Strona 1 z 1
					
				torebka kopertówka
				: poniedziałek, 23 stycznia 2017, 11:22
				autor: gorunka
				Dzień dobry, chciałabym kupić sobie mała kopertówkę na zbliżające się okazje ( która jednocześnie będzie mogła być użytkowana na co dzień jako torebka na ramię ). Nie jestem nastawiona na jakiś konkretny kolor ani kształt. Zależy mi aby co nieco zmieściło się do niej no i oczywiście, żeby była dobrze wykonana.  spodobała  mi się dość ta , ponieważ jest taka niespotykana.  Co myślicie  o niej?
			 
			
					
				Re: torebka kopertówka
				: czwartek, 26 stycznia 2017, 14:03
				autor: DawidPotul
				Nam nic do tego bo to ty będziesz ją nosiła. Jak potrzebujesz to kupuj.
			 
			
					
				Re: torebka kopertówka
				: czwartek, 9 marca 2017, 21:18
				autor: Lolka
				Mi się nei podoba kolor musztardy
			 
			
					
				Re: torebka kopertówka
				: sobota, 18 marca 2017, 22:13
				autor: Marlena77
				Fajna, tylko nie wiem czy kolor praktyczny. Moim zdaniem najlepiej sprawdza się czarny/szary - to kolory uniwersalne. Ja sobie upatrzyłam taka kopertówkę http://www.mamtorebke.pl/torebki-skorzane/449-damska-torebka-kopert%C3%B3wka-puzderko-czarna.html . Będzie pasowała do wszystkiego.
			 
			
					
				Re: torebka kopertówka
				: wtorek, 28 marca 2017, 17:12
				autor: martawex
				Jak potrzebujesz to kupuj
			 
			
					
				Re: torebka kopertówka
				: piątek, 28 kwietnia 2017, 13:15
				autor: Angelika7
				Ciekawe kopertówki ma w asortymencie sklep Emanzana. Same sprawdźcie - 
https://emanzana.pl/pl/kopertowki
 
			 
			
					
				Re: torebka kopertówka
				: poniedziałek, 22 maja 2017, 12:46
				autor: paulinamura
				Według mnie powinnaś kupić jakiś model w stonowanym kolorze, jeśli chcesz nosić ją na co dzień. Mnie podoba się ten 

 z Limango . Co myślisz?
 
			 
			
					
				Re: torebka kopertówka
				: sobota, 27 maja 2017, 15:11
				autor: Natka
				ta z limango jest faktycznie super. ale z kopertówek dla mnie zawsze najlepsze były klasyczne, czarne, ewentualnie z jakimś dziwnym zapięciem
			 
			
					
				Re: torebka kopertówka
				: poniedziałek, 10 lipca 2017, 14:49
				autor: cut
				Albo po prostu wisząca, nieco większa - https://www.merg.pl/product-pol-60469-MONNARI-Nietuzinkowa-torebka-na-ramie-szary.html Torebka powinna mieć w sobie to coś. Nie powinna być nijaka. Trzeba ją dopasować sobie z głową pod styl. Kopertówka kojarzy mi się głównie z weselami i tego typu imprezami.
			 
			
					
				Re: torebka kopertówka
				: piątek, 28 lipca 2017, 13:32
				autor: phoebe
				Wolę klasyczne rozwiązania... Nie wydaje się zbyt elegancka 

 
			 
			
					
				Re: torebka kopertówka
				: czwartek, 28 grudnia 2017, 15:50
				autor: cut
				Jeszcze jedna super estetyczna i mająca w sobie to coś - https://www.merg.pl/product-pol-61183-NOBO-Elegancka-torebka-wizytowa-kopertowka-czarny.html Sami oceńcie, czy wam się podobają. Moim zdaniem są po prostu wyjątkowe. To wasz klimat czy raczej średnio?
			 
			
					
				Re: torebka kopertówka
				: poniedziałek, 10 czerwca 2019, 20:25
				autor: wiking21
				a co myślicie o tego typu kopertówce dla żony na prezent https://totorba.com/torebki-damskie-kopertowki ?