Wymiana waluty

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
Sasanka
Posty: 56
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 19:27

Re: Wymiana waluty

Post autor: Sasanka »

Walutę wymieniasz wyłącznie online i nie ma najmniejszych szans, aby ktokolwiek zaoferowal Ci zbliżone kursy gdzieś w okolicy.
Po prostu internetowi mają taniej - tak już jest od lat.

Sasanka
Posty: 56
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 19:27

Re: Wymiana waluty

Post autor: Sasanka »

Jak to w jaki? Sprawdzasz opinie, dane kontaktowe, czy mają pozwolenie na prowadzenie takiej działalności.
Ale uwierz mi, że gdyby ktokolwiek postawił lewy kantor internetowy w sieci, to zostałby on zamknięty dosłownie w momencie.
Oszukiwanie na takiej działalności nie przejdzie.

Sasanka
Posty: 56
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 19:27

Re: Wymiana waluty

Post autor: Sasanka »

Jedni z bardziej znanych, wiadomo że działają legalnie. To wszystko jest przecież działalność oficjalna, gdyby nie mieli właściwych pozwoleń na działalność to kantor już dawno zostałby zamknięty przez CBŚ.A zresztą - zrób jakaś transakcję i wtedy oceniaj, ale tak czy siak - wiadomo, że będzie taniej.

wiktor36
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2016, 13:35

Re: Wymiana waluty

Post autor: wiktor36 »

Zgadzam się z Sasanka - wymiana online to duże oszczędności, i to nie tylko wtedy gdy wymieniamy grubą kasę. Wyjeżdżając na wakacje, wymieniając w kantoronline.pl zaoszczędziłem całkiem sporo.. Szkoda ze tak mało osób korzysta z tych nowoczesnych sposobów wymiany walut. No, ale tak, oszczędności trzeba zawsze trochę poszukać, poszperać. Swoją drogą, wiedzieliście, że kantory online to nasz rodzimy, polski pomysł? Forbes nazwał to rewolucją w wymianie walut...

mati612
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 24 czerwca 2016, 09:24
Kontakt:

Re: Wymiana waluty

Post autor: mati612 »

Zawsze korzystam z tej strony i jestem zadowolony i również ją polecam :)

modaniel
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 2 września 2016, 08:00

Re: Wymiana waluty

Post autor: modaniel »

Rzeczywiście, kantory internetowe mają naprawdę dobre oferty. Jeśli chodzi o wymianę waluty za granicą to jednak lepiej jest wypłacać z konta przez bankomat, bo często to wychodzi taniej niż wymieniać w kantorze.

cut
Posty: 149
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2017, 12:43

Re: Wymiana waluty

Post autor: cut »

Kojarzycie w Zgorzelcu taki mały kantor o nazwie Kantor Plus?
Wejdźcie tam sobie. Myślałem, że to jakaś jednorazowa akcja była, a okazało się, że oni mają normalnie od dawna spread równy pół grosza. I w sumie za każdym razem, kiedy kupuję walutę, to mają kurs taki sam albo nawet niższy niż w internetowych kantorach.

oksymoronn
Posty: 12
Rejestracja: sobota, 17 września 2016, 09:09

Re: Wymiana waluty

Post autor: oksymoronn »

Ja tylko z kantoru Pluskantor korzystałem - ale muszę przyznać że zaskoczył mnie pozytywnie. Transakcja bardzo szybka no i kurs walut po prostu korzystny!

ODPOWIEDZ