wyciągamy rowery, planujemy wycieczki :-)

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
PlanetaRodzina.pl
Posty: 7
Rejestracja: środa, 27 lutego 2013, 09:51

wyciągamy rowery, planujemy wycieczki :-)

Post autor: PlanetaRodzina.pl »

Witajcie,
w ramach przygotowań do wiosennej aktywności, polecam zaplanowanie rodzinnych wycieczek w góry oraz przejażdżek rowerowych - oczywiście rodzinnych :D

Pora zamienić fotelik dla dzieci na przyczepkę rowerową, marudzącego rowerzystę podpiąć holem rowerowym, ale przyszłego miłośnika górskich wędrówek włożyć w nosidełku na plecy taty - sprzętu nie trzeba od razu kupować! Można wypożyczyć sprzęt renomowanych firm na www.planetarodzina.pl. Dowozimy do domu gratis!

pozdrawiamy już prawie wiosennie :)
PlanetaRodzina.pl

ryzak
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 24 marca 2014, 19:50
Kontakt:

Re: wyciągamy rowery, planujemy wycieczki :-)

Post autor: ryzak »

dokładnie, lato to najpiękniejszy okres naszego czasu podczas którego możemy aktywnie spędzać czas :)

Awatar użytkownika
werika
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 7 kwietnia 2014, 11:02

Re: wyciągamy rowery, planujemy wycieczki :-)

Post autor: werika »

Fajna sprawa:) U mnie już na szczęście wszystko zorganizowane. Jak wakacje to tylko aktywnie:) Pozdrawiam.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: wyciągamy rowery, planujemy wycieczki :-)

Post autor: nigdziebadz »

Też staram się spędzać wakacje aktywnie, głównie na rowerze czy rolkach. W końcu zimą się zawsze rozleniwiamy więc warto teraz o siebie zadbać.

Kamila i Piotr
Posty: 25
Rejestracja: sobota, 28 września 2013, 21:17

Re: wyciągamy rowery, planujemy wycieczki :-)

Post autor: Kamila i Piotr »

My sporo jeździmy, Piotr mnie zaraził tą pasją :)

Rochan
Posty: 3
Rejestracja: środa, 16 lipca 2014, 04:56

Re: wyciągamy rowery, planujemy wycieczki :-)

Post autor: Rochan »

Szkoda, że już jest koniec seznu rowerowego.

Awatar użytkownika
PanTalon69
Posty: 26
Rejestracja: piątek, 17 października 2014, 13:06

Re: wyciągamy rowery, planujemy wycieczki :-)

Post autor: PanTalon69 »

Jaki koniec sezonu w pazdzierniku? Jak widać pogoda nas troche rozpieszcza i dalej można pojezdzić, nawet w polowie listopada. Fakt jest troche mokro w lesie i przejażdżki po leśnych ścieżkach raczej odpadają ale innych tras mamy w Siechnicach pełno.

Awatar użytkownika
PanTalon69
Posty: 26
Rejestracja: piątek, 17 października 2014, 13:06

Re: wyciągamy rowery, planujemy wycieczki :-)

Post autor: PanTalon69 »

Wolę jednak cieplejsze klimaty bo dla nie jazda przy mroźnym wietrze lub temp bliskiej 0 stopni to masochizm. :) Jednak powoli małymi krokami znowu wraca odpowiednia pogoda i będzie można rozpocząć nowy sezon rowerowy.

Waleria
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2015, 11:00

Re: wyciągamy rowery, planujemy wycieczki :-)

Post autor: Waleria »

PanTalon69 pisze: jazda przy mroźnym wietrze lub temp bliskiej 0 stopni to masochizm. :)
Zgadzam się. A ponieważ teraz jest zimno, rozważam rower stacjonarny. Tylko, że nie wiem, jak się zmotywować, bo wydaje mi się to nieco nudne. Może byłoby łatwiej w grupie: ustawić kilka takich rowerków i pedałować w towarzystwie? Jak myślicie? I jaka muzyka byłaby odpowiednia jako podkład?
Obrazek

Awatar użytkownika
PanTalon69
Posty: 26
Rejestracja: piątek, 17 października 2014, 13:06

Re: wyciągamy rowery, planujemy wycieczki :-)

Post autor: PanTalon69 »

Jeśli chodzi o mnie to rowery stacjonarne w ogóle mi nie podchodza. Jadąc rowerem lubię dynamicznie zmieniające się krajobrazy.... np jadę wałami pozniej zjeżdżam w lasna czarną następnie w stronę junkersu pózniej kotowice i jaz nastepnie wrócić asfaltem od laskowic przez obwodnicę. Siedzenie w miejscu i monotonne kręcenie nie jest tym co tygryski lubią. Na zimową pore skupiam się na ćwiczeniach siłowych ogólnorozwojowych typu crossfit po tym bolą mnie mięśnie o których istnieniu nawet nie wiedziałem

hamakrus
Posty: 14
Rejestracja: piątek, 8 kwietnia 2016, 06:32

Re: wyciągamy rowery, planujemy wycieczki :-)

Post autor: hamakrus »

Też właśnie wczoraj rozpocząłem sezon. Na razie w grę wchodzą rowery miejskie, ale szykuje się do zakupu swojego. Długo zwlekałem, ale w tym roku już muszę coś wybrać. Polecacie może jakiś konkretny, na przykład z tego zestawienia http://www.ceneo.pl/lp/jaki_rower_wybrac ? Skłaniam się na razie w stronę roweru górskiego, ale wciąż myślę.

Goździk
Posty: 8
Rejestracja: środa, 23 marca 2016, 08:29

Re: wyciągamy rowery, planujemy wycieczki :-)

Post autor: Goździk »

Razem z mężem właśnie zaplanowaliśmy wycieczkę. Rowery przygotowane, czekają ;) Potrzebne są nam tylko jeszcze wygodne, wiosenne buty. Zastanawiam się czy by nie skorzystać z oferty https://e-stylowi.pl/. Mają ogromny wybór dla kobiet jak i dla mężczyzn. Darmowa wysyłka i widać, że asortyment porządny.

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: wyciągamy rowery, planujemy wycieczki :-)

Post autor: izu »

Wycieczki rowerowe to fajna rzecz i w planowaniu warto pomyśleć o ubezpieczeniu roweru, przed zniszczeniem sprzętu bądź kradzieżą. Widziałam takie ubezpieczenie z oc i nnw za kilkadziesiąt złotych na rok w Cuk

ODPOWIEDZ