Immunitet Pana Radnego.

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
kopiejko
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 20 września 2011, 00:21

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: kopiejko »

Też mi przeszkadza zachowanie tego Pana. Wielokrotnie rozmawiałem z nim i upominałem go, żeby nie urządzał sobie grila w ogródku, bo jest to uciążliwe dla lokatorów- a też jest to nie zgodne z przepisami przeciw pożarowymi.
Viper ma rację- to jest niedopuszczalne i w naszej wspólnocie, nikt nie łamie przepisów, tak jak wspomniana osoba ale widzę, żę niektórzy go tu bronią... i jak ma być porządek??

Lokator
Posty: 23
Rejestracja: wtorek, 13 września 2011, 12:10

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: Lokator »

Pan "Radny" nie ma zbyt wielu zwolenników na Osiedlu "Błękitnym". Może lepiej parkować i grilować na ul.Kwiatowej lub na Zielonym Pagórku.

atomowiec
Posty: 50
Rejestracja: wtorek, 17 maja 2011, 07:21

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: atomowiec »

zebra102 pisze: To nauczka dla mieszkańców, że nie wybrali sprawdzonych radnych, którzy od wielu lat służyli Siechnicy!
Jak już piszesz to sprawdź chociaż czy poprawnie, piszesz o radnym gminy Siechnice, który służy, bądź nie, Siechnicom. Czy radni Katowic służą Katowicy?

gryllu
Posty: 58
Rejestracja: czwartek, 20 maja 2010, 12:48

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: gryllu »

zebra102 pisze:Ja też uważam, że zachowanie ,,pana" radnego jest karygodne!
Jako osoba publiczna powinien się wstydzić swojego zachowania- często też widzę go, jak wychodzi na papieroska do swojego ,,eleganckiego ogródka" ubrany w... krótkie spodenki! To naprawdę nie przystoi! A jeszcze te długie włosy (o motocyklu się nie wypowiadam)... tak nie powinien wyglądać radny... przecież to funkcja publiczna!
W 100% zgadzam się z Jeżykiem i Lokatorem, że powinien ponieść za to srogą karę! Ale tak to jest jak się wybiera młodych radnych- nie mają poukładane w głowie a potem takie problemy! To nauczka dla mieszkańców, że nie wybrali sprawdzonych radnych, którzy od wielu lat służyli Siechnicy!
szacun jak byk:D
nie przystoi wychodzić do ogródka w krótkich spodenkach na fajkę:D Nie można też mieć długich włosów, bo to nie przystoi radnemu, a już jeździć motocyklem... to masakra. Jak przykład ten pan radny daje:D To nie przystoi:D To funkcja publiczna:D
Ludzie, czy czasami się zastanawiacie zanim uzewnętrznicie swoje myśli? Na prawdę nie macie co robić, żeby zajmować się takimi pierdołami?
Skoro jest radnym, to znaczy, że ktoś go wybrał. Jak się nie podoba stawianie motocykla to zgłoście na straż miejską, a jak straż miejska nie zareaguje, bądź zareaguje śmiechem;) to zgłoście gdzieś wyżej;)
Czy wy myślicie, że jak poruszycie temat na forum internetowym, to coś to zmieni? W ten sposób pokazujecie tylko jak bardzo wam się nudzi i jak dalece sfrustrowani musicie być swoim życiem, że zajmujecie się życiem innych ludzi.

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: maciek.wroclaw »

SM i tak nic nie zrobi !

Motocykl jest drogi i powinien stać zaraz przy klatce schodowej.

Przepisy ppoż odnośnie grilla ? pierwsze słyszę, zakaz palenia papierosów w takim razie też powinien to obejmować !

Jedni mają pieski co srają pod oknem, inni drące się dzieciaki a ktoś ma grila. Zapach kusi co ? Zazdrość.

A jak kto wygląda to już jest tylko jego sprawa. Ciekawe czy wszyscy mieszkańcy błękitnego są tacy piękni, wypachnieni, wymalowani i czyści.

Pilnować proszę swoich spraw.

Lokator
Posty: 23
Rejestracja: wtorek, 13 września 2011, 12:10

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: Lokator »

Drogi Maćku.Wrocław ,
to że motor jest drogi nie ma żadnego znaczenia, na "Błękitnym" są jeszcze co najmniej 2 motory (chyba droższe) jednak ich właściciele ze względu na dbałość o porządek i swoje maszyny parkują w miejscach do tego przeznaczonych ( garaż lub miejsce garażowe). Funkcja Radnego nie upoważnia do łamania przepisów porządkowych Wspólnoty Mieszkaniowej, a wręcz przeciwnie.

viper
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 15 września 2011, 08:45

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: viper »

maciek.wroclaw i gryllu, jesteście adwokatami właściciela "fajnego moto"? A może to On podpowiada wam co macie pisać. Jeśli tak, to niech parkuje u was. Wiem, że straż "wiejska" nic nie zrobi, bo teren wspólnoty nie jest objęty tzw. "strefą ruchu". Ale powiedzcie mi w czy w/w jest lepszy od innych, że stawia się ponad prawem. Jasne, każdy wolałby wjechać tuż pod bramę, żeby się nie zmęczyć zanadto i nie płacić nic za parking czy garaż. Ale kupując ruchomośc znacznej wartości w postaci samochodu czy motoru, musimy się liczyć z kosztami jakie wiążą się z codziennym ich używaniem. 30 zł czy 60 zł za miejsce parkingowe to chyba nie jest wielki wydatek. A fryzura pana radnego czy to w jakich gaciach gustuje mało mnie obchodzi.

