Re: Ogród

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
Awatar użytkownika
katarzynah1987
Posty: 124
Rejestracja: wtorek, 20 sierpnia 2013, 09:05
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Ogród

Post autor: katarzynah1987 »

[ post powyżej, innego użytkownika, został usunięty z powodu naruszenia regulaminu - admin ]

Gdybym takowy posiadała, na pewno uwielbiałabym. :)
Nie mniej dysponuję balkonem, który zamierzam zacząć urządzać na wiosnę. Chciałabym aby stał się zielonym azylem, a nawet - w pewnym sensie - powiększeniem mieszkania i będę mogła przekraczać próg drzwi balkonowych na boso. :) Koniecznie musi być przytulny. :)
Pozdrawiam,
Katarynka

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Ogród

Post autor: nigdziebadz »

Ładnie wyglądają niektóre z tych altan, ale do nich pewnie trzeba mieć duży ogród. Ja teraz raczej przeglądam inspiracje na taras, ponieważ muszę w końcu coś zmienić w swoim ogrodzie. Myślałam początkowo też o chińskich lampionach, ale obawiam się, że może to być trochę kiczowate rozwiązanie.

Awatar użytkownika
katarzynah1987
Posty: 124
Rejestracja: wtorek, 20 sierpnia 2013, 09:05
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Ogród

Post autor: katarzynah1987 »

A propos oświetlenia tarasowego/balkonowego - ja lampiony w tym stylu przygotowałam w ub. roku na balkon. :)

Obrazek

Banalnie proste wykonanie. Wystarczą słoiki i sznurek jutowy plus świeczka do środka.

Inna opcja to sznurkowe kule. Fajny klimat tworzą takie świet(l)ne kule. ;)

Obrazek

Obrazek

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Ogród

Post autor: nigdziebadz »

O matko, ale śliczne! Dostrzegam na zdjęciu Twojego logo, może podasz linka do swojej strony? Chętnie bym obejrzała co jeszcze zrobiłaś.

Awatar użytkownika
katarzynah1987
Posty: 124
Rejestracja: wtorek, 20 sierpnia 2013, 09:05
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Ogród

Post autor: katarzynah1987 »

Hej,
na wątku Moja pasja - cardmaking, od czasu do czasu, przypominam adres bloga. Widoczna jest też po kliknięciu w mój nick, a brzmi www.scrapnicapomyslow.blogspot.com. Zapraszam. :)

sand7
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 17 marca 2015, 17:37

Re: Ogród

Post autor: sand7 »

A co myślicie na temat oczek wodnych - ma ktoś? Macie przez to problemy z komarami? Ja właśnie myślę nad wynajęciem firmy, która by mi stworzyła jakąś ciekawą aranżację z oczkiem wodnym - coś jak tutaj http://urzadzamyzielen.pl/oferta/woda-w-ogrodzie/oczka-wodne/

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Ogród

Post autor: nigdziebadz »

Z tego co słyszałam to z oczkiem wodnym jest sporo zabawy, szczególnie przy czyszczeniu. Nie wiem czy chciałoby mi się o nie potem dbać.

triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Re: Ogród

Post autor: triss »

ale za to jakie ładne

inga_j
Posty: 11
Rejestracja: czwartek, 19 lutego 2015, 21:17

Re: Re: Ogród

Post autor: inga_j »

Tutaj jest kilka fajnych porad, jak dbać o ogród wiosną: http://starsirodzice.pl/jak-zadbac-o-og ... 5-sposobow

iga22
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 19:59

Re: Ogród

Post autor: iga22 »

A jakie rośliny będą odpowiednie do ogrodu zimowego? Też właśnie projektujemy jego wystrój, wybieramy meble, ale zastanawiamy się nad roślinami. Czy storczyki będą dobrze rozwijały się w takim pomieszczeniu?

triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Re: Ogród

Post autor: triss »

Warto jest w najbliższych dniach rozejrzeć się za meblami do ogrodu Nie wiem czy zwróciliście na to uwagę ale w sklepach internetowych są obecnie bardzo duże promocje na meble ogrodowe.
W tym sklepie na przykład są meble ogrodowe z technorattanu
http://www.meble.ogrodowe.net/meble-technorattan w porządnych cenach. Poniższy komplet jest na przykład w cenie prawie 2 razy niższej:
Obrazek

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Re: Ogród

Post autor: nigdziebadz »

A borówka amerykańska to nie jest już jedna z odmian? Bardzo podobają mi się meble ze zdjęcia powyżej.

Waleria
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2015, 11:00

Re: Re: Ogród

Post autor: Waleria »

Wolałabym jagody, ale skoro borówkę mogę mieć we własnym ogrodzie - to czemu nie?

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Ogród

Post autor: izu »

Jagody zdecydowanie:)

ODPOWIEDZ