Znakowanie rowerów przez policję

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
honda
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 10 maja 2014, 20:21

Znakowanie rowerów przez policję

Post autor: honda »

Witam,

Od niedawna mieszkam w Świętej Katarzynie, chciałabym się dowiedzieć czy policja w Siechnicach prowadzi znakowanie rowerów ? Nie ukrywam, że próbowałam się dodzwonić na komisariat ale nikt nie odbierał telefonu, więc teraz pytam mieszkańców, jest taka możliwość :D ?

Pozdrawiam

sebsonx
Posty: 1
Rejestracja: środa, 14 maja 2014, 14:16

Re: Znakowanie rowerów przez policję

Post autor: sebsonx »

Kiedys była ale teraz nie wiem
_____________________
Wybierasz się do stolicy naszego kraju? Paweł Szczerkowski przewodnik w Warszawie najlepszą opcją!

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Znakowanie rowerów przez policję

Post autor: nigdziebadz »

A na czym to znakowanie polega? Może moje pytania jest głupie, ale naprawdę z niczym takim się jeszcze nie spotkałam.

rita
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 22:57

Re: Znakowanie rowerów przez policję

Post autor: rita »

Znakowanie roweru to tak trochę jak nadanie dowodu rejestracyjnego. Jak ktoś ukradnie Ci rower a policja go znajdzie to będzie wiadomo do kogo on tak naprawdę należy. Ja znakowałam rower na Jaworowej we Wrocławiu. Tylko jak się chce to zrobić w godzinach popołudniowych to należy wpierw zadzwonić i się umówić, bo normalnie to do 15.30 bodajże pracują.

Kamila i Piotr
Posty: 25
Rejestracja: sobota, 28 września 2013, 21:17

Re: Znakowanie rowerów przez policję

Post autor: Kamila i Piotr »

My sobie z Piotrem ubezpieczyliśmy rowery, bo były już przypadki że z piwnic ginęły. Dużo taka polisa nie kosztuje, bo w CUK to jest 149 zł na rok, a w tym jest także spory pakiet na pokrycie kosztów leczenia w razie wypadku.Nawet na wstawienie zęba by było , bo implantologia jest wyceniona na 5 tysięcy:)

ODPOWIEDZ