Sklep z tapetami

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
Sasanka
Posty: 56
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 19:27

Re: Sklep z tapetami

Post autor: Sasanka »

Przez internet szukaj - dużo większy wybór i znacznie lepsze stawki. Wydaje mi się, że raczej kupowanie na mieście mija się z celem. Musiałbyś chociaż kilka sklepów ogarnąć, a i tak nie zobaczysz tyle, co w internetowym. Jest latwiej, a jeśli coś ci się nie spodoba na żywo, to zawsze istnieje opcja zwrotu bez podawania przyczyny.

masun
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 17 października 2015, 11:59
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Sklep z tapetami

Post autor: masun »

Tapety z dowolnym nadrukiem kupisz np tu: http://bluecanvas.pl/12-fototapety. Nie jest to cienki papier, więc mogę polecić.

Sasanka
Posty: 56
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 19:27

Re: Sklep z tapetami

Post autor: Sasanka »

Przeszukaj grafiki ze sklepu Dekoori. W zasadzie masz tam tapety każdego typu, ale też wybór nie jest ogromny.
Raczej ograniczyli się wyłącznie do ciekawych wzorów - ale to już sami oceńcie, czy je za takie uznajecie.

Sasanka
Posty: 56
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 19:27

Re: Sklep z tapetami

Post autor: Sasanka »

Bardzo wyrazisty ten kolor. Nie wiem czy każdemu podejdzie - może się przesadnie rzucać w oczy.
Jak dla mnie taki kolor może mieć wyłącznie sens w bardzo jansym pomieszczeniu - w innych już raczej nie bardzo, ale to moja opinia.
Czyli warunek - duże okno.

stokrotka21
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 26 kwietnia 2016, 12:17
Kontakt:

Re: Sklep z tapetami

Post autor: stokrotka21 »

Ja tapetę kupowałam z internetu z allegro. Ogólnie w internetowych sklepach jest większy i lepszy wybór, no i taniej.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Sklep z tapetami

Post autor: nigdziebadz »

stokrotka21 pisze:Ja tapetę kupowałam z internetu z allegro. Ogólnie w internetowych sklepach jest większy i lepszy wybór, no i taniej.
To prawda. A jak nam się coś nie spodoba, to zawsze możemy to zwrócić. W dzisiejszych czasach to naprawdę nie jest problem.

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Sklep z tapetami

Post autor: izu »

Też zawsze szukam okazji:)

cesia
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 31 grudnia 2016, 20:58

Re: Sklep z tapetami

Post autor: cesia »

Ja też szukając okazji natrafiłam na sklep lotari.pl
Za pierwsze zakupy w tym sklepie jest rabat 50 zł.
Wybór tapet jest bardzo duży i można również zaprojektować samodzielnie własny motyw na tapecie.

ODPOWIEDZ