Umeblowanie pokoju dziennego

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Umeblowanie pokoju dziennego

Post autor: Sumire »

Lubię klasyczny wystrój wnętrz więc pewnie wybrałabym meble drewniane. Uniwersalna aranżacja mieszkania gwarantuje nam elegancję i to, że nie znudzi nam się po latach dany mebel. Tutaj http://tekstodajnia.pl/mieszkanie-w-klasycznym-stylu-jak-urzadzic/ znalazłam porady jak dobrze wkomponować drewniane meble w wystrój wnętrza. Prostota i minimalizm rządzą w moim mieszkaniu, dlatego też nie pozwalam sobie na szaleństwo z kolorami ścian i krzykliwymi dodatkami. Drewniane meble to oprawa sama w sobie.

AgnieszkaGrzelaz
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 15 kwietnia 2016, 08:54

Re: Umeblowanie pokoju dziennego

Post autor: AgnieszkaGrzelaz »

Ładne są te meble, ja właśnie mam jasny pokój dzienny i chcę do niego kupić podłogę drewnianą to znaczy wymienić, bo teraz mam okropną wykładzinę, która była położona tymczasowo. W Artcore chcę właśnie ciemną deske dębową zamówić, zeby zrobić taki kontrast.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Umeblowanie pokoju dziennego

Post autor: nigdziebadz »

Mi się podobają salony w stylu skandynawskim. Z jednej strony są proste, ale z drugiej robią duże wrażenie.

kermmitt
Posty: 43
Rejestracja: czwartek, 10 grudnia 2015, 19:21

Re: Umeblowanie pokoju dziennego

Post autor: kermmitt »

A moim zdaniem świetnie wyglądają i się prezentują meble ze skóry , są dosyć drogie, ale za to macie efekt i wygodę, więc myślę, że warto w nie zainwestować, będą wam służyć na lata :)

Kolinka
Posty: 22
Rejestracja: sobota, 14 maja 2016, 12:59

Re: Umeblowanie pokoju dziennego

Post autor: Kolinka »

Jeśli masz czas żeby pielęgnować meble skórzane to pewnie,ze są cudowne.Niestety wymagają odpowiednich środków,które są nieraz trudno dostępne oraz czasu na to aby o nie zadbać.Samo postawienie skórzanego mebla nie wystarczy.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Umeblowanie pokoju dziennego

Post autor: Sumire »

Ja lubię klasyczne umeblowanie - i taki tez styl wybieram, wszystko musi być pod kolor, nie lubię niepotrzebnej ekstrawagancji w urządzeniu wnętrza.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Umeblowanie pokoju dziennego

Post autor: nigdziebadz »

Ja coraz częściej myślę o lampie stojącej do salonu. Widziałam na Homebooku taką piękną, sztalugową lampę, która idealnie pasowałaby do wnętrza w stylu skandynawskim. A przypadkiem takie właśnie posiadam.

bohaterka
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 22 maja 2016, 21:05
Kontakt:

Re: Umeblowanie pokoju dziennego

Post autor: bohaterka »

Ja na razie nie mam zamiaru nic przemeblowywać, póki co myślę jedynie o jakimś dywanie z wzorem w autka. Ktoś może coś polecić.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Umeblowanie pokoju dziennego

Post autor: Sumire »

Najlepiej tak urządzić pokój, by było w nim dużo światła i przestrzeni. Ja akurat mam bardzo mały pokój i wymyśliłam, że zabuduję go szafą z lustrami - pokój zrobił się dwa razy większy.

Alfred
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 21:03

Re: Umeblowanie pokoju dziennego

Post autor: Alfred »

Przynajmniej tak wyglada na zdjeciach.

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: Umeblowanie pokoju dziennego

Post autor: Mati27 »

Z lustrem fajny pomysł.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Umeblowanie pokoju dziennego

Post autor: Sumire »

Lustro jest dobrym sposobem na powiększenie pomieszczenia.

Ryma99
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 29 września 2016, 09:57

Re: Umeblowanie pokoju dziennego

Post autor: Ryma99 »

jagodaJ pisze:Ja mam podobnie i szukam właśnie takiej ładnej szafy z lustrami w dobrej cenie :)
Zerknij na ofertę mebli z Kalwarii :) Znajdziesz tam bardzo łądne szafy :)

Bolesław40
Posty: 25
Rejestracja: środa, 28 września 2016, 12:33

Re: Umeblowanie pokoju dziennego

Post autor: Bolesław40 »

Ryma99 pisze:
jagodaJ pisze:Ja mam podobnie i szukam właśnie takiej ładnej szafy z lustrami w dobrej cenie :)
Zerknij na ofertę mebli z Kalwarii :) Znajdziesz tam bardzo ładne szafy :)
Rzeczywiście :) Bardzo ciekawe rozwiązania i przede wszystkim meble wysokiej jakości.

ODPOWIEDZ