Gdzie na wakacje?

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
Awatar użytkownika
Lynch
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 29 czerwca 2015, 20:08

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Lynch »

My w tym roku z całą rodziną lecimy do Portugalii. Udało ma się znaleźć nocleg w okazyjnej cenie i bilety też ... więc nie zbankrutujemy ... w ogóle lepiej jest samemu organizować wycieczki :)

tomanek
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 20 sierpnia 2015, 12:23

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: tomanek »

Ceny za bardzo poszły do góry ostatnimi czasy - http://www.hotel.bialowieza.pl - Podlasie nam w zupełności wystarczy w tym roku.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: nigdziebadz »

W tym roku byłam w Chorwacji uważam te wakacje za niezwykