Gdzie robicie zakupy w sieci?

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
paulinamura
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2015, 12:35

Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: paulinamura »

Gdzie waszym zdaniem najbardziej się opłaca robić zakupy przez internet? Ja się zapisałam do klubu zakupowego Limango i teraz mam dostęp do różnych promocji i akcji rabatowych, przeznaczonych jedynie dla klubowiczów. Dodatkowo dostawa jest zawsze bezpłatna, a na zwrot zamówienia mam aż 30 dni.

bikzenon
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 16:01

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: bikzenon »

W sieci lubię sprzedawać i kupować rzeczy z tak zwanej drugiej ręki. Do auta akcesoria samochodowe i części. Internet to wygodne zakupy, zwłaszcza na tym portalu.

ceeelwa
Posty: 2
Rejestracja: środa, 10 lutego 2016, 10:37

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: ceeelwa »

Ja robie zakupy na roznych stronach zalezy co potrzebuje :)

davidov
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 14 lutego 2016, 11:55

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: davidov »

jeśli ktoś szykuje imprezę to polecam zajrzeć do sklepu DEKOREO często tam kupujemy

boguslawa.k
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 14 lutego 2016, 18:14

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: boguslawa.k »

Ja też korzystam z różnych stron, chociaż jakby tak wybrać taką, z której korzystam najczęściej to jest to allegro :)

adaMo7
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 28 grudnia 2015, 19:10
Kontakt:

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: adaMo7 »

Ja kupuję tam gdzie najtaniej :)

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: nigdziebadz »

adaMo7 pisze:Ja kupuję tam gdzie najtaniej :)
Ja częściej kieruję się formą dostawy. Wybieram te sklepy, które wysyłają przesyłki przez paczkomaty.

bajaola
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2016, 08:47

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: bajaola »

Robiąc zakupy w sieci zawsze zwracam uwagę na jakość i cenę. Mam już kilka sklepów, do których mam zaufanie, jednak najczęściej zaglądam do http://sneakr.pl/, mają sporo marek i oryginalnych butów tj. Adidas czy Nike. Wolę kupić u nich niż w takim normalnym sklepie bo jednak jest sporo taniej, a jakość ta sama więc po co przepłacać.

namdu
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 31 marca 2016, 08:44

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: namdu »

Ja stąd -> http://www.dziejesie.pl/forum/thread/1344/2 , mam parę fajnych adresów sklepów internetowych ;)

torba
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 1 kwietnia 2016, 13:22
Kontakt:

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: torba »

Ja zdecydowanie w http://s2artstudio.com jeżeli chodzi o zdjęcia fotograficzne, tam zamawiam sobie często jakieś sesje zdjęciowe, biznesowe. Jestem z Wrocławia i moim zdaniem to najlepsze miejsce w okolicy jak miałbym porównać jakość do ceny.

simon_says
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: simon_says »

Głównie allegro, jeżeli inne sklepy to sprawdzam najpierw opinie na ich temat, czy są zaufane.

bajaola
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2016, 08:47

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: bajaola »

Wszystko zależy od tego co chcę akurat kupić. Ubrania i torebki zawsze kupuję marki https://emanzana.pl/, oni potrafią zadbać o kobiety i ilekroć jestem u nich to za każdym razem coś ładnego wpadnie mi w oko. Wczoraj zamówiłam sobie świetny szary kombinezon z dużym wykładanym dekoltem.

malutka
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 25 lutego 2016, 13:19

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: malutka »

siemka, jakie sa wasze opinie i wrazenia odnosnie sklepu ezebra.pl? cos ktos kupowal tam? ja chce zakupic troche kosmetykow, bo taniej niz normalnie ale nie wiem sama, nie znam tego sklepu. dodatkowo to co ptrzeczytalam o ezebra.pl na tej stronie troche mnie niepokoi. ba! nawet bardzo. dajcie znac o wy o tyms adzicie

kermmitt
Posty: 43
Rejestracja: czwartek, 10 grudnia 2015, 19:21

Re: Gdzie robicie zakupy w sieci?

Post autor: kermmitt »

Zależy czego się poszukuje :) Jeśli interesują was wszelkiego rodzaju akcesoria kuchenne, to warto odwiedzić sklep Nakrywamy , jest tam niemal wszystko: garnki, obrusy, porcelana, sztućce, kieliszki, młynki i pełno praktycznych kuchennych gadżetów :)

Zablokowany