Gdzie na wakacje?

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
kokon
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 19 lipca 2016, 18:26

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: kokon »

mnie nie pozostało nic innego jak polecić do wypoczynku Władysławowo, jest tam wiele atrakcji np: Ocean Park, świetna rozrywka dla osoby w każdym wieku, do tego wiele pozytywnych opinii, które tutaj można znaleźć
opinie ocean park Władysławowo.

Awatar użytkownika
katarzynah1987
Posty: 124
Rejestracja: wtorek, 20 sierpnia 2013, 09:05
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: katarzynah1987 »

A my byliśmy w Chorwacji bez pośredniczenia biur podróży. Zorganizowaliśmy wyjazd sami. Jako, że to była nasza pierwsza, wspólna wyprawa za granicę z małym dzieckiem, nasz cel był stosunkowo niedaleki, bowiem zatrzymaliśmy się na wyspach Krk oraz Cres. Środek lokomocji: auto. W przyszłym roku marzy nam się wyprawa do Czarnogóry! W zasadzie w tym roku początkowy był taki plan, ale dobrze, że zdecydowaliśmy się jednak bliżej, bo urlop nie był za długi, a w taaaką podróż jaką jest wyprawa do Czarnogóry, zwłaszcza jadąc autem, warto zarezerowować sobie conajmniej 2 tyg. czasu.

Obrazek

jimaz
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 16 lipca 2016, 14:50

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: jimaz »

No ja też w tym roku wybieram się do Chorwacji. Pewnie uda się zajechać dalej. Również myślę o kierunku Gruzja, Czarnogóra w następnym roku ;)

Kamil Rogala
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 20:48
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Kamil Rogala »

Jeszcze Albania to bardzo niedoceniany, a jednocześnie niezwykle atrakcyjny kierunek. Wystarczy zwrócić uwagę np. na Wybrzeże Jońskie czy też Riwierę Albańską. Ofert, do tego bardzo zróżnicowanych jest mnóstwo, dlatego też warto porównać, co oferują różne biura. Polecam stronę Wycieczka.pl, gdzie znajdziemy różne biura m.in. Itakę, Neckermann czy Tui.

Awatar użytkownika
Ania_K
Posty: 13
Rejestracja: niedziela, 31 lipca 2016, 12:49

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Ania_K »

Spędziliśmy wakacje czyli podróż poślubną w Grecji http://www.mouzenidis.pl/tours. To była bardzo piękna i romantyczna podróż. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wybraliśmy ten kraj. Mieszkaliśmy w przytulnym hotelu z przepiękną plażą. Było super!

triss
Posty: 114
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:53
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: triss »

Dorzucę jeszcze od siebie Okuninkę nad Jeziorem Białym.
Dni Krokodyla i te sprawy. Tutaj na stronie: http://www.okuninka.org.pl/ można znaleźć trochę więcej informacji.

Awatar użytkownika
Krysyna
Posty: 1
Rejestracja: środa, 3 sierpnia 2016, 10:19
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Krysyna »

Ja wybieram się w tym roku do Chorwacji i mam nadzieję że pogoda będzie słoneczna. Zarezerwowałam sobie już urlop w pracy. Mam tylko nadzieję, że dostanę urlop i moja szefowa nie zmieni zdania. Ale nic nie wiadomo jak ma się za szefową Księgowa. Przemyślałam już nawet atrakcje które muszę zwiedzić. A następnym razem chcę odwiedzić Bośnie i hercegowinę. słyszałam że tam tez jest pieknie i warto zwiedzić ten kraj.

Harold
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2016, 13:47

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Harold »

No ale teraz te zamachy, uchodźcy, strach gdzies ruszyć się,

Kamil Rogala
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 20:48
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Kamil Rogala »

No i właśnie takie myślenie powoduje, że zamachowcy osiągają swój cel - strach. Jak będziemy się bać, to terroryści całkowicie nas opanują i niedługo do sklepu po bułki nie pójdziemy ze strachu. Pomijam fakt, że nie wszędzie jest niebezpiecznie. Ba! Nawet w Egipcie czy Turcji obecnie nie ma wielkiego ryzyka, oczywiście jeśli skorzystamy z usług biura podróży i pojedziemy tam, gdzie nie ma żadnych niebezpieczeństw - polecam śledzić komunikaty MSZ.

WiktoriaP
Posty: 3
Rejestracja: środa, 17 sierpnia 2016, 20:42

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: WiktoriaP »

Ja jak co roku do Grecji. Uwielbiam tamten klimat. Inne powietrze, inni ludzie i przede wszystkim cieplutko i woda cudowna. Już 5 razy była i za każdym razem chce wracać.

kamajk
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 12:47
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: kamajk »

A co myślicie o Chorwacji? ostatnio dużo fajnych tanich ofert jest właśnie w tamtą stronę.

Kamil Rogala
Posty: 23
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 20:48
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Kamil Rogala »

Jeśli Chorwacja, to murowanym faworytem jest Zlatni Rat na wyspie Brac. To niepowtarzalnie piękna, żwirowa plaża obecna we wszystkich folderach reklamujących Chorwację. Znajduje się w miejscowości Bol. Ma wyjątkowy kształt języka wysuniętego w morze, a ponadto zmienia wygląd w zależności od kierunku wiatru i fal. Oferty polecam porównać na www.Wycieczka.pl - możesz sprawdzić które biuro podróży oferuje najatrakcyjniejsze warunki.

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: kokos »

Nad morze to raczej tak nie bardzo- Obecnie czyli na przełomie sierpnia i września takie wyjazdy nie mają zbyt wielkiego sensu, ale racja - jeżeli już gdzieś jechać, to zaplanować sobie jakieś atrakcje w razie czego, któe będą dobrze niezależnie od pogody.

rafalzabawa
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 4 września 2016, 13:54

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: rafalzabawa »

w obecnych czasach to tylko Europa lub Ameryka. Jeżeli z rodziną to proponuję Chorwację lub węgry, ewentualnie na wyspy kanaryjskie. Samemu lub z wybranką to Chile.



novesan capsulas
kankusta duo

ODPOWIEDZ