Konto w banku z niskimi opłatami za prowadzenie

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Konto w banku z niskimi opłatami za prowadzenie

Post autor: triss »

Możecie mi polecić jakieś korzystne konto bankowe z jak najniższymi opłatami za prowadzenie rachunku? Podstawa to niskie koszta - bank pocztowy, mBank czy pekao bp?

amma
Posty: 82
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2015, 08:38

Re: Konto w banku z niskimi opłatami za prowadzenie

Post autor: amma »

Z tego co wiem to smart bank ma najtańsze konto ale sama tam nie zakładałam konta z uwagi na to,że zależało mi na banku, który miałby prawdziwe placówki. Nie chciałam zakładać w banku, który nie miałby żadnej placówki. bank pocztowy to solidny polski bank z dużą historią. Poza tym ma swoje placówki praktycznie na każdej poczcie. Wadą jest to,że płaci się tam za kartę ;/

Tak poza tym to zerknij sobie tutaj:
http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-osobistych/
Sama na stronie możesz sobie przejrzeć ranking kont osobistych.

justynaw
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 10 grudnia 2015, 20:41

Re: Konto w banku z niskimi opłatami za prowadzenie

Post autor: justynaw »

Konto posiadam w Smart Banku i jestem zadowolona. Ale tym, którzy mają problem z wyborem i jeszcze nie zdecydowali proponuje poczytać sobie coś w tym temacie, np. w internecie. Dużo ciekawych informacji znajdziecie na stronie http://konto-w-banku.pl/smart-bank/.

danka
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 11 marca 2016, 21:15

Re: Konto w banku z niskimi opłatami za prowadzenie

Post autor: danka »

Przeglądając oferty naprawdę różnych banków to muszę przyznać , że jest wiele przyzwoitych warunków jeżeli chodzi o konto bankowe. Trzeba tylko zasięgnąć do sprawdzonego źródła, jakiegoś artykułu i przejrzeć co jaki bank oferuję. Bardzo pomocna jest taka porównywarka kont, zerknij sobie tutaj.

ala25
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 13 maja 2016, 18:38

Re: Konto w banku z niskimi opłatami za prowadzenie

Post autor: ala25 »

Dużo pozytywnych opinii słyszałam ostatnio o Smart Banku, że konto jest zupełnie darmowe. Ja osobiście od dwóch lat korzystam z konta w mBanku i jestem zadowoloną klientką. Polecam Ci jednak spojrzeć na ofertę Smart banku, porównać z innymi kontami. Warto też znać godziny przelewów.

Awatar użytkownika
karolinaa
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2016, 13:37

Re: Konto w banku z niskimi opłatami za prowadzenie

Post autor: karolinaa »

Też myślę nad zmianą banku – chciałbym znaleźć konto z rozsądnymi opłatami za prowadzenie rachunku, a także z dostępnością do systemu Express Elixir - http://www.expresselixir.pl/. Często wykonuję przelewy międzybankowe, w dodatku ‘w ostatniej chwili’, dlatego to narzędzie jak najbardziej mi się przyda. Co możecie mi polecić?

Awatar użytkownika
Ania_K
Posty: 13
Rejestracja: niedziela, 31 lipca 2016, 12:49

Re: Konto w banku z niskimi opłatami za prowadzenie

Post autor: Ania_K »

Mam konto w Ideabank i jest ok.

fanus
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 6 sierpnia 2016, 13:23

Re: Konto w banku z niskimi opłatami za prowadzenie

Post autor: fanus »

ja do tej pory miałem w bzwbk, bo mieli konta bezpłatne, ale od sierpnia się to niestety pozmieniało trochę i zrezygnowałem. Na razie przeglądam różne recenzje banku smart wg Ministra Finansów i faktycznie wychodzi na to, że to dobra opcja.

miliwanili13
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 11 sierpnia 2016, 12:58
Kontakt:

Re: Konto w banku z niskimi opłatami za prowadzenie

Post autor: miliwanili13 »

Jeśli ktoś szuka dobrych depozytów - kont lub lokat - to polecam sprawdzić to porównanie ofert. Zawiera praktycznie większość ofert banków dostępnych w tej chwili na rynku.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Konto w banku z niskimi opłatami za prowadzenie

Post autor: nigdziebadz »

Ja jestem bardzo zadowolona ze swojego konta w mbanku. Praktycznie za nic nie płacę.

michciu
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 1 października 2016, 19:34

Re: Konto w banku z niskimi opłatami za prowadzenie

Post autor: michciu »

nigdziebadz pisze:Ja jestem bardzo zadowolona ze swojego konta w mbanku. Praktycznie za nic nie płacę.
I tu jest cały dylemat jak dla mnie . Trzymają i obracają twoimi pieniędzmi a ty jeszcze za to płacisz .Coś chyba nie tak .

endi
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 2 października 2016, 20:44

Re: Konto w banku z niskimi opłatami za prowadzenie

Post autor: endi »

Obecnie spełniając kilka wymagań banku można nie ponosić opłat za korzystanie z konta, a nawet na nim zarabiać.

janeks
Posty: 58
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2015, 09:42

Re: Konto w banku z niskimi opłatami za prowadzenie

Post autor: janeks »

Smart bank. Wszystko jest tam darmowe, poza tym maja teraz przyjemną promocję za założenie sobie u nich konta. Możecie dostać bilet do kina ( konkretnie do multikina).
Wszystko jest opisane tutaj:
postawnaswoim.pl/ranking-osobistych-kont-bankowych

Jesli szukacie banku z placówkami to udajcie się do Idea banku. Ten bank również ma dosyć dobre opcje kont osobistych.

Awatar użytkownika
PanTalon69
Posty: 26
Rejestracja: piątek, 17 października 2014, 13:06

Re: Konto w banku z niskimi opłatami za prowadzenie

Post autor: PanTalon69 »

Konto Orange Finanse. Jest to ROR prowadzony we współpracy z Mbankiem przez Orange. Konto i karta są darmowe, dodatkowo jeśli jestes klientem Orange dostajesz 10zł rabatu oraz promocyjne konto oszczędnościowe na 3,5%

ODPOWIEDZ