zakupy przez internet

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
kika75
Posty: 27
Rejestracja: niedziela, 1 stycznia 2012, 01:50

zakupy przez internet

Post autor: kika75 »

parę dni temu na internecie znalazłam ciekawą stronę www.menudomowe.pl na której mozna zamówić produkty są one dostarczane do domu wraz z przepisami tabelą dietetyczną i deserem dostawa gratis żeby sprawdzić czy tak rzeczywiście jest zamówiłam i okazało się że był to strzał w dziesiątkę produkty świeże,super zapakowane, fajne przepisy i szybka dostawa czy ktoś z was już korzystał z takiego sposobu zamawiania towaru wasze opinie?

teknoid
Posty: 1
Rejestracja: środa, 11 lipca 2012, 18:16
Kontakt:

Re: zakupy przez internet

Post autor: teknoid »

ja znalażłem coś innego, można pomyśleć jeszcze o jakimś tanim sklepie internetowym, teraz są takie techniki, że praktycznie nie trzeba mieć swoich nakładów finansowych, które same zapełniają sie produktami, dopiero wtedy możemy liczyć na sprzedaż i zarobek, a znalazłem taką fajną sprawę,
czy to dobra opcja? ale chyba trzeba do tego prowadzić działalnosc
podobno to darmowe oprogramowanie przeznaczone na silniki sklepów internetowych, które łączy je z hurtownią internetową meblenet.pl w zakładce na dole 'integracja sklepu z hurtownią'.
Bez dodatkowych nakładów finansowych można wspomóc budżet, tylko nie wiem czy mam odwagę, nie wysyłam linków zeby nie spamowac

Slawko96
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 31 sierpnia 2012, 11:52

Re: zakupy przez internet

Post autor: Slawko96 »

Ja założyłem ostatnio swój pierwszy sklep na którym hurtownie mogą oferować swoje produkty po bardzo niskich cenach. Dodałem również moduł zakupu zbiorowego który jest bardzo popularny za granicą. Wszyskie artykuły oferowane przez hurtownie http://powerprice.pl/. Proszę o rady jakie artykuły dobrze sprzedawałyby się w zbiorowych zakupach.

TomekPopek21
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 8 października 2012, 14:37

Re: zakupy przez internet

Post autor: TomekPopek21 »

A na jakim CMS postawiłeś sklep http://powerprice.pl/ ???

52izolda
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 14 października 2012, 13:01
Kontakt:

Re: zakupy przez internet

Post autor: 52izolda »

Zastanawiałam się nad skorzystaniem z tego typu usług ale jakoś się obawiam. Może skuszę się skoro to polecacie

_________________
rodzina na swoim

liliana18
Posty: 4
Rejestracja: środa, 21 listopada 2012, 16:10

Re: zakupy przez internet

Post autor: liliana18 »

Ja juz od pewnego czasu kupuje wiekszosc rzeczy przez internet. Nie kupuje tylko ubran, poniewaz rozmiarowki zbyt czesto sie roznia i potem trzeba sie bawic w wymiany i odsylanie towaru. Zakupy przez internet sa mega wygodne i wlasciwie to nie wyobrazam sobie juz bez nich zycia. Ostatnio zaczelam nawet drukowac online materialy marketingowe dla frimy. Drukujaca katalogi drukarnia okazala sie strzalem w dziesiatke :). Dzieki Bogu za internet, ozczedza mi mnostwo czasu i pieniedzy i poki co jeszcze nikt mnie nie oszukal :D

Michaell186
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 28 stycznia 2014, 14:38

Re: zakupy przez internet

Post autor: Michaell186 »

Witam

Może ktoś zna jakiś sprawdzony sklep z artykułami biurowymi dla firm. Chodzi mi o firmy które dostarczają zamówione artykuły prosto do firm :)




piętrowe łóżka dziecięce meble rzeszów

Rena
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 15 lutego 2014, 15:26

Re: zakupy przez internet

Post autor: Rena »

Ja najwięcej na allegro kupuję.

Awatar użytkownika
katarzynah1987
Posty: 124
Rejestracja: wtorek, 20 sierpnia 2013, 09:05
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: zakupy przez internet

Post autor: katarzynah1987 »

Podejrzewam, że każdy sklep z tego typu artykułami (jak i z każdymi innymi) bez problemu nada paczkę na adres firmy czy inny, dowolny wskazany przez Ciebie. Ale pytasz, także o sklep sprawdzony, otóż ja zamawiałam i zamawiam tutaj: www.firmowebiurowe.pl, jak dotychczas bezproblemowo. Polecam. :)

marysieńka
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 21 lutego 2014, 14:00
Kontakt:

Re: zakupy przez internet

Post autor: marysieńka »

Ja od wielu lat wszystko kupuję przez internet i bardzo rzadko żałuję i coś odsyłam

przewozy-autobusowe.eu - Autokar do Londynu

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: zakupy przez internet

Post autor: Mati27 »

Takie zakupy ułatwiają życie.

waldekkkks
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 22 marca 2014, 11:32

Re: zakupy przez internet

Post autor: waldekkkks »

Jak zakupy to tylko allegro :)
__________________
szukam recenzji

Awatar użytkownika
kornish
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 7 kwietnia 2014, 10:48
Lokalizacja: Siechnice

Re: zakupy przez internet

Post autor: kornish »

Nie zawsze allegro się sprawdza. Ja mam kilka swoich ulubionych sklepów internetowych, nigdy się nie zawiodłem. A na allegro zdarzały się wpadki.

Mati27
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 17 listopada 2013, 16:44

Re: zakupy przez internet

Post autor: Mati27 »

Macie może jakieś doświadczenia z zakupem obrączek w sklepie internetowym Apart? Na stronie mają info, że są obrączki które mają 25 % rabatu jak się kupi przez net i tak myślimy czy się nie zdecydować. Te nam się podobają http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,2,,10680 Teść chce nam kupić w prezencie ślubnym obrączki i mówił, że mamy nie patrzyć na cenę , ale nie chcę szaleć tym bardziej, że i tak nam bardzo pomaga.

ODPOWIEDZ