Wymarzone mieszkanie

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
Kasienka90
Posty: 5
Rejestracja: środa, 13 stycznia 2016, 13:26

Re: Wymarzone mieszkanie

Post autor: Kasienka90 »

Domy są fajnie, ale jednak wygodniejsze wydaje mi się mieszkanie (bo nie trzeba odśnieżać, kosić trawy) chyba, że Twój facet lubi takie sprawy. Jednak moim wymarzonym mieszkaniem byłby penthouse w dzielnicy, którą w wiekszości zamieszkują młode małżeństwa. Najgorsze wydają mi się szare blokowiska z mieszaną społecznością :P

genju2
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 17 stycznia 2016, 14:15
Kontakt:

Re: Wymarzone mieszkanie

Post autor: genju2 »

Ja preferuje domy z działeczką bo latem można sobie wyjść na swoje podwórko i spokojnie odpalić gryla.

masun
Posty: 35
Rejestracja: sobota, 17 października 2015, 11:59
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Wymarzone mieszkanie

Post autor: masun »

celeste pisze:Moim marzeniem jest zamieszkanie w starym wiejskim domu w stylu dworku.
Więc na pewno wśród tych projektów znajdziesz coś godnego uwagi: http://s3-bud.pl/budowlane/projekty-domow/. Mnie osobiście zauroczył projekt Domu w nektarynkach :)

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Wymarzone mieszkanie

Post autor: izu »

Dom z ogrodem to dla mnie optymalne rozwiązanie.

Kierzykowski
Posty: 23
Rejestracja: czwartek, 27 listopada 2014, 11:36

Re: Wymarzone mieszkanie

Post autor: Kierzykowski »

triss pisze:Choć też nie całkiem, bo mam ogromny balkon do którego prowadzą spore drzwi, no i kominek elektryczny.
Obrazek

A powiedz czy porównywaliście te kominki elektryczne z piecykami kominkowymi i jak to wychodzi? Mówię o takich produktach jak przykładowo te z Aduro - http://www.omikron-kominki.pl/piecyki-kominkowe/piecyki-na-drewno/aduro.html jednak prawdziwego ognia nie można porównać z "elektrycznym" inny zapach i klimat, zupełnie inny.

Waleria
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2015, 11:00

Re: Wymarzone mieszkanie

Post autor: Waleria »

To może być naprawdę fajna sprawa pod kątem budowania atmosfery przytulnego domu. W ścianie - koniecznie, żeby nie zabierać przestrzeni.

daria99
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 3 marca 2016, 20:04
Lokalizacja: Siechnice

Re: Wymarzone mieszkanie

Post autor: daria99 »

Moje wymarzone mieszkanie powinno mieć basen na ogrodzie i saunę na poddaszu :D
ale wymagania co:D
to są po prostu moje 2 ulubione rozrywki

bukowski276
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 28 marca 2016, 20:44

Re: Wymarzone mieszkanie

Post autor: bukowski276 »

3 pokoje, balkonik, moze mało ogródek obok :) no i jasne i przestornne

Walery
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 17 kwietnia 2016, 15:02

Re: Wymarzone mieszkanie

Post autor: Walery »

Nowoczesne, w kolorach brązu i bieli, i wypasiona siłownia :)

namdu
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 31 marca 2016, 08:44

Re: Wymarzone mieszkanie

Post autor: namdu »

Ciężko znaleźć swoje wymarzone mieszkanie. Jasne, że można zrobić sobie jakąś namiastkę, ale to nie to samo. jestem na etapie szukania i chodzenia po mieszkaniach na sprzedaż, ale albo ceny są zatrważające, albo standard na tyle kiepski, że pamięta jeszcze czasy komuny. Potrzeba czasu i cierpliwości ;)

ewka90
Posty: 5
Rejestracja: środa, 25 maja 2016, 11:39
Kontakt:

Re: Wymarzone mieszkanie

Post autor: ewka90 »

Moje wymarzone mieszkanie, a właściwie dom to w stylu skandynawskim :) Ciepły, przytulny, z duzym ogródkiem.

Jankiel
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2016, 10:39

Re: Wymarzone mieszkanie

Post autor: Jankiel »

Oh, do takiego mieszkania warto by było dołączyć jakieś śliczne solidne drzwi :) Znajomy takie kupił, a kupował w drzwi Olsztyn

Szpryka87
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 18 czerwca 2016, 10:11

Re: Wymarzone mieszkanie

Post autor: Szpryka87 »

Szukaliśmy z dziewczyną wymarzonego mieszkania kilka lat temu :) Ona wróciła ze studiów zza granicy, ja trochę odłożyłem przez ten rok i szukaliśmy wszędzie. Na gumtree, olx, allegro... Przekopaliśmy strona po stronie i może nie uwierzycie, ale nic atrakcyjnego nie mogliśmy znaleźć. W końcu jakiś kolega kolegi polecił nam http://www.ogloszenia-nieruchomosci.info/. I dopiero tam się udało wyhaczyć świetną ofertę :) A wcześniej o tym nie słyszeliśmy, dlatego stwierdziłem, że polecę jakby ktoś też szukał :)

Dominikak2
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 7 lipca 2016, 09:52
Kontakt:

Re: Wymarzone mieszkanie

Post autor: Dominikak2 »

Wymarzone mieszkanie, a właściwie dom, gdzieś z dala od miasta, urządzony w stylu prowansalskim. Z wyjściem na taras i nie wielki ogród.

ODPOWIEDZ