dzikie kąpielisko w Siechnicach

Dyskusje na temat strony internetowej miasta, propozycje nowych działów.
Awatar użytkownika
destroyer
Posty: 36
Rejestracja: niedziela, 29 marca 2009, 09:31

Re: dzikie kąpielisko w Siechnicach

Post autor: destroyer »

...a mi się wydawało, że temat wątku to "dzikie kąpielisko w Siechnicach" i tegoż to miejsca będą tyczyły się wypowiedzi forumowiczów, a tu... :(

Awatar użytkownika
JarzębiNowy
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 19 września 2011, 15:57

Re: dzikie kąpielisko w Siechnicach

Post autor: JarzębiNowy »

Co jakiś czas, latem - co jest zrozumiałe - pojawia się ten temat kąpieliska, ale później umiera śmiercią naturalną. Podbijam więc (w celu reanimacji), bo właściwie nadal nie ma w naszej gminie miejsca odpowiedniego do letnio-wodnej rekreacji z dziećmi.

obserwatorgminny
Posty: 99
Rejestracja: środa, 27 lipca 2011, 09:24

Re: dzikie kąpielisko w Siechnicach

Post autor: obserwatorgminny »

to taki przypadek o jakim napisałem przy zakladaniu wątku:http://www.sfora.pl/Linia-energetyczna-spadla-do-rzeki-Nie-zyja-dwie-dziewczynki-l86935
a przynajmniej bardzo zbliżony do defetyzmów jakimi chciałem się podzielić............

pablos89
Posty: 35
Rejestracja: czwartek, 3 marca 2011, 20:39

Re: dzikie kąpielisko w Siechnicach

Post autor: pablos89 »

to jest naprawdę śmieszno już powoli ,że tak duża gminna ,która posiada walory do turystyki i nie można zorganizować kawałka terenu ,żeby zrobić kąpielisko już nie wspominając o tym ,że władze nasze nieraz przed wyborami ładnie pisali o budowie basenu i co rok za rokiem ucieka i cisza w temacie.

grom
Posty: 693
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 09:15

Re: dzikie kąpielisko w Siechnicach

Post autor: grom »

Pytanie do Dyrektora MOSiRu
Zbliża sie kolejny sezon letni. Czy w bieżącym roku bedzie możliwe zanużenie nóg w Błękitenj Lagunie.
Jeśli nie w niej to może w innej wodzie.
GRoman

obserwatorgminny
Posty: 99
Rejestracja: środa, 27 lipca 2011, 09:24

Re: dzikie kąpielisko w Siechnicach

Post autor: obserwatorgminny »

Gromie, nie interesuj się przesadnie kąpieliskiem.Nazwałem je dzikim i dzikim pozostanie.
A najlepiej zapomnij o kąpaniu się w tym miejscu ,bo możesz przypadkowo zostać potraktowany jako wielki sum :lol: :lol:

M&M
Posty: 63
Rejestracja: poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 18:05

Re: dzikie kąpielisko w Siechnicach

Post autor: M&M »

obserwatorze jak będziesz tak pisał to wezmą Cię za osła :oops:

mieszkaniec01
Posty: 30
Rejestracja: wtorek, 26 kwietnia 2011, 21:41

Re: dzikie kąpielisko w Siechnicach

Post autor: mieszkaniec01 »

miejsce, gdzie można zaznac ochłody w upalne dni jest bardzo cenne. może w przyszłym sezonie urlopowym temat rozwinie się w pozytywną stronę. teraz niestety czeka nas sroga zima :)

ODPOWIEDZ