Urządzamy się-porady, usługi, adresy.

Dyskusje mieszkańców osiedla
Tomala
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 15 stycznia 2007, 17:55

Post autor: Tomala »

ryniu5, podaj prosze namiary na znajomego od drzwi. Chcemy drzwi do kuchni zrobic z drewna, więc przydadzą sie nam namiary. Z góry dziekujemy i pozdrawiamy.

Awatar użytkownika
ryniu5
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 10 sierpnia 2006, 08:39
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: ryniu5 »

Witam Was "Tomala"
Znajomy był właśnie w tę sobotę i dogadaliśmy się odnośnie wszystkiego no i tez oczywiście pomierzył sobie w mieszkaniu wszystko co mu było potrzebne. Moge Wam podać jego stronę internetową http://www.dudex.net.pl zobaczcie sobie kilka wzorów tam ma no i kontakt też tam jest do niego. Zobaczymy jak mu to wyjdzie. :wink: :wink:
Jakby co to piszcie na gg ale wieczorkiem nr gg 4595317
Aga

Awatar użytkownika
ryniu5
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 10 sierpnia 2006, 08:39
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: ryniu5 »

Hej
mam pytanie? Czy ktoś wie gdzie we Wrocku jest jakis duży wybór tapet winylowych ale grubych i nadających sie na ścianę do łazienki..Dzięki z góry
Aga

" Gdy zmęczyłem się szukaniem,
nauczyłem się znajdować..."
Fridrich Nietzsche

uluru75
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 5 kwietnia 2007, 03:22

Post autor: uluru75 »

Znajomy zrobil mojej mamie meble w mdfie w cenie 5500zł, naprawde koles zna sie na rzeczy. Polecam: 505 505 644

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

Rolety

Post autor: Pawel_paula »

Jezli ktos chcialby rolety na okna,zaluzje itp. to polecam firme(zapomnialem nazwe :P ) ale znajduje sie na ul.jeleniogorskiej kolo lesnicy a stablowicami....firma rzetelna i ceny tez rozsadne.....

...jak sobie przypomne to podam szczegolowe dane....:)

Awatar użytkownika
ryniu5
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 10 sierpnia 2006, 08:39
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: ryniu5 »

Witajcie drodzy sąsiedzi. Już niedługo będziemy mieszkać w Siechnicach. Mam pytanie czy nikt nie ma firmy zajmującej się praniem tapicerki meblowej. Potrzeba nam takich fachowców ale najlepiej z "poleconej reki". Bardzo proszę jeśli coś macie to napiszcie.
Aga & Rav

kudeł
Posty: 79
Rejestracja: piątek, 29 września 2006, 09:40

Post autor: kudeł »

witam, czy ktos moze korzystal juz z uslug jakiegos szklarza godnego polecenia? potrzebuje zamowic dosc pilnie lustro do lazienki montowane w kafelkach.
pzdr,
kuba

kudeł
Posty: 79
Rejestracja: piątek, 29 września 2006, 09:40

Post autor: kudeł »

hej, czy ktos moze polecic jakiegos niedrogiego dostawce blatow kuchennych z wrocławia lub okolic?
pzdr,
kudel

ODPOWIEDZ