Jaki sposób na stres

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
lucjanpiatek
Posty: 2
Rejestracja: środa, 17 kwietnia 2019, 12:32
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Jaki sposób na stres

Post autor: lucjanpiatek »

Mi na stres pomagają przede wszystkim długie spacery. Bardzo mnie one rozluźniają :)

masun
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 17 października 2015, 11:59
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Jaki sposób na stres

Post autor: masun »

Aktywność fizyczna, zabawy z psem lub innym pupilem, masaże.

Havis
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 13 maja 2019, 16:55

Re: Jaki sposób na stres

Post autor: Havis »

Tak naprawdę każdy ma swój sposób na odreagowanie stresu. Ja biegam i to mnie bardzo wycisza. Moja przyjaciółka chodzi na jogę, więc każdy woli coś innego.

makaveli50
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 15 czerwca 2019, 17:20

Re: Jaki sposób na stres

Post autor: makaveli50 »

Trudno sie nie zgodzic z faktem, ze wiekszosc z nas zyje w dosc duzym stresie na codzien. Praca w duzej firmie moze negatywnie wplywac na nasze zdrowie wiec zastanowmy sie dwa razy zanim bedzie za pozno. W sieci mozna znalezc wiele metod na relaksacje po pracy, moze to byc medytacja lub ogladanie filmow przyrodniczych. Osobiscie to najwiecej radosci mi sprawia jak uda mi sie zrealizowac nowy przepis w mojej kuchni :) Lubie sobie w wolnej chwili przejrzec pare portali z pomyslami kulinarnymi. Aktualnie jestem wstepnie gotowa na ten - https://uwielbiam.pl/przepis/chlebek-bananowy-z-orzechami

baletniczka
Posty: 53
Rejestracja: środa, 16 marca 2016, 19:18

Re: Jaki sposób na stres

Post autor: baletniczka »

Robić to co się lubi - to moja recepta na stres. Unikanie sytuacji stresowych i toksycznych ludzi. Jeżeli przez stres nie możemy spać w nocy, to przed snem Neurexan - naturalny lek, który bardzo ułatwia w zasypianiu.

ODPOWIEDZ