Internet na "Błękitnym Osiedlu"

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Internet na "Błękitnym Osiedlu"

Post autor: Tomek79 »

Witam wszystkich gorąco i mam pytanie dotyczące internetu na Błękitnym Osiedlu, a mianowice chodzi mi o usługodacę i nazwę firmy (może też być strona internetowa). Z góry serdecznie dziękuję. Jęzeli możecie to napiszcie jak Wam "śmiga" ten internet i czy można go porównać z internetem Grzegorza S.?

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

Wydaje mi się, że lepiej zainwestować w Neostradę.

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witaj i dzięki za odpowiedź. Ale jest aż tak źle?? Wczoraj dzwoniłem do tej firmy i w sumie "Gość" mówił całkiem sensownie o możliwościach i o cenie, mnie interesuje opocja 512 za 67zł. Jeszcze mam pytanie dotyczące sieci, a mianowicie czy jest sieć na "Błękitnym Osiedlu" i jakie są transfery w niej?? Wielkie dzięki i raz jeszcze i pozdrawiam.

luks
Posty: 10
Rejestracja: środa, 12 października 2005, 19:18
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Ikatel

Post autor: luks »

Ja z kolei korzystam z uslug firmy IKATEL http://www.ikatel.pl Ceny maja dosyc konkurencyjne (place 30 zl za 128kb/s). W ramach sieci wewnetrznej transfer jest duzy, mysle ze ok. 10 Mbit/s. Plany firmy sa duze (postawienie serwera DC++, ftp, www dla kazdego), ale na razie borykaja sie z drobnymi usterkami technicznymi (nie wplywajacymi jednak na najwazniejsze funkcje sieci).

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Cześć. Czyli można by powiedzieć, że firma jeszcze nie dograła swoich usług? A powiedzcie mi czy są limity na odbiór danych? A ja wyglądają awarie i ile trwają, jak szybko zostają usuwane? Pozdrawiam!!

luks
Posty: 10
Rejestracja: środa, 12 października 2005, 19:18
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: luks »

FTP i WWW podobno juz dziala, ale nie sprawdzalem. Serwer DC++ jeszcze nie. Awarii wiekszych raczej nie bylo: po prostu sa problemy z korzystaniem z serwerow SMTP wymagajacych uwierzytelnienia.
Limitow na dane nie ma.

Pozdrawiam,
Lukasz

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Pytam o to bo zaczyna się nowa inwestycja w Siechnicach za ulicą Ciepłowniczą gdzie powstaje nowe osiedle składające się z 6 budynków. Firma, która to stawia to AlfaAkt i wyłoniła się z NowejLocum jako Developer. Budowa pierwszego budynku zaczyna się już w styczniu i właśnie tam kupujemy z Żoną mieszkanie, a internet ma być ten sam co na Błękitnym Osiedlu. Ale na temat "netu"już wszystko wiem także zanim się wprowadzimy na pewno będzie tylko lepiej.:)


Pozdrawiam
Tomek

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Zrób to sam ;)

Post autor: Tomek79 »

Orion pisze:Tomku, zalogowany użytkownik sam moż usunąć swojego posta - naciśnij przycisk z krzyżykiem po prawej stronie.

Witaj
wielkie dzięki za info tylko sorki ale nie wiem jak to zrobić widzę po prawej dwie ikonki jedna to cytuj, a druga to zmień/usuń i jak tam wchodzę to nadal nie wiem jak go usunać. :oops:
Pozdrawiam

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Post autor: Orion »

"zwykli użytkownicy nie mogą usunąć postu, na który ktoś już odpowiedział". Poczytaj w FAQ: http://www.siechnice.com.pl/phpbb2/faq.php#15
To chyba dlatego nic nie możesz zrobić. Zatem admin jest niezbędny. napisz do niego prywatną wiadomość z prośbą o usunięcie.

Gość

Post autor: Gość »

Ok wielkie dzięki za informacje.
Napiszę do Admina.
Pozdrawiam Cię Orion :D

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam
chciałem podziękować za usunięcie postu :D

Pozdrawiam
Tomek

waldecki

net na Błekitnych

Post autor: waldecki »

Witam

Czy ktos moglby mi odpowiedziec jakie urzadzenia podlacza IKATEL na osiedlu "Błękitni" w Siechnicach? Chodzi mi o to czy łącze prowadzone jest przez USB czy przez kabel RJ-45 znaczy LAN?
Z gory dzieki za odpowiedz

Pozdrawiam

Gość

Post autor: Gość »

Podłącza przez skrętke i Rj 45 na karte sieciową,kabel masz dociągnięty do mieszkania i jest schowany w gniezdku anteny zbiorczej.

waldecki

dzieki

Post autor: waldecki »

Hej

Chcialem tylko podziekowac za szybko odpowiedz.

No to pa

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