Co na włosy?

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
Zenx
Posty: 19
Rejestracja: wtorek, 21 lutego 2017, 09:38
Kontakt:

Re: Co na włosy?

Post autor: Zenx »

Ja znalazłem interesujący poradnik ze strony http://stopwypadaniuwlosow.pl/fakty-i-mity/4 . Mam w ostatnim czasie poważny problem z nadmiernym wypadaniem włosów i szukam w sieci różnych poradników, z których informację będę mógł wykorzystać.

Darcy
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 11 lipca 2017, 12:24

Re: Co na włosy?

Post autor: Darcy »

nigdziebadz pisze:Tylko olejek rycynowy powinno się raczej mieszać z odżywką do włosów. Nie olejuję się nimi normalnie, jak w przypadku innych olejów.
Zgadzam się, olejek rycynowy działa cuda, polecam!

amenito
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 28 lipca 2017, 13:14
Kontakt:

Re: Co na włosy?

Post autor: amenito »

Na włosy stosuję z powodzeniem olejek rycynowy i kozieradkę :) Są mocne i nie wypadają!

trybulski
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 1 października 2017, 13:30
Kontakt:

Re: Co na włosy?

Post autor: trybulski »

Nie wiem czy to prawda, bo nie testowałem, ale słyszałem kiedyś, żeby wlać gorącą wodę do miedniczki i dodać miodu. Następnie dodać zimnej wody aby ta była letnia. Następnie umyć włosy zwykłym szamponem z odżywkami i przepłukać wodą z miodem. Następnie spłukać wszystko zimną wodą.

sanderson
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 20 listopada 2017, 12:24
Kontakt:

Re: Co na włosy?

Post autor: sanderson »

Moje włosy bardzo lubią oleje z awokado i słodkich migdałów - nakładam je na włosy w połączeniu z nawilżającą odżywką, zakladam czepek i trzymam tak przez godzinkę albo dwie. Po zabiegu wyglądają bosko!

annatwaroo
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 25 grudnia 2017, 19:33

Re: Co na włosy?

Post autor: annatwaroo »

Na moje włosy nie działają takie rzeczy , zawsze mi się łamały i nie mogłam zapuścić , fryzjerka poleciła mi doczepiane włosy z www.cameron-hair.pl i odkad zamowilam codziennie rano dopinam a na noc sciagam, uwielbiam te dopinane włosy

K4rolina
Posty: 1
Rejestracja: środa, 27 grudnia 2017, 13:41
Kontakt:

Re: Co na włosy?

Post autor: K4rolina »

Na łysienie androgenowe jedynie przeszczep pomoże

ODPOWIEDZ