Nordic Walking

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
Waleria
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2015, 11:00

Re: Nordic Walking

Post autor: Waleria »

Jako osoba odchudzająca się, doceniłam nordic walking, bo nie obciąża stawów. Z tego samego względu cenię sobie water trekking - maszerowanie w wodzie. Jakby ktoś miała okazję, to polecam. Taki trening wzmacnia serce, pomaga spalić tłuszcz, a jest bezpieczny dla stawów i kręgosłupa. Praktycznie nie ma przeciwskazań medycznych. Sprawdźcie sobie tu: [nar.reg.]
Wszyscy, którzy mają problemy ze stawami wiedzą, że trudno znaleźć dobre ćwiczenia, ale nordic walking i water trekking mogę polecić z czystym sumieniem.

krystpin
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 28 października 2016, 10:49

Re: Nordic Walking

Post autor: krystpin »

Nordic Walking jest bardzo fajny i ogólnorozwojowy, o ile dobrze się go wykonuje. Pracują też barki, ramiona.

Dater
Posty: 1
Rejestracja: środa, 16 listopada 2016, 20:29

Re: Nordic Walking

Post autor: Dater »

Fajnie, że chcesz się w to bawić. Życze szczęścia w treningu. Jednak pamiętaj, że teraz robi sie bardzo zimno. Jako osoba która trenowała Nordic Walking, proponuje ci zainwestować także w porządną kurtkę []. Uwierz mi, że nie warto na tym oszczędzać. Głównie dlatego, że złe ubranie może sprawić, że zachorujesz, a wtedy cały trening zostanie znacznie spowolniony. A może nawet popadniesz w regres. Dlatego też wychodzę z założenia, że odpowiednie przygotowanie w tej materii, to absolutna podstawa.

jolla334
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 20 listopada 2016, 16:06
Kontakt:

Re: Nordic Walking

Post autor: jolla334 »

No dokładnie, jak dla mnie to nie jest zbyt dobry trening.

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Nordic Walking

Post autor: kokos »

A dlaczego? Przecież nordic walking był treningiem wykonywanym przez norweskich narciarzy, a więc treningiem bardzo dobrym

mimac
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 16 grudnia 2016, 09:37

Re: Nordic Walking

Post autor: mimac »

Ja podziwiam osobę, która sprzedała ludziom kijki do chodzenia. To jak sprzedać lodówkę Eskimosowi :)

DawidPotul
Posty: 33
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2016, 10:02
Kontakt:

Re: Nordic Walking

Post autor: DawidPotul »

Generalnie to stało się dla niektórych grup elementem spotkań towarzyskich, odstresowania i zadbania o kondycje. Naprawdę super sprawa.

ODPOWIEDZ