Weekend nad morzem

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
simon_says
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Weekend nad morzem

Post autor: simon_says »

Mielno, Niechorze :) czy jakakolwiek inna nadmorska miejscowość jest śliczna. Byle nie w sezonie kiedy są tabuny ludzi. Wiem że słońce, ciepło i plaża to to co Polacy lubią najbardziej. Ale radzę odwiedzić te miejscowości kiedyś w zimę :) jest tam przecudnie, cicho i spokojnie bez natłoku turystów.

hamakrus
Posty: 14
Rejestracja: piątek, 8 kwietnia 2016, 06:32

Re: Weekend nad morzem

Post autor: hamakrus »

Ja też kocham polskie morze ale pod koniec sezonu. Dla mnie w lecie i tak nie jest zbyt ciepło w wodzie, żeby się pluskać, więc wolę południową Europę w tym celu. Bałtyk ma swój urok zimą :)

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Weekend nad morzem

Post autor: nigdziebadz »

Ja nie zdecydowałabym się na wakacje nad polskim morzem. Może okazać się, że przez cały nasz urlop będzie padać...

zosias
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 19:15

Re: Weekend nad morzem

Post autor: zosias »

Ja co roku w wakacje jeżdżę nad morze i zawsze żal wracać do domu. W ubiegłym roku byłam w Krynicy Morskiej, podobało mi się, ale w tym roku zmieniam miejsce i jadę w kierunku Łeby. Ze znajomymi postanowiliśmy, że jedziemy tam bo nigdy nie byliśmy w tym mieście, no i też ze względu na to, że jest tam dużo atrakcji, imprez i ładna plaża. Pokoje zarezerwowałam w pensjonacie Boja http://wakacyjnaleba.pl/noclegi/63,2418,pokoje-goscinne-boja bo siostra poleciła mi to miejsce.

Jessie
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 15 grudnia 2014, 20:16

Re: Weekend nad morzem

Post autor: Jessie »

Jeżeli chodzi o wakacje nad morzem, to jak dla mnie, przede wszystkim - Łeba Noclegi tam wcale nie należą do najdroższych, jak to można byłoby się spodziewać po nadmorskiej miejscowości. Jak się dobrze poszuka, to i nocleg w cenie 25 złotych od odoby się znajdzie ;).

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Weekend nad morzem

Post autor: kokos »

Nie przepadam za morzem i raczej rzadko w tamte strony zajeżdżam, ale mogę z pewnością polecić Jastrzębią Górę. Mała i bardzo przyjemna miejscowość.

namdu
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 31 marca 2016, 08:44

Re: Weekend nad morzem

Post autor: namdu »

Tutaj -> http://mylomza.pl/forum/topic.html?id=2805#p16031 znajdziesz propozycje fajnych kwater w Gdyni ;)

lena08
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 14 listopada 2016, 15:27

Re: Weekend nad morzem

Post autor: lena08 »

Zależy od gustu :) mi Mielno np nie pasowało, za dużo ludzi, za dużo hałasu i imprez. Zdecydowanie bardziej polecam sąsiadujące z Mielnem Unieście :) spokój, cisza i piękne jezioro Jamno. Zadowolona byłam też z urlopu na Helu i w Rewalu ;) trzeba zapoznać się z ofertami i podjąć decyzję samemu ;)

amela
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 14 lutego 2017, 17:21

Re: Weekend nad morzem

Post autor: amela »

Na pewno warto odwiedzić Gdańsk :) Piękne miasto, no i blisko do morza :) Na obiad można wstąpić do restauracji Szafarnia10. Wiem, że w wybrane wieczory w tygodniu odbywają się tam kameralne koncerty na żywo.

szuty
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 24 lutego 2017, 17:39

Re: Weekend nad morzem

Post autor: szuty »

Jak najbardziej! Teraz powietrze jest mocno najodowane co będzie zdrową opcją!

Awatar użytkownika
janko77
Posty: 20
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 10:00
Lokalizacja: Kolbuszowa

Re: Weekend nad morzem

Post autor: janko77 »

Zimowy wyjazd nad morze też może być udany. Nie ma tylu ludzi i spokojnie można sobie pozwiedzać. Ceny też nieco niższe niż w sezonie ;)

adamo4
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 26 lutego 2017, 18:57

Re: Weekend nad morzem

Post autor: adamo4 »

ja kocham Ustronie Morskie

addam298
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 6 marca 2017, 16:47
Kontakt:

Re: Weekend nad morzem

Post autor: addam298 »

Tanie podróżowanie i weekend nad morzem to jest coś co kocham, nie mam stałego związku i jestem alternatywną osobą lubiąca podróżować po Polsce. Ostatnio szukałam idealnego kredytu który pozwoli mi na wyjazd, nie chciałam korzystać z chwilówek bo to duże oprocentowanie zabija wszystko... Dlatego zdecydowałam się na ofertę https://www.aasapolska.pl/o-nas Aasa Polska rewelacyjna firma, kredyt przez internet bez zaświadczeń decyzja w 15 min o przydzieleniu mi pożyczki, rewelacja ! Dzięki nim pojechałam w Polskie góry !

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: Weekend nad morzem

Post autor: Mati27 »

Łeba jest piękna:)

ODPOWIEDZ