prezent dla rodziców na rocznicę

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
marchewciaa
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 5 grudnia 2015, 16:50

prezent dla rodziców na rocznicę

Post autor: marchewciaa »

Witam , chciałam się doradzić zamierzam wykupić wczasy w prezencie dla moich rodziców, z uwagi na to, że jeśli zakupi się taki wyjazd wcześniej jest on tańszy. Więc postanowiłam, że zrobię to w zbliżającym się czasie, problem pojawia się jedynie z dwoma sprawami, miejsce i gdzie kupić :) Biorę pod uwagę przee wszystkim Grecje, Włochy i Hiszpania. I również zastanawiam się z jakiego biura podróży korzystać, ostatnio natrafiłam na http://www.swiatwypoczynku.pl/ . Czy ktoś z Was zamawiał z tej strony ?Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc, baaardzo :)

kermmitt
Posty: 43
Rejestracja: czwartek, 10 grudnia 2015, 19:21

Re: prezent dla rodziców na rocznicę

Post autor: kermmitt »

Wczasy to świetny pomysł :) Na pewno to docenią i będą zachwyceni :) Polecam ładne i urokliwe miejsca w Polsce np. http://www.hotelfajkier.pl/wellness-spa w okolicy Jury Krakowsko Częstochowskiej :)

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: prezent dla rodziców na rocznicę

Post autor: izu »

Fajny pomysł.Moi rodzice jak mieli 20 - rocznicę ślubu to dostali od nas nowe obrączki. Wybrali sami w aparcie jakie chcą, czuli się znowu jak narzeczeni:)

aga.buziaczek
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2015, 17:11

Re: prezent dla rodziców na rocznicę

Post autor: aga.buziaczek »

Wyjazd to najlepszy pomysł :D

Waleria
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2015, 11:00

Re: prezent dla rodziców na rocznicę

Post autor: Waleria »

A my ostatnio rodzicom kupiliśmy prezent praktyczny - akcesoria do samochodu, bo juz dawno planowali wyjazd zimą w góry, jak za dawnych lat, ale bali się trochę, bo nie mieli łańcuchów. Znalazłam fajne do ich modelu http://www.dacia.pl/serwis/akcesoria/ i okazało się, że są nawet nie są takie drogie, jak myślałam. Teraz rodzice mają zarezerwowany termin w lutym i jadą na Słowację, a my im kupiliśmy łańcuchy, opaski antypoślizgowe i uchwyty do nart. Są bardzo zadowoleni, tata nawet powiedział, że tak udanego prezentu nie dostał od 10 lat.

iga22
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 19:59

Re: prezent dla rodziców na rocznicę

Post autor: iga22 »

Myślę, że jeśli ma się rodziców już w podeszłym wieku, odpowiednim prezentem na ich kolejną rocznicę ślubu będzie wyjazd do spa, gdzie odpowiedni fachowcy zadbają o zdrowie rodziców a przy okazji też miło spędzą czas. Przyjaciółka podpowiedziała mi, że to świetny sposób i zaproponowała ośrodek oferujący wczasy seniora w Jastrzębiej Górze primaveraspa.pl/cennik-pakiety/wczasy-dla-seniora-nad-morzem.

Dinasek
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 14 stycznia 2016, 13:30
Kontakt:

Re: prezent dla rodziców na rocznicę

Post autor: Dinasek »

zagraniczna wycieczka na rocznicę?dość drogie rozwiązanie...

milena1991
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 18 stycznia 2016, 12:47

Re: prezent dla rodziców na rocznicę

Post autor: milena1991 »

Wycieczka to byłby najlepszy pomysł, ale... dosyć kosztowna sprawa.


_______________
bylinyolsztyn.pl

ala90
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 18 stycznia 2016, 20:12

Re: prezent dla rodziców na rocznicę

Post autor: ala90 »

Jeżeli Twoi rodzice są już starsi to możesz wziąć przykład ze mnie i wysłać ich do spa :) Ja tak zrobiłam i był to chyba najlepszy prezent i największa niespodzianka jaką dostali w życiu. Spakowali się i pojechali na tydzień do spa Primavera w Jastrzębiej Górze. Piękna nadmorska okolica i fajne atrakcje, dostosowane do ich wieku, rodzice mieli ubaw po pachy, a przy tym zregenerowali się i nabrali sił :)

bikzenon
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 16:01

Re: prezent dla rodziców na rocznicę

Post autor: bikzenon »

iga22 pisze:Myślę, że jeśli ma się rodziców już w podeszłym wieku, odpowiednim prezentem na ich kolejną rocznicę ślubu będzie wyjazd do spa, gdzie odpowiedni fachowcy zadbają o zdrowie rodziców ..
O zdrowie mogą też zadbać w klinice oral implantology, prezent do tego ich zmotywuje. Sami oceńcie, czy jest taka potrzeba, zarejestrujcie na wstępną wizytę.

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: prezent dla rodziców na rocznicę

Post autor: izu »

W Aparcie jest bardzo duży wybór pięknych prezentów z biżuterii oraz zegarków

ODPOWIEDZ