Gdzie macie ubezpieczenie?

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
rakna
Posty: 18
Rejestracja: środa, 21 października 2015, 14:29

Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: rakna »

Hej!

mam do Was pytanie - kończy mi się ubezpieczenie, które mam w PZU i muszę poważnie zastanowić się nad jego zmianą, bo jak czytałem umowę (szkoda, że dopiero teraz) to dotarło do mnie ile tam jest wyłączeń. Jak na razie najbardziej podchodzi mi to mbankowe - mam tam konto więc przynajmniej byłoby mniej formalności. Korzystał już może ktoś z ich ofert na ubezpieczenia zdrowotne? Umowę już przeczytałem i jest o niebo lepsza niż to, co mam do tej pory, więc generalnie jestem zadowolony. Orientujecie się, ile płacicie teraz za swoje ubezpieczenie?

dzięki za wszelakie info!
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 grudnia 2016, 21:56 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar.reg.

bruntka08
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 23 października 2015, 14:29

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: bruntka08 »

ja mam w pramerica, koleżanka mnie ubezpieczała ale warunki chyba niezłe

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: Mati27 »

Zdrowotnego nie mam, ale jak jesteś z aktualnego niezadowolona to warto podejść do CUK to multiagencja, więc mają oferty wielu TU, chyba ponad 30 -stu.Wiem , bo tam auto i mieszkanie ubezpieczaliśmy.

mariakup
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 26 października 2015, 13:22

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: mariakup »

Ja jestem ubezpieczona na uczelni więc nie wiem gdzie dokładnie ;)

romo
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 8 listopada 2015, 23:44

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: romo »

Ja mam w Copmensa, bo właśnie mają dużo lepszy zakres ubezpieczenia, to dla każdego powinien być priorytet, bo mieć ubezpieczenia byle jakie żeby mieć to się mija z celem. A i koszty nie są zbyt wygórowane.

amma
Posty: 82
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2015, 08:38

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: amma »

Ja wykupilam sobie ubezpieczenie zdrowotne jak zaszłam w ciążę. Moja znajoma coś takiego miała i bardzo sobie chwaliła. Że chodzi do lekarzy prywatnie i nic nie płaci za wizyty oraz badania. Postanowiłam się zdecydować i jestem bardzo zadowolona bo cena nie jest taka wysoka a ubezpieczenie obejmuje wiele różnych specjalistów.
Na stronie macie artykuł o tym:
https://superpolisa.pl/faq/ubezpieczenia-zdrowotne/

Co obejmuje takie ubezpieczenie oraz kto może do niego przystąpić. Polecam sobie poczytać.

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: izu »

Mati27 pisze:Zdrowotnego nie mam, ale jak jesteś z aktualnego niezadowolona to warto podejść do CUK to multiagencja, więc mają oferty wielu TU, chyba ponad 30 -stu.Wiem , bo tam auto i mieszkanie ubezpieczaliśmy.
Oni mają na stronie pomocny kalkulator porównujący ceny polis.

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: Mati27 »

Właśnie z tego korzystałam http://cuk.pl/samochod

Perelens
Posty: 3
Rejestracja: środa, 30 grudnia 2015, 12:15

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: Perelens »

ja mam w Avivie i jestem zadowolony bo tak dużo wcale nie płace a naprawdę dobre warunki chciałbym je miec jak najdłużej.

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: izu »

Mati27 pisze:Właśnie z tego korzystałam http://cuk.pl/samochod
Fajnie, bo tyle ile wylicza tyle się płaci. Nie ma rozczarowania potem :)

Kierzykowski
Posty: 23
Rejestracja: czwartek, 27 listopada 2014, 11:36

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: Kierzykowski »

Perelens pisze:ja mam w Avivie i jestem zadowolony bo tak dużo wcale nie płace a naprawdę dobre warunki chciałbym je miec jak najdłużej.
Dużo nie płacisz w porównaniu z czym? Bo to, że kwota dla kogoś jest duża czy mała to kwestie subiektywne zależne od zamożności, a to, że gdzieś można płacić mniej to już inna sprawa, a sprawa jest prosta jak ktoś napisał macie porównywarki takie jak Superpolisa - https://superpolisa.pl/ można sobie wbić to co nas interesuje szybko nam porówna oferty dostępne na rynku. W zasadzie nic nie robiąc można oszczędzić.

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: Mati27 »

Teraz jak ceny polis poszły w górę,to tym bardziej warto sprawdzać gdzie jest najtaniej na tej porównywarce - kalkulatorze cuk.Po co przepłacać.

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: izu »

Aż tak nie podrożały.Najwygodniej to się przejść do cuk na Armii Krajowej, dobry dojazd.

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: Gdzie macie ubezpieczenie?

Post autor: Mati27 »

W cuk na Grabiszyńskiej, koło kładki też jest bardzo sprawna obsługa:)

ODPOWIEDZ