Ogrodzenie - zrób to sam

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
jotek
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 18 marca 2014, 12:37
Kontakt:

Re: Ogrodzenie - zrób to sam

Post autor: jotek »

Jeśli ma się wystarczająco dużo czasu, narzędzia i trochę smykałki to czemu nie :). Podobnie jest z balustradami. Też są balustrady, które są przeznaczone do samodzielnego montażu np te http://www.kelmet.pl/balustrady-ze-stali-nierdzewnej . Wybierasz sobie poszczególne elementy, zamawiasz i składasz :).

NancyDrew
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 19 stycznia 2015, 16:41

Re: Ogrodzenie - zrób to sam

Post autor: NancyDrew »

Prace wykonujemy na terenie miasta Wrocław i okolic. Wejdź z nami współpracę ponieważ: - oferujemy perfekcyjną jakość wykonania - profesjonalną obsługę - Realizujemy nietypowe ide . Gwarantujemy niezawodność - doradzimy przy zakupie środków budowlanych i projekcie wnętrza przywieziemy i wniesiemy materiały budowlane. Szukasz najlepszej firmy do zrobienia remontu - domu, biura? Pomożemy Ci. Specjalizujemy się w kompleksowych remontach. Jesteśmy ekspertami w branży remontowej. gwarantujemy terminowość wykonania robót - służymy fachową poradą.

mariolka
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 18 stycznia 2016, 14:29

Re: Ogrodzenie - zrób to sam

Post autor: mariolka »

Potwierdzam samodzielny montaż balustrad nie jest wcale trudny, porównałabym to do budowania z klocków lego. Zamawiacie potrzebne elementy przez sklep internetowy kolanka, zaślepki, rozety maskujące kryzy, łączniki itp. i za pomocą śrubek wszystko ze sobą skręcacie. Elementy konstrukcyjne jak pręty, pochwyty zamawiacie na podany przez siebie wymiar. Więcej informacji znajdziecie na www.eskatt.pl

Kaban
Posty: 3
Rejestracja: środa, 2 marca 2016, 15:06

Re: Ogrodzenie - zrób to sam

Post autor: Kaban »

Jak się ma smykałkę to można dużo rzeczy zrobić samemu :D

krysinski
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 11 marca 2016, 10:55

Re: Ogrodzenie - zrób to sam

Post autor: krysinski »

Kaban pisze:Jak się ma smykałkę to można dużo rzeczy zrobić samemu :D
Zgadzam się w 100% :) Jeżeli szukacie dobrych instrukcji montażowych polecam zajrzeć na ogradzamy.pl

Pozdrawiam
Krzysztof Krysiński

kermmitt
Posty: 43
Rejestracja: czwartek, 10 grudnia 2015, 19:21

Re: Ogrodzenie - zrób to sam

Post autor: kermmitt »

Fajny pomysł, ale raczej dla kogoś kto ma sporo wolnego czasu no i smykałkę do takiego majsterkowania, dla pozostałych polecam gotowe ogrodzenia np. z http://www.foresta-fencing.pl/panele-ogrodzeniowe/ :)

lendu
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 24 lipca 2016, 15:31

Re: Ogrodzenie - zrób to sam

Post autor: lendu »

Fajna sprawa, można takie elementy skręcić samodzielnie, bez przepłacania za fachowców.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Ogrodzenie - zrób to sam

Post autor: nigdziebadz »

My kupowaliśmy takie gotowe panele. Wydaję mi się, że to jest jednak najlepsze rozwiązanie.

markizka
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 21 października 2017, 17:32
Kontakt:

Re: Ogrodzenie - zrób to sam

Post autor: markizka »

Ja jednak postawiłam na fachowców (le takich porządnych, nie z Usterki) i jestem zadowolona :)

juny
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 21 lipca 2020, 09:26
Kontakt:

Re: Ogrodzenie - zrób to sam

Post autor: juny »

Ja w takich kwestiach też wolę postawić na fachowców. I z doświadczenia wiem że nie musi się to wiązać z bardzo dużymi kosztami, a przynajmniej mam pewność że robota została dobrze wykonana.

ODPOWIEDZ