Gdzie macie ubezpieczenie?

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: izu »

Tam akurat nie byłam,ale zadowolona też jestem z kontaktu w cuk na Kościuszki. Z teściową tam podeszłam jak auto ubezpieczała.

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: Mati27 »

Nam się kończy ubezpieczenie drugiego auta i z tej promocji chyba skorzystamy http://cuk.pl/promocje/znizki_do_-40_w_ac_z_oc

MaRtyNka
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 11 czerwca 2016, 10:58

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: MaRtyNka »

ja posiadam ubezpieczenie w https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-firm/majatek/ubezpieczenie-mienia i jestem zadowolona. U nich przedmiotem ubezpieczenia mogą być min. obiekty budowlane, lokale, wartości pieniężne i tympodobne co mnie też przekonało.

bikzenon
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 16:01

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: bikzenon »

Trzeba mocno szukać i sprawdzać, nawet ubezpieczeń nietypowych, bo polisolokaty również były niestandardowe i teraz dzieje się...Na stronie kancelariainvictus.pl czytałem o aegon opłatach likwidacyjnych. Nie wygląda to ciekawie ze strony ubezpieczonego, który likwiduje polisę.
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 grudnia 2016, 21:55 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar.reg.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: Sumire »

Ja mam ubezpieczenie w PZU.

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: izu »

Ja do polisy dostałam w cuk pakiet pomocy prawnej więc myślę, że w takich sytuacjach to dobre zabezpieczenie:)

magwit
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 9 czerwca 2011, 12:30

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: magwit »

Przy każdym rodzaju zawieranego ubezpieczenia należy sobie odpowiedzieć na kilka istotnych pytań- "żywy" agent :) będzie wtedy na pewno bardziej pomocny niż kalkulator internetowy, bo będzie wiedział o co Państwa zapytać, żeby dobrać odpowiedni produkt pod Państwa potrzeby i wymagania a przy okazji jeśli jest to multiagent- przedstawi kilka ofert różnych Towarzystw i omówi różnice zakresowe i cenowe. O ile przy ubezpieczeniu OC komunikacyjnego sprawa nie jest specjalnie skomplikowana o tyle pozostałe ubezpieczenia np. domu/mieszkania a zwłaszcza zdrowotne i życiowe wymagają zagłębienia się w Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Nie sztuką jest zapłacić za polisę - sztuką jest w momencie szkody otrzymać świadczenie, a do tego otrzymać je w takiej wysokości, która pokryje nasze straty w ub. majątkowych lub zapewni środki na leczenie/rehabilitację i wypłaci uszczerbek w ubezp. zdrowotnych i życiowych. Prosty przykład- Klient kupuje ubezpieczenie mieszkania, ubezpiecza ruchomości domowe od kradzieży na sumę 10 000 PLN. Złodziej okrada komórki lokatorskie- ukradł naszemu klientowi powiedzmy dwa rowery, opony zimowe, wiertarkę. Klient -dumny posiadacz polisy- wie, że dobrze jest udokumentować skradzione przedmioty fakturą zakupu więc wysyła do Towarzystwa zestawienie- dwa rowery- 2500 zł, opony zimowe- 1 000 zł, wiertarka 350 zł. Jakie jest jego zdziwienie, kiedy tytułem odszkodowania na jego konto bankowe wpływa całe 1 000 PLN. Internetowy kalkulator zapomniał podpytać co klient trzyma w piwnicy i podpowiedzieć, że w większości Towarzystw odpowiedzialność wynosi 10% SU. A wystarczyło podnieść SU lub zmienić produkt ubezpieczeniowy. Kalkulatory internetowe to dobra rzecz ale tylko do oględnego rozeznania w produktach i średnich cenach ubezpieczeń. Osoby zainteresowane pomocą w doborze ubezpieczenia zapraszam do kontaktu. Magdalena Witczak-Czechowska 691 708 869

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: Mati27 »

izu pisze:Ja do polisy dostałam w cuk pakiet pomocy prawnej więc myślę, że w takich sytuacjach to dobre zabezpieczenie:)
Ja już z jednej porady w ramach tego pakietu skorzystałam.Świetna sprawa.

dawid32
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 16 lutego 2017, 10:16

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: dawid32 »

A ja ostatnio kupiłem http://www.turystyczne.ubezpieczeniaonline.pl/ tam są bardzo ciekawe opcje.

Awatar użytkownika
Maru
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2017, 11:21
Kontakt:

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: Maru »

Ja miałem Allianz , ale po ostatnich podwyżkach przyciągnęła mnie tańsza oferta w Axa direct.

ewa.kopia
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: ewa.kopia »

Aktualnie tam gdzie taniej ;)

amlor
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 18 lutego 2017, 10:30

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: amlor »

ja ubezpieczenia na życie zaś przeglądałam tutaj http://www.ubezpieczeniazyciowe.pl/
Czy ktoś może wyrazić swoją opinię ?? :)

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: izu »

Mati27 pisze:
izu pisze:Ja do polisy dostałam w cuk pakiet pomocy prawnej więc myślę, że w takich sytuacjach to dobre zabezpieczenie:)
Ja już z jednej porady w ramach tego pakietu skorzystałam.Świetna sprawa.
Fajnie że te porady są z różnych dziedzin prawa.

aloizza12
Posty: 3
Rejestracja: środa, 15 lutego 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: aloizza12 »

Jest wiele ciekawych firm ubezpieczeniowych, najlepiej skorzystać w dzisiejszych czasach z porównywarki, wybór dość spory a ceny niestety poszły znacząco do góry...

ODPOWIEDZ