Re: Ogród

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
Awatar użytkownika
teo77
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 17 października 2015, 11:54

Re: Re: Ogród

Post autor: teo77 »

szczerze mówiąc to wszędzie widzę tylko borówki, jagody to tylko w lesie

loriena
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 28 lipca 2015, 15:26

Re: Ogród

Post autor: loriena »

W ogrodzie takie skalniaki http://brukgarden.pl/images/galeria/100.jpg świetnie się prezentują. Wyglądają bardzo naturalnie. Jednak kamień robi swoje.

Waleria
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2015, 11:00

Re: Re: Ogród

Post autor: Waleria »

Moja mam ma przy skalniaku wrzosy - szybko się rozrosły i teraz akurat wyglądają naprawdę ładnie.

michalkwiatkowski92
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 13 listopada 2015, 09:39
Kontakt:

Re: Ogród

Post autor: michalkwiatkowski92 »

Wrzosy są przepiękne, szczególnie niebieskie. Nie wymagają jakiegoś wielkiego dbania. Ładnie rosną wszędzie :)

____________________
gry hot spot online

Waleria
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2015, 11:00

Re: Ogród

Post autor: Waleria »

Jak siedzisz w temacie to powiedz, czego warto użyć do roślin, które zakwitły teraz, a będą owocować. Konkretnie chodzi mi o cytrynę Meyer, którą mam w domu.

loriena
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 28 lipca 2015, 15:26

Re: Ogród

Post autor: loriena »

arturraclawski pisze:w ogrodzie jak wiadomo świetnie się prezentują elementy z kamienia - zwłaszcza granitu.
Można także wykorzystać płytki granitowe lub z piaskowca w ciekawym wzornictwie, jakie znajdziemy na http://brukgarden.pl/ - firma doradzi oraz wykona całą aranżację terenu.

wewi_sz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 26 listopada 2015, 15:36

Re: Re: Ogród

Post autor: wewi_sz »

Też się w tym roku zabieram za urządzanie balkonu w nowym mieszkaniu. Planuję stolik i 2krzesełka metalowe bądź sama zrobię coś z palet które zalegają w garażu. jak wyjdzie taki jak sobie wymarzyłam to wam się pochwale. ;)

Goździk
Posty: 8
Rejestracja: środa, 23 marca 2016, 08:29

Re: Ogród

Post autor: Goździk »

Ja też w końcu będę miała kawałek ogródka, tylko współdzielony ze współlokatorką, ale zawsze będzie gdzie się poopalać ;)

bukowski276
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 28 marca 2016, 20:44

Re: Ogród

Post autor: bukowski276 »

Ogród to coś cudownego :) Grille, śniadanko na ogrodzie ekstra sprawa, ja mam bardzo duży ogród i mam zamontowane nawadnianie automatyczne bo samemu biegać i to podlewać to makabra. Rachunki za wode tez sporo spadły i inwestycja zdecydowanie sie zwraca :) https://nts.tanake.com.pl/ Firma Tanake mi robiła i mega zadowolony jestem, bo bardzo profesjonalnie do projektu podeszli

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Ogród

Post autor: nigdziebadz »

Goździk pisze:Ja też w końcu będę miała kawałek ogródka, tylko współdzielony ze współlokatorką, ale zawsze będzie gdzie się poopalać ;)
Lepszy współdzielony ogródek niż żaden. Tym bardziej, że pewnie nieczęsto będziecie przebywać tam równocześnie.

p.kotara
Posty: 1
Rejestracja: środa, 6 lipca 2016, 14:24

Re: Ogród

Post autor: p.kotara »

Ja jestem zadowolony z realizacji mojego ogrodu. Jeśli planujesz zrobić nowoczesny ogród to jest dla Ciebie

Awatar użytkownika
likus
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 21 marca 2016, 10:26

Re: Ogród

Post autor: likus »

Wiecie co, mi najbardziej się marzy taki ogromny ogród, ze starymi jabłoniami, lekko zarośnięty, z dużą ilością drzew owocowych, warzyw. Taki zaczarowany ogród. Gdzie mogłabym uciekać od swoich problemów. Ojjj marzenie ściętej głowy. Może kiedyś w przyszłości uda mi się zrealizować to marzenie. Póki co muszę się zadowolć moim malutkim ogródeczkiem. :)

Quawgha
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 7 lipca 2016, 11:32
Kontakt:

Re: Ogród

Post autor: Quawgha »

Ja jestem w trakcie budowy domu. Mam obok w planach też niewielki ogródek warzywno owocowy i dodatkowo trochę trawy do poleżenia sobie. Fajnie jest wychodować sobie samemu jakieś owoce, warzywka, a do tego później zrelaksować się pod jabłonią ;)

kristoczek
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 11 lipca 2016, 10:07
Kontakt:

Re: Ogród

Post autor: kristoczek »

Ja sobie wymyśliłem, że kupię specjalne folie pehd http://abrysfolie.pl/materia%C5%82/folie-pehd-hdpe i zrobię w ogrodzie niewielkie oczko wodne. Co sądzicie o moim pomyśle? Jak myślicie ile może wynieść całkowity koszt zrobienia takiego oczka wodnego z dobrym zabezpieczeniem od spodu za pomocą folii pehd?

ODPOWIEDZ