gryllu
Posty: 58
Rejestracja: czwartek, 20 maja 2010, 12:48

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: gryllu »

Nie nie jestem adwokatem i nie nie podpowiada mi nikt co mam pisać. Mało tego, pana radnego nawet nie znam. Po prostu dziwi mnie takie wyrzucanie na forum problemów, zamiast zrobić coś konkretnego. Jeżeli jest to teren wspólnoty, to może istnieje możliwość na wniosek wspólnoty motocykl odholować, no i oczywiście na jej koszt, bo inaczej się nie da. Ale jak podzielicie koszty na liczbę mieszkańców to nie wyjdzie wcale tak drogo. Jestem pewien, że można znaleźć jakieś wyjście ze sprawy i nauczyć kogoś, że jest to niezgodne z zasadami.
Z drugiej strony dziwię się gościowi, bo stawia motocykl w miejscu gdzie ludzie pakują rowery, wózki do klatek schodowych i zawsze istnieje duże ryzyko, że motocykl może się przerysować;)
Wyrzucanie tego wszystkiego na forum pokazuje jedynie, że każdy anonimowo i chętnie dorzuci swoje 3 grosze. No i dzięki temu widać jak wysoki poziom firankologii stosowanej w Siechnicach występuje.

Awatar użytkownika
destroyer
Posty: 36
Rejestracja: niedziela, 29 marca 2009, 09:31

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: destroyer »

zebra102 pisze: którzy od wielu lat służyli Siechnicy!
SIECHNICOM!!! :oops:

Macie problem? Jest na to sposób :lol: :lol: http://hardcorowo.pl/924_Jak_Slowacy_radza_sobie_z_motocyklistami.html

p.s pozdrowienia dla Piotrka 8)

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: frodo »

destroyer... filmik genialny.
A swoją drogą, bo czegoś tu nie rozumiem, czy Pan radny to nie jest jeden z głównych męczenników krucjaty przeciwko deweloperowi z Akcji Zielony Pagórek? Bo jeśli tak, to chyba mieszka na Zielonym Pagórku a nie Błękitnym (kur... co za nazwy)... NO jest jeszcze opcja, że ma dwie chaty... Ale skoro mieszka na co dzień na Błękitnym, to po co aż tak walczy o Zielony... Hmmm... No chyba nie w imię zasad, bo te, jak widać, ma raczej głęboko []
Ostatnio zmieniony niedziela, 25 września 2011, 22:01 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar. reg.

Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: jimmy_lodolamacz »

Jeżeli wybieramy "władzę" wg wyglądu to kto wpuścił Kaczyńskiego do sejmu? Ślepi? Sprawa widzę gorąca.Do tego nie do rozwiązania na forum. A tak z drugiej strony to może w myśl starego polskiego porzekadła:"nie ważne jak mówią o Tobie, ważne, że mówią"...hmm.

Awatar użytkownika
pokrzyw
Posty: 117
Rejestracja: środa, 12 marca 2008, 11:42

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: pokrzyw »

Motocykl zaparkowany ok. Nie blokuje przejścia. Nie zajmuje miejsca parkingowego (to chyba zaleta przy niedużej ich ilości). Mówicie że cichcem podjeżdża.. Zdejmij te tłumiki i załóż wydmuszki Piotrze, przegazuj przed zgaszeniem maszyny, niech osiedle wie że gospodarz przyjeżdża :twisted:

Tak btw o co chodzi z tym grillowaniem/paleniem w ogródkach? Chyba od tego są by dzieci powrzeszczały i się wyszalały podczas zabawy, by sobie grilla zrobić ze znajomymi? Czy żyjemy w jakimś dziwnym kraju gdzie nie można sensownie wykorzystać własnego gruntu? Czytając takie fanfarony cieszę się że mieszkam w gettcie "Na Zielonym Pagórku" a nie w waszym dziwnie uporządkowanym "Błękitnym" (w ogóle skąd ta nazwa???)

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: maciek.wroclaw »

Osiedle błękitne jest o wiele fajniejsze niż te akwarium typu zielony pagórek, gdzie jedni drugim do garnków mogą zaglądać bu ha ha. Ale motor tak zaparkowany nie powinien stanowić żadnego zagrożenia. W swoim ogródku, każdy może robić co mu się podoba. Tylko faktycznie ta firankologia rozwija się w szybkim tempie. Wstydźcie się sąsiedzi.

viper
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 15 września 2011, 08:45

Re: Immunitet Pana Radnego.

Post autor: viper »

maciek.wroclaw pisze:W swoim ogródku, każdy może robić co mu się podoba.
W takim razie niech Pan Wielce Szanowny parkuje wehikuł w swoim ogródku.

Na marginesie- zgodnie z treścią aktów notarialnych ogródki stanowią część wspólną nieruchomości, przekazane jedynie zostały do używania przez właścicieli mieszkań na parterze.

Zablokowany