Wakacje 2016

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
stokrotka21
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 26 kwietnia 2016, 12:17
Kontakt:

Wakacje 2016

Post autor: stokrotka21 »

Gdzie w tym roku spędzacie wakacje? Macie już zaplanowane czy jeszcze nie ? My z mężem właśnie zastanawiamy się gdzie wyjechać. Liczę na propozycję ;)

loriena
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 28 lipca 2015, 15:26

Re: Wakacje 2016

Post autor: loriena »

Polecam Łebę - piękny Słowiński Park Narodowy, ruchome wydmy i cudowny morski klimat. Spokojnie można znaleźć w miarę tanie Łeba noclegi i w sumie nie ma tam takich tłumów, jak w Trójmieście czy Kołobrzegu.

JanuszEl
Posty: 2
Rejestracja: środa, 4 maja 2016, 11:34
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Wakacje 2016

Post autor: JanuszEl »

Najlepiej to chyba w 2016 wybrać się na wakacje gdzieś w Polsce. Ja osobiście jadę w tym roku nad polskie morze. Dzięki temu zaoszczędzimy pieniądze i będziemy spokojniejsi, bo za granica może być dość niebezpiecznie w te wakacje.

dixi
Posty: 7
Rejestracja: środa, 13 kwietnia 2016, 14:47

Re: Wakacje 2016

Post autor: dixi »

A my w tym roku wakacje na własnym, (W końcu!) ogródku przy domu :)

Kolinka
Posty: 22
Rejestracja: sobota, 14 maja 2016, 12:59

Re: Wakacje 2016

Post autor: Kolinka »

Ja sie zastanawiam nad Chorwacją razem z narzeczonym jednak jeszcze nie podjęliśmy decyzji :)

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Wakacje 2016

Post autor: nigdziebadz »

Kolinka pisze:Ja sie zastanawiam nad Chorwacją razem z narzeczonym jednak jeszcze nie podjęliśmy decyzji :)
A gdzie dokładniej chcielibyście jechać? Ja byłam w zeszłym roku w Trogirze i mogę polecić to miejsce.

mery11
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 19 maja 2016, 11:08

Re: Wakacje 2016

Post autor: mery11 »

Ja planuję do Zakopanego w tym roku :) Byłam już tam wiele razy, ale uwielbiam góry, więc z pewnością zdobęde jakiś nowy szczyt :)

klaralane
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 20 maja 2016, 12:30

Re: Wakacje 2016

Post autor: klaralane »

Taaak, także polecam Zakopane :) Albo jakąś mniejszą górską miejscowość jeśli ktoś tłumów nie lubi. Ja co roku robię szybki reaserch na nocujznami.pl i wybieram jakieś interesujące mnie miejsce. W tym roku waham się między Ustroniem a Szklarską Porębą, ale może znowu do Zakopanego wrócę :P

ala25
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 13 maja 2016, 18:38

Re: Wakacje 2016

Post autor: ala25 »

My w tym roku jedziemy na Kaszuby. Mamy zamiar zwiedzić Szwajcarię Kaszubską, o której tyle słyszałam. Wszystko już zaplanowane, pokoje zarezerwowane w domku w Wodnym świecie w Ostrzycach - http://www.domkikaszuby.eu/ Lista miejsc, które chcę zobaczyć gotowa, zostało tylko odliczanie dni do wakacji.

ODPOWIEDZ