moje hobby -> herbaty

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
rakna
Posty: 18
Rejestracja: środa, 21 października 2015, 14:29

moje hobby -> herbaty

Post autor: rakna »

hej!

to i ja podzielę się swoim hobby z Wami :) Moim zainteresowaniem i hobby od jakiegoś czasu są wszelakiego rodzaju herbaty. Niedawno korzystałem z herbat czerwonych, które mają bardzo specyficzny smak, a teraz jest na etapie picia ekskluzywnych herbat białych, które muszę polecić każdemu! Ogromnym plusem jest też oprócz smaku, krótki czas parzenia, dzięki czemu nie trzeba gotować herbaty przez 10 minut, tylko można ją moczyć przez 2-3 i gotowa do picia. W Siechnicach udaje mi się kupić nie tylko te wskazane wyżej, ale w dzisiejszych czasach właściwie nie ma granic. Często kupuję takie paczkowane, bo pomimo faktu, że nie ma tam takich dużych liści jak w herbaciarniach, to znajdą się tam niespotykane smaki no i cenowo wygląda to o wiele lepiej!

a Wy, jaką herbatę pijecie?
pozdrawiam
Rafał

janeks
Posty: 58
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2015, 09:42

Re: moje hobby -> herbaty

Post autor: janeks »

Polecam również prowadzenie bloga. Blogowanie to obecnie popularny sposób na spędzanie wolnego czasu :)_
Ale warto bać przyklad od najlepszych... przykład dobrego bloga modowego to http://www.kasia-tusk.pl/

Deverlin
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 11 grudnia 2015, 13:39

Re: moje hobby -> herbaty

Post autor: Deverlin »

Ja bym Ci proponował poczytać opinie o zielonej kawie jak dla mnie jest bardzo dobra:) Bardzo dobrze wpływa na odchudzanie i do tego jest zdrowa, warto ją pić.

karolgrzelak10
Posty: 3
Rejestracja: środa, 17 lutego 2016, 12:25

Re: moje hobby -> herbaty

Post autor: karolgrzelak10 »

Ja zdecydowanie wolę pić zieloną herbatę, jest dużo zdrowsza od zwykłej herbaty, a dodatkowo może pomóc w odchudzaniu osobom cierpiącym na nadwagę. Ja chciałbym zacząć niedługo pić jedynie zieloną herbatę ze względu na właściwości lecznicze.

Awatar użytkownika
bańka
Posty: 15
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2016, 22:31

Re: moje hobby -> herbaty

Post autor: bańka »

Ja herbat nie nazwałabym swoim hobby, co nie zmienia faktu, że kocham je miłością szczerą i oddaną :) Uwielbiam zarówno czarną jak i zieloną, liściastą czy ekspresową, gorzką i słodką, owocową. Niemal każdą (biała mi nie podchodzi).
Jednym z moich ostatnich odkryć, zupełnie przypadkowym, jest malinowo-brzoskwiniowa herba mate Tea Rebels:
Obrazek
Napisałam o przypadku, gdyż nie znałam wcześniej tej marki, ale przyznacie sami, że ciężko byłoby nie zwrócić uwagi na tak niezwykłe opakowanie podczas zakupów (rzecz się działa w Carrefourze). A to jest tylko jedna z kilku z ww. serii, jeszcze parę innych ciekawych smaków na mnie czeka :)

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: moje hobby -> herbaty

Post autor: nigdziebadz »

Ja najbardziej lubię herbatę earl grey. Więc jak możecie mi polecić jakąś dobrą to będę zachwycona.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: moje hobby -> herbaty

Post autor: Sumire »

Ja również uwielbiam wszelkiego rodzaju herbaty. Zwłaszcza lubię yerba mate. Jej właściwości są wprost nieocenione. Możecie zerknąć tutaj http://mangopress.pl/czy-yerba-mate-jest-zdrowa/ i poczytać o tej herbatce. Jest naprawdę pyszna, choć trochę niepokoi mnie fakt, że pita w nadmiarze przyczyni się do odwodnienia organizmu.

Goździk
Posty: 8
Rejestracja: środa, 23 marca 2016, 08:29

Re: moje hobby -> herbaty

Post autor: Goździk »

Ja ostatnio pije herbatkę żeńszeniową ;)

moloch882
Posty: 3
Rejestracja: środa, 13 kwietnia 2016, 20:52

Re: moje hobby -> herbaty

Post autor: moloch882 »

Może jestem dziwny ale mi smakują tylko te zwykłe herbaty z popularnych supermarketów, a próbowałem już wielu innych, może kiedyś.. :)

aska.89
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 22 kwietnia 2016, 12:53

Re: moje hobby -> herbaty

Post autor: aska.89 »

Ja też od pewnego czasu polubiłam herbaty sypane, głównie owocowe i zielone. Te w torebkach to nie to samo!! Dużo lepsze są właśnie takie na wagę. I w dodatku wystarczą na długo, o czym nawet nie wiedziałam :p

kamilos678
Posty: 8
Rejestracja: środa, 2 marca 2016, 21:29
Kontakt:

Re: moje hobby -> herbaty

Post autor: kamilos678 »

Herbaty to świetna sprawa lecz ja ostatnio przerzuciłem się na Yerba Mate :) polecam każdemu

Pazdzioch
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 8 lipca 2016, 18:07
Kontakt:

Re: moje hobby -> herbaty

Post autor: Pazdzioch »

ja tam lubię liptonka zółtego :P

maksiu432
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 22 lipca 2016, 14:12

Re: moje hobby -> herbaty

Post autor: maksiu432 »

Często pije herbatę nawet można powiedzieć że za często :/

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: moje hobby -> herbaty

Post autor: nigdziebadz »

Jeśli pijesz herbatę zieloną lub czerwoną, to możesz sobie na to pozwolić. Z czarną należy się jedynie ograniczać.

ODPOWIEDZ