Zegarek do 1000 zł

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
janeks
Posty: 58
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2015, 09:42

Zegarek do 1000 zł

Post autor: janeks »

Witam. Do końca czerwca chciałbym kupić nowy zegarek. Interesuje mnie zarówno bransoleta jak i pasek, prosta, przejrzysta tarcza. Używany będzie na co dzień, ale dobrze byłoby gdyby pasował do bardziej eleganckiego stroju jak garnitur. Budżet to 1000zł, ale jestem w stanie ok. 200zł dorzucić.

Co polecacie?

triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Re: Zegarek do 1000 zł

Post autor: triss »

W tej cenie najlepiej prezentują się zegarki klasycznych szwacarskich marek. Doxa czy Certina tanie nie są ale firmy mają w ofercie również tańsze modele , które mieszczą się w budżecie. Polecam tylko szukac w sklepach internetowych bo będzie taniej. Unikaj aukcji bo jest tam sporo podróbek ale w autoryzowanych sklepach możesz kupować spokojnie.
Zerknij sobie na strone:
http://www.zegarek-doxa.pl/ - jest na niej katalog firmy Doxa. Jakiś czas temu kupiłem sobie ich zegarek i jestem bardzo zadowolony.

lendu
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 24 lipca 2016, 15:31

Re: Zegarek do 1000 zł

Post autor: lendu »

Moim zdaniem nie warto przepłacać aż tyle. Wybierz np. sprawdzony Casio.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Zegarek do 1000 zł

Post autor: nigdziebadz »

Dla mnie zegarki z Casio są zbyt klasyczne. W cenie 300-400 zł można kupić bardzo dobre zegarki z lorus.

DawidPotul
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2016, 10:02
Kontakt:

Re: Zegarek do 1000 zł

Post autor: DawidPotul »

Ja jakoś tyle kasy za zegarek bym nie zapłacił. Jak dla mnie 300 zł to wystarczająca suma. Posiadam zegarek Timex Expedition.

martawex
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 28 marca 2017, 17:01
Kontakt:

Re: Zegarek do 1000 zł

Post autor: martawex »

Lubię eco slim

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Zegarek do 1000 zł

Post autor: izu »

W tej cenie kupisz fajne zegarki marki Aztorin czy Bergstern.

Karatka
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 8 lipca 2019, 09:30

Re: Zegarek do 1000 zł

Post autor: Karatka »

Zdecydowanie smartwatch, Huawei lub Samsung (zobacz dlaczego: https://telefonik.net.pl/smartwatch-na-miare-xxi-wieku/), sam używam, i nie wyobrażam sobie posiadać zwykłego zegarka. Fakt, bateria na dwa dni, ale funkcjonalność to nagradza :)

cabina
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 14 kwietnia 2020, 13:14
Kontakt:

Re: Zegarek do 1000 zł

Post autor: cabina »

Dla mnie zegraki G-Shock są bardzo fajne. Na pewno cena tych zegarków jest adewatna do jakości.

terenc
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 16 kwietnia 2021, 22:10
Kontakt:

Re: Zegarek do 1000 zł

Post autor: terenc »

A ja polecam smartwatcha - przed długi czas byłem zwolennikiem klasyków, ale po zakupie pierwszego zegarka "na próbę" stwierdziłem, że jest to niezwykle przydatny gadżet. Za 1000 zł można kupić model z wysokiej półki, który będzie posiadał wiele praktycznych funkcji. Prowadzę własny biznes, a więc posiadanie "centrum dowodzenia" na nadgarstku jest dla mnie sporym udogodnieniem. Spędzając czas z rodziną nie siedzę z nosem w smartfonie i nie sprawdzam wiadomości. Wystarczy, ze zerknę na powiadomienie i już wiem, czy to coś ważnego, czy sprawa może jednak poczekać.

Michalina
Posty: 1
Rejestracja: środa, 4 sierpnia 2021, 09:35
Kontakt:

Re: Zegarek do 1000 zł

Post autor: Michalina »

Swatch - zdecydowanie. Nie dość, że świetnie wyglądają i bardzo wygodnie się noszą, to jeszcze jest mnóstwo wzorów. Począwszy od eleganckich klasyków to zupełnie odlotowych, kolorowych i wzorzystych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przy tym Swatche są niezawodne, solidne i wytrzymałe. Moim zdaniem to najlepszy wybór.

Ulanyeto
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 2 listopada 2021, 06:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zegarek do 1000 zł

Post autor: Ulanyeto »

Bardzo ciekawe, ale ja wolę zarabiać na handlu u najlepszych polskich brokerów Forex. Znalazłem wielu dobrych brokerów na ForexN PL.

ODPOWIEDZ