Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Dyskusje mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: akcjapagorek »

zacytuję tutaj klasyka gatunku:
obserwatorgminny pisze:Jak mówił Gustlik z pancernych- lufa w krzokach- panowie
:wink:
ps. pokrzyw- jak możesz, to zmniejsz rozdzielczość obrazków do 800x600- nie wszyscy mają 24Mbity downloadu :(

Awatar użytkownika
pokrzyw
Posty: 117
Rejestracja: środa, 12 marca 2008, 11:42

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: pokrzyw »

Starego posta nie mogę niestety zedytować, ale wrzucę raz jeszcze:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dante
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2009, 09:52

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: Dante »

jakoś tu cicho, a od ponad pół roku budowa idzie pełną parą...

a tu coś dla tych co "myślą" że to bezprawne działanie...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Załączniki
P1000048.JPG
P1000048.JPG (185.69 KiB) Przejrzano 12495 razy
P1000026.JPG
P1000026.JPG (273.05 KiB) Przejrzano 12495 razy

olo243
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 14:50

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: olo243 »

Wybuduj panie Dante jeszcze miejsca parkingowe do tego kolejnego bubla, którym się tak skrzętnie chwalisz powyżej...
Czwarty, brązowy budynek stoi już na tyle że elewacja zdążyła się porwać niczym stara szmata, a miejsc parkingowych dalej wszystkich nie ma - tym się pochwal, a nie lepieniem cegieł...

pozdrawiam ozięble
olo243

Dante
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2009, 09:52

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: Dante »

jak widać co niektórzy to nawet przeczytać dokumentu nie umieją i dalej wiedzą lepiej ...

akurat ty jesteś najmniej kompetentną osobą do wypowiadania się na temat tego co miało być a co jest, a czego nie ma...

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: andropow »

A co dokument ma wspólnego z tym, że budynek nr 4 został bezprawnie odebrany?
Do tej pory miejsc parkingowych nie ma wpisanych pozwolenie 4 budynku.

Zobaczymy teraz, skoro tak ładnie wklejasz zdjęcia z decyzji do której masz dostęp (co po raz kolejny podkreśla, ze jesteś stroną, nie mówiąc o tym INTELIGENCIE, jak jakiś czas temu udostępniłeś pełne dane osobowe osób/firm do których owa korenspondencja trafiła, wraz z informacją kim jesteś albo od kogo dokument otrzymałeś) to może wkleisz szczegóły pozwolenia na 5 budynek jeśli chodzi o usytuowanie miejsc parkingowych ;)

Zobaczymy, czy tym razem Urząd sprawdzi miejsca zgodnie z projektem przed dopuszczeniem budynku do użytkowania.

Dante
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2009, 09:52

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: Dante »

INTELIGENCIE, przynajmniej umiem czytać umowy ze zrozumieniem i wiem co kupuję.
Dokumenty o których piszesz nie są tajne i każdy zainteresowany ma do nich dostęp.

Zastanawia mnie jedno...

Czy zamierzasz mieszkać tu na zawsze? Czy planujesz kupic coś innego?
Bo skoro chcesz tu mieszkać, to chyba jednak nie jest tak "tragicznie" jak piszesz...
Skoro planujesz zbyć swoje mieszkanie, to gratuluję "INTELIGENCJI", bo póki co to w internecie pojawiają się ogłoszenia sprzedaży mieszkań na osiedlu, które pod niebiosa wychwalają zalety tej inwestycji...

Może zaczniecie też linki do tych ogłoszeń wstawiać? No chyba że są równi i równiejsi, a może to po prostu prawda co piszą inni w ogłoszeniach...

Ciekawe co na to sąsiedzi...

bonawentura
Posty: 67
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 20:42

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: bonawentura »

Dante pisze:jak widać co niektórzy to nawet przeczytać dokumentu nie umieją i dalej wiedzą lepiej ...

akurat ty jesteś najmniej kompetentną osobą do wypowiadania się na temat tego co miało być a co jest, a czego nie ma...
Panie Dante jak na razie, to Pan kompetencją nie zabłysnął na tym forum.
Za każdym razem zmienia Pan temat i wraca tylko i wyłącznie do tego, że decyzja o pozwoleniu została podtrzymana - i co z tego wynika? NIC.
Co Pan tak naprawdę wniósł w temacie osiedla Zielony Pagórek?
Pokazywanie paru dokumentów?
Podejście wyjątkowo urzędnicze i niewiele zmieniające w całej sprawie.
Skoro Pan powołuje się na pisma a nie widzi nieścisłości między projektami (osiedla, czy to poszczególnych budynków) a stanem zastanym, to żal mi Pana.

olo243
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 14:50

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: olo243 »

Dante pisze:INTELIGENCIE, przynajmniej umiem czytać umowy ze zrozumieniem i wiem co kupuję.

Zastanawia mnie jedno...

Skoro planujesz zbyć swoje mieszkanie, to gratuluję "INTELIGENCJI", bo póki co to w internecie pojawiają się ogłoszenia sprzedaży mieszkań na osiedlu, które pod niebiosa wychwalają zalety tej inwestycji...

Może zaczniecie też linki do tych ogłoszeń wstawiać? No chyba że są równi i równiejsi, a może to po prostu prawda co piszą inni w ogłoszeniach...

Ciekawe co na to sąsiedzi...
To wklejaj takie linki "łebski" człowieczku, bo widać tylko ty inteligentny - a wkoło albo niekompetencja albo "nieinteligencja", która mogła by coś jeszcze schrzanić...

Dobrze wiedzieć że dla ciebie najważniejsze jest to co napisane w ogłoszeniu sprzedaży - ciekawa to miara twojego rozgarnięcia :lol:
Bo przecież jaki interes ma sprzedający w tym aby zataić ewentualne wady? :roll:

Ps.
Prowokuj dante prowokuj do dyskusji i rób w wątku robote! Ja spadam bo mi czasu na pogaduchy z tobą szkoda - ty niestety nie masz wyboru...
Dno i dwa metry mułu!!!

NaRa

Kropka
Posty: 46
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2011, 13:03

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: Kropka »

Czy ktoś coś wie dlaczego budowa bubla nr 5 stanęła? Od kilku tygodni nie widzę ani postępujących prac ani pracowników...

Awatar użytkownika
akcjapagorek
Posty: 115
Rejestracja: wtorek, 29 grudnia 2009, 20:50

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: akcjapagorek »

Podobno cofnięto im kredyt i nie ma środków na finansowanie budowy dalej. Szkoda, że nie ma nic u nich na stronie głównej, bo takie info nie powinno być tajemnicą, skoro ktoś już im pieniądze wpłacił...

Kropka
Posty: 46
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2011, 13:03

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: Kropka »

Mnie się wydaje że chętnych było dużo mniej niż wskazuje stronka internetowa. Aczkolwiek współczuje tym którzy wzięli kredyt i teraz go muszą spłacać. I pozostaje nam się cieszyć że nasze bloki już stoją ( choć to ile postoją to już całkiem inna kwestia).
Dziękuję za informację

nathaniel
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 13 sierpnia 2013, 10:22

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: nathaniel »

Zacząłem interesować sie zielonym pagórkiem od strony siechnice24.pl całkiem niedawno. Po datach wpisów 2010rok myślałem że sprawa dawno już rozwiązana i wszyscy sa szczęśliwi. Nie raz przejeżdżałem rowerem przez wasze osiedle i za każdym razem myśl jedna "gdzie bym parkował" byłem pewien że będzie parking podziemny bo to miało by sens. Przeżywałem gehennę parkowania przez 10lat wracania z pracy późnym wieczorem. Myślałem że teraz osiedla projektują z myślą o posiadających samochód. Widać myliłem sie, nie mówiąc już o innych defektach budynków jak zalane piwnice. W moim starym domu zbudowanym w latach 80tych piwnica też była i wyobrazcie sobie nie była zalewana! Widocznie miałem farta. A może warunki klimatyczne sie zmieniły. Tak na pewno! My kupiliśmy mieszkanie na osiedlu rubinowym, mam nadzieję że chociaż tam wszystko będzie ok. Pozdrawiam wszystkich zielonopagórkowcow!

Dante
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 30 marca 2009, 09:52

Re: Decyzja wojewody w sprawie Alfaaktu

Post autor: Dante »

nathaniel pisze: Przeżywałem gehennę parkowania przez 10lat wracania z pracy późnym wieczorem. Myślałem że teraz osiedla projektują z myślą o posiadających samochód. Widać myliłem sie, nie mówiąc już o innych defektach budynków jak zalane piwnice. W moim starym domu zbudowanym w latach 80tych piwnica też była i wyobrazcie sobie nie była zalewana! Widocznie miałem farta. A może warunki klimatyczne sie zmieniły. Tak na pewno! My kupiliśmy mieszkanie na osiedlu rubinowym, mam nadzieję że chociaż tam wszystko będzie ok. Pozdrawiam wszystkich zielonopagórkowcow!
a co sprzedaż rubinowego wam nie idzie że musicie w taki sposób działać? :lol:

zalane piwnice to widziałes na własne oczy, czy wyczytałeś o tym na jakimś "cudownym" portalu? w budynku 4 problemu z piwnicami nie było od samego początku i mam nadzieję że tak będzie dalej...

ODPOWIEDZ