Dobra orkiestra na wesele

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
tella
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 4 grudnia 2014, 12:17
Kontakt:

Dobra orkiestra na wesele

Post autor: tella »

Cześć wszystkim. W przyszłym roku planujemy ślub. Jak wiadomo, czeka nas ogromnie dużo spraw do załatwienia. Restaurację już załatwiliśmy, a teraz jesteśmy na etapie poszukiwania orkiestry. Zastanawiamy się tylko czy lepiej, żeby była to orkiestra czy DJ. Trochę się rozglądaliśmy i wiemy, że cena orkiestry jest znacznie wyższa. Ale czy jakość też? Poradzicie coś. Orkiestra na weselu to sprawa tradycji, więc może jednak się na nią zdecydować. Czy jest duża równica jeśli chodzi o te dwa sposoby muzyki? Może ktoś poleci mi jakąś dobrą i nie drogą orkiestrę? Macie jakiś inny pomysł, żeby bawić się do białego rana i nie spłukać się? Kiedyś byłem na weselu, gdzie grała jedna osoba. Było fajnie. Zabawa była świetna. Potrafił poprowadzić zabawę i zachęcić gości. Czy ten pomysł sprawdzi się u nas? Nie mam pojęcia. Uważam, że wesele jest raz w życiu i chiałbym rozważyć wszystkie za i przeciw. Tak naprawdę chciałbym znaleźć dobrą orkiestrę. Macie jakąś, która dobrze zagra i nie zedrze z nas ostatniego grosza?

gryllu
Posty: 58
Rejestracja: czwartek, 20 maja 2010, 12:48

Re: Dobra orkiestra na wesele

Post autor: gryllu »

jeśli chodzi o orkiestry to dobra i niedroga raczej się wykluczają. Jak chcesz mieć względnie tanio i dobrze to lepiej poszukaj dobrego DJ'a.
Ja osobiście polecam Kozband. Nie opierdzielają się, u mnie na weselu potrafili zagrać sety nawet po 40 min. Jak ludzie chcieli tańczyć to nie przerywali grania, bo czas na przerwę i odpoczynek. Dają dobra imprezę.

Poza tym wjeżdżają z całym sprzętem włącznie z normalną perkusją, co dla mnie osobiście jest bardzo ważne. Perkusja brzmi lepiej niż bicik z organków.

olo33
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 6 lutego 2015, 19:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Dobra orkiestra na wesele

Post autor: olo33 »

Nie ma co przesadzać z ceną bo jak przepłacimy to może nam się trafić jakiś kameralny kwartet z repertuarem z wczesnego baroku. Jako stary praktyk wiem, że po północy i tak wszyscy chcą jakieś discopolo pod nóżkę a i konkursy - takie np. krzesełka- są mile widziane. A paru sztywniaków tego nie załatwi !

Awatar użytkownika
mroz
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 14 lutego 2015, 16:03

Re: Dobra orkiestra na wesele

Post autor: mroz »

Ja wolę DJ na weselu

olo33
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 6 lutego 2015, 19:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Dobra orkiestra na wesele

Post autor: olo33 »

Tylko orkiestra!!!

loriena
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 28 lipca 2015, 15:26

Re: Dobra orkiestra na wesele

Post autor: loriena »

Dobra kapela weselna jest podstawą świetnej zabawy do białego rana. Na http://www.zespoly-muzyczne.info/ jest baza ponad 220 zespołów na wesele z całej Polski, a szukanie jest możliwe zarówno po mieście, jak i województwie. Bardzo pomocna jest opcja ocen.

bolo1696
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2016, 12:52

Re: Dobra orkiestra na wesele

Post autor: bolo1696 »

Obecnie trudno znaleźć dobry zespół muzyczny, który nie zdarł by z nas pieniędzy. Dobry zespół muzyczny powinien poprowadzić zabawę i sprawić żeby wszyscy dobrze się bawili, liczy się zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta. Ja mam na oku zespół z lubuskiego.

Awatar użytkownika
PanTalon69
Posty: 26
Rejestracja: piątek, 17 października 2014, 13:06

Re: Dobra orkiestra na wesele

Post autor: PanTalon69 »

Polecam ten zespół ale radzę się śpieszyć bo mają napiety terminarz

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=lb7tLH1RsEA

kermmitt
Posty: 43
Rejestracja: czwartek, 10 grudnia 2015, 19:21

Re: Dobra orkiestra na wesele

Post autor: kermmitt »

No cóż naprawdę dobra orkiestra to spory koszt, więc jeśli nie macie takich możliwości finansowych, to proponuje solidnego DJ'a i też będzie fajnie. Tak samo ważna jest zreszta dobra sala, w fajnym miejscu jak np. http://www.hotelfajkier.pl/wesela , od sali wiele zależy.

kathrinaaa89
Posty: 17
Rejestracja: środa, 6 kwietnia 2016, 14:07

Re: Dobra orkiestra na wesele

Post autor: kathrinaaa89 »

Tradycjonalistom polecam dobry zespół muzyczny na wesele - Kawka Music Band. Grali u moich znajomych i wszyscy sę wybawiliśmy jak nigdy. Polecam :)

hobbit
Posty: 41
Rejestracja: środa, 30 września 2015, 16:31

Re: Dobra orkiestra na wesele

Post autor: hobbit »

Ja szczerze mówiąc wolałabym chyba DJ-a niż orkiestrę. Zespoły na poziomie sporo sobie liczą i też nie zawsze grają do końca imprezy, a za typowe disco polo jednak podziękuję. A przy ślubno weselnym temacie mam inne pytanie, gdzie zamawialiście zaproszenia ślubne? Gdzieś przez internet czy lokalnie? Wstępnie wypatrzyłam coś tutaj ale myślę jeszcze czy nie sprawdzić lokalnie jakichś punktów.

dorka
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 6 września 2014, 21:14

Re: Dobra orkiestra na wesele

Post autor: dorka »

ja jestem tradycjonalistką i dla mnie najlepszym pomysłem na wesele jest zatrudnienie zespołu

ODPOWIEDZ