Działki rekreacyjne w Siechnicach.

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
Natalia1990
Posty: 33
Rejestracja: wtorek, 20 września 2011, 08:54

Działki rekreacyjne w Siechnicach.

Post autor: Natalia1990 »

Witam. Od kilku miesięcy próbuje dotrzeć do informacji na temat działek rekreacyjnych w Siechnicach. Próbowałam się dowiadywać z różnych źródeł gdzie trzeba się zgłosić w tej sprawie niestety bez skutecznie. Mam nadzieje, że może ktoś z forumowiczów będzie tak miły i podpowie co, gdzie i jak? Z góry dziękuję ;-)

pinkf
Posty: 30
Rejestracja: środa, 5 września 2007, 09:20

Re: Działki rekreacyjne w Siechnicach.

Post autor: pinkf »

Witam
Rozumiem, że chodzi Ci o ogrody działkowe. Obecnie na ulicy Wiosennej bodajże nr 7 - naprzeciwko Straży Gminnej, znajduje się biuro ogrodów działkowych ROD "Tulipan". Zapewne tam znajdziesz nr telefonu do zarządu gdzie uzyskasz wszelkie informacje.
Pozdrawiam

Natalia1990
Posty: 33
Rejestracja: wtorek, 20 września 2011, 08:54

Re: Działki rekreacyjne w Siechnicach.

Post autor: Natalia1990 »

Dziękuję ślicznie, za odpowiedź... niestety nie dostrzegłam żadnego numeru telefonu, a siedziba za każdym razem jest zamknięta, dlatego też piszę na forum.

alfaglow
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2009, 12:06

Re: Działki rekreacyjne w Siechnicach.

Post autor: alfaglow »

Jeżeli nie ma numeru telefonu musisz śledzić na tablicach ogłoszeniowych o terminie zbierania opłat za działki. Ma to być w biurze w miesiącu maju. Wtedy wszyscy ważni są na miejscu.
Z tego co wiem jest wielu chętnych na działki. Najlepiej dogadać się z kimś kto chce się pozbyć działki lub ją sprzedać i z podpisaną informacją o przejęciu działki zwrócić się do prezesa. Wtedy przepisują działkę na Ciebie.

Natalia1990
Posty: 33
Rejestracja: wtorek, 20 września 2011, 08:54

Re: Działki rekreacyjne w Siechnicach.

Post autor: Natalia1990 »

To już bardziej konkretna odpowiedź... Dziękuję ślicznie... Niestety nie znam nikogo kto chciałby pozbyć się działki, ale mam nadzieje, że na tym zebraniu będzie ktoś zorientowany...

Natalia1990
Posty: 33
Rejestracja: wtorek, 20 września 2011, 08:54

Re: Działki rekreacyjne w Siechnicach.

Post autor: Natalia1990 »

Mam jedną wielką prośbę do odwiedzających ten wątek, jeżeli ktoś słyszałby o kimś kto chciałby odsprzedać lub oddać działkę, to bardzo proszę o informację najlepiej z numerem telefonu lub mailem.

llcool
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2011, 17:53

Re: Działki rekreacyjne w Siechnicach.

Post autor: llcool »

Witam serdecznie,
jak idą poszukiwania działki rekreacyjnej w POD "Tulipan"? Czy udało się znaleźć jakąś działeczkę? Też szukam jakiegoś namiaru na mocodawców choć znając życie era komputerów a co gorsza telefonów chyba tam jeszcze nie dotarła.

Będę wdzięczny za jakieś informację!
Pozdrawiam

Natalia1990
Posty: 33
Rejestracja: wtorek, 20 września 2011, 08:54

Re: Działki rekreacyjne w Siechnicach.

Post autor: Natalia1990 »

Niestety bezskutecznie... wydaje mi się, że ciężko o jakąkolwiek działkę. Wiem, że pewna Pani szuka działki już od 4 lat w POD "tulipan" niestety bez skutku.

M&M
Posty: 63
Rejestracja: poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 18:05

Re: Działki rekreacyjne w Siechnicach.

Post autor: M&M »

o ile wiem to w/w działki będą prędzej czy później przekształcone w działki budowlane (zabudowa jedno- i wielorodzinna) więc pewnie dlatego nikt nie pozbywa się ich - nie wiem jaka jest forma własnościowa tychże działek, "osiedle poetów" również kiedyś było działkami ogrodniczymi dziś wszystkie przekształcone w działki budowlane

express
Posty: 49
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2015, 20:56

Re: Działki rekreacyjne w Siechnicach.

Post autor: express »

Siechnice rekreacyjne 0 ofert

b1ade
Posty: 30
Rejestracja: niedziela, 14 kwietnia 2013, 15:15

Re: Działki rekreacyjne w Siechnicach.

Post autor: b1ade »

Aktualnie na tablicy ogłoszeń jest kontakt do właścicielki sprzedająca działkę zadbaną z domkiem ale przez to nie tanią.

ODPOWIEDZ