siłownia/ fitness inne

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
ewa24
Posty: 64
Rejestracja: środa, 8 maja 2013, 19:50

siłownia/ fitness inne

Post autor: ewa24 »

Witam,

czy orientujecie się czy w Siechnicach funkcjonuje jakaś siłownia, odbywają się zajęcia fitness? Gdzie można to sprawdzić? Jakie są ceny?

Pozdrawiam

lena40
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 8 listopada 2014, 14:36

Re: siłownia/ fitness inne

Post autor: lena40 »

Hala sportowa jest aerobik i jest tez siłownia tylko bardziej dla mężczyzn .

jotek
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 18 marca 2014, 12:37
Kontakt:

Re: siłownia/ fitness inne

Post autor: jotek »

A co to jest?

Awatar użytkownika
katarzynah1987
Posty: 124
Rejestracja: wtorek, 20 sierpnia 2013, 09:05
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: siłownia/ fitness inne

Post autor: katarzynah1987 »

Ja ćwicząc, także zerkam w tv. Trenując rowerku eliptycznym lubię oglądać coś ciekawego w tv. :) Czas płynie szybciej i trening ciekawszy. :)

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: siłownia/ fitness inne

Post autor: Inkub »

Ja piernicze ludzie odpowiadajcie na pytania zadane. Pyta sie o czy sa fitnessy a Wy ze wolicie w domu.... to tak jakbym zapytal czy zarcie z biedry jest dobre a Wy byscie odpowiadali ze wolicie kurczaka z kfc czy hot dogi z orlenu.

Co do Twego pytania to nie wiem czy są. Byłem raz i jakoś się ponownie wybrać tam nie mogę. Też wole zacisze swojego M ewentualnie jakiś plener.

Zastanawiam się nad utworzeniem grupy ćwiczącej na świeżym powietrzu. Ostatnio popularne robią się ćwiczenia FREELETICS. Na razie ogarniam je w domu, ale niedługo będzie ciepło i można się wybrać z matami w teren. Chętni na utworzenie grupy?

Awatar użytkownika
katarzynah1987
Posty: 124
Rejestracja: wtorek, 20 sierpnia 2013, 09:05
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: siłownia/ fitness inne

Post autor: katarzynah1987 »

Jestem za utworzeniem takiej grupy!
A jeszcze jakby ktoś miał ochotę na wspólne jazdy na rolkach, za trzy razy w miesiącu, było super. Razem raźniej i jesteś jeszcze większa motywacja, żeby wyjść potrenować na świeżym powietrzu, nie tylko w czterech ścianach przy otwartym oknie. ;)

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: siłownia/ fitness inne

Post autor: Inkub »

Jestem za rolkami ale moze czesciej niz 3 razy w miesiacu :) coprawda ja jestem amator jesli chodzi o rolki. Czasem mam problem zzatrzymaniem sie ;P

Co do grupy cwiczacej na swiezym powietrzu to jest Nas na razie dwoje. Po kazdym treningu bedzie czas na piffko i porcje lodow w ramach nagrody:D

ewa24
Posty: 64
Rejestracja: środa, 8 maja 2013, 19:50

Re: siłownia/ fitness inne

Post autor: ewa24 »

Ja też byłabym za utworzeniem takiej grupy, która ćwiczyła by na zewnątrz. Świetny pomysł, nowe znajomości, dobra motywacja :)

Awatar użytkownika
katarzynah1987
Posty: 124
Rejestracja: wtorek, 20 sierpnia 2013, 09:05
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: siłownia/ fitness inne

Post autor: katarzynah1987 »

O nie, o nie! W tygodniu, rzecz jasna! Pomyliłam się! Ja też amatorka, niegdyś miałam na ich punkcie hopla totalnego. Cała Gmina Osiecznica wzdłuż i wszerz była "moja" przynajmniej dwa, trzy razy w tygodniu. :)

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: siłownia/ fitness inne

Post autor: Inkub »

To kiedy zaczynamy?:)

blackkate80
Posty: 8
Rejestracja: środa, 11 marca 2015, 14:56

Re: siłownia/ fitness inne

Post autor: blackkate80 »

chyba już niedługo ;)

a co do siłowni to wolicie mniejsze obiekty, czy masówki? Wiem że w większych jest na pewno więcej sprzętuitp, ale z drugiej strony mozna się poczuć trochę w jak w fabryce....

Inkub
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 08:01

Re: siłownia/ fitness inne

Post autor: Inkub »

Ja wole mniejsze tylko dlatego ze jest na nich lepszy klimat. Z drugiej strony tona tych duzych masowkach jest wiecej sprzetu przez co nie ma kolejek.

wiki66
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 10 kwietnia 2015, 10:13

Re: siłownia/ fitness inne

Post autor: wiki66 »

Mniejsze kjlimatyczne, zna się wszystkich potwierdam takie są najlepsze.

___________________________________________
sterydy cennik - Portal Informacyjny

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: siłownia/ fitness inne

Post autor: nigdziebadz »

Tak naprawdę jeśli tylko możemy chodzić na siłownię w godzinach porannych to warto to robić, bo wtedy jest najmniej ludzi a co za tym idzie - wolny sprzęt.

ODPOWIEDZ