale jak przdmówczyni wspomniała - może Ci ludzie pracują do późna i nie mają kiedy indziej wykańczać mieszkania. Trochę wyrozumiałści nie zaszkodzi - to nie będzie trwało wiecznie :)
Pozdrawiamy

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam,
droga Olu wierz mi mieszkając tu od jakiegoś czasu i wstając do pracy o godzinie 4.30 można mieć dosyć tych wierceń i różnego rodzaju hałasu po godzinie 22. Każdy rozumie, że wszyscy chcą mieszkać ale od godziny 6 rano do 22 wieczorem jest bardzo dużo czasu i do mnie nie przemawia tłumaczenie, że ktoś pracuje w różnych godzinach gdyż sam pracuję w systemie 3-zmianowym i jakoś się uporałem z remontem kończąc go o 22. Ale czas pokaże jak to będzie.
Pozdrawiam.

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

hmm

Post autor: Pawel_paula »

Sadze ze najlepiejbedziesie uzbroic w cierpliwosc a nam szanowac cisze i spokoj osob juz mieszkajacych w siechnicach :D...uwazm ze mozna kompromis znalesc kwestia dialogu :D....taki juz jest, wiec moze jakis pozytwny efekt nastapi :D....

ODPOWIEDZ