Trochę o sobie :-)

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Trochę o sobie :-)

Post autor: Tomek79 »

Witam wszystkich serdecznie.
Pojawiłem się na tym forum nie tak dawno ale staram się tu być jak najcześciej co zostało zauważone przez Naszego Admina, który zrobił mnie Moderatorem (za co jestem mu bardzo wdzięczny i będę się starał z tego w 100% wywiązywać). Pewnie większość Forumowiczów mnie zna ale może nie kojarzy. W Siechnicach mieszkam od 1987 roku na początku na ulicy Ciepłowniczej z małą 3-letnią przerwą (wtedy mieszkałem we Wrocławiu), a obecnie mieszkam na ulicy Osiedlowej z moją wspaniałą Żoną (którą zresztą znam od podsawówki) i po tylu latach Nasze drogi się zeszły. Na codzień pracuję we Wrocławiu i studiuję zaocznie Informatykę (ostatni rok - w końcu :D ). Uwielbiam grać w kosza ale ostatnio zapomniałem już jak wygląda piłka (to z braku czasu niestety), dodatkowo bardzo lubię jazdę rowerem (nie mogę się już doczekać wiosny).
Tyle może na początek.
Pozdrawiam wszystkich gorąco i oczekuję na Wasze wypowiedzi.

Awatar użytkownika
Przemek(EVO)
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 22:04
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Przemek(EVO) »

He he bardzo dobrze, że w koncu forum zaczelo sie rozwijać i jesteś moderatorem, i dobrze ze powstał taki temat (choc powiem szczerze mialem taki sam pomysł tematu ale mnie wyprzedziłeś hehe). Ja mieszkam w Siechnicach od urodzenia i jestem bardzo zżyty z tą miejscowościa od kilku lat mimo mojego mlodego wieku zacząłem aktywnie działać, z sukcesami i porażkami mam nadzieje, że w przyszłosci bedzie wiecej sukcesów.
Moje zamiłowania to przede wszystkim motoryzacja(od malego), i to zostaje do konca życia (kilka sukcesów juz bylo) dobra muzyka, gierki (uwielbiam Final Fantasy), książka jak znajdzie sie czas, dobry film i troche tego jeszcze jest nie będę przynudzał.....hehehe

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam,
no proszę mamy następnego odważnego za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Czekamy na dalsze wypowiedzi :D .

Awatar użytkownika
Przemek(EVO)
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 22:04
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Przemek(EVO) »

Dzieki Tomku za pochlebstwa hehe trzeba pokazac to inni beda sie też wpisywali...Mam rację?

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Pewnie teraz pozostaje tylko oczekiwać na dalsze wpisy. :D .

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

czekać i czekać........... :?

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam,
ITI może przerwiesz złą passę i napiszesz coś o sobie :D.

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

A może wolę być anonimowy 8)

Awatar użytkownika
Przemek(EVO)
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 22:04
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Przemek(EVO) »

Jak chcesz ITI ale czy nie byłoby lepiej powiedzieć coś o sobie, swoich zainteresowaniach, zdolnościach. Myśle, że jestes wartosciowym człowiekiem
o wielu zainteresowaniach. Możesz powiedzieć czym sie zajmujesz, lub co robisz na codzień. Byłoby miło wiedziec coś więcej o użytkownikach forum, jak i też o zwykłych mieszkańcach naszej miejscowości czy też gminy. Może interesujemy sie podobnymi rzeczami, może odmiennymi, ale zawsze możemy sie czegoś o sobie dowiedzieć, przyjemniej jest rozmawiać z osobą, którą trochę lepiej zna lub lepiej poznało.
Wiadomo przecież, że nikt nie bedzie wyśmiwał czy obrażał waszych zainteresowań, czy rzeczy którymi się zajmujecie na codzień, wtedy admin lub moderator upomni lub skasuje wypowiedzi tych osób.
Oczywiście nie musicie tego robić jeśi nie chcecie, decyzja należy do was.

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam,
oczywiście do niczego nie będziemy zmuszać ale miło by było gdyby pojawiło się więcej wpisów:D.

telimena22

Post autor: telimena22 »

Coś widze,ze mało osób tu zaglada,ja mieszkam w siechnicach od niedawna,jak dowiedzialam sie o stronce to myslalam ze wiekszosc siechnic tu zaglada.Musze przyznac ze stronka jest godna uwagi i bede czesciej wpadac,
pozdrawiam
Tela:)

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

Zainteresowania:
- skłonności do nauki języków obcych (angielski, niemiecki, francuski, łacina)
- słuchanie muzyki (zbieram wideoklipy)
- oglądanie filmów (zbieram filmy)
- tv sat / media (lekko dziennikarstwo)
- robienie stron www (w sieci od lipca 2003)
- ...

Co robię:
- studiuję Historię na UW
- robię strony www
- ...

Na początek chyba wystarczy :)

Teraz innych kolej.

Awatar użytkownika
Przemek(EVO)
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 22:04
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Przemek(EVO) »

No widzisz ITI a tak sie zarzekałeś, jak na poczatek sporo info o tobie hehehe, mysle ze w późniejszym czasie dodasz cos jeszcze, a także inni popiszą cosik o swojej osobowosci.

telimena22
Posty: 71
Rejestracja: sobota, 1 kwietnia 2006, 22:20
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: telimena22 »

hmmmm....no to teraz czas na mnie:)Na codzień pracuję sobie popoludniami we Wrocławiu w drukarni i studiuję ksztaltowanie terenow zieleni (3 rok),rosliny to moja pasja,wiec pewnie dlatego wybralam ten kierunek,od maja bedziecie mogli mnie zobaczyc do poludnia w ogrodzie botanicznym przy pielegnowaniu roslin:)skonczylam sobie studium aranzacji wnetrz

kocham...lubie...plusy
-szczerosc i otwartosc
-pepsi carlsberg'a melony(owoc)
-jacuzzi olejek i piane w wannie
-artystyczny nielad
-ludzi pozytywnie nastawionych do swiata
-dobra imprezke
nie lubie.....minusy
-nienawisci i kłamstwa
-zupy pomidorowej,barwionych trunkow
-butów na obcasch,sztucznego makijazu
-nudy i bezczynnosci
-koloru czerwonego i roz
-poniedzialkow i sprzatania

tak w malym skrocie o mnie:):)

ODPOWIEDZ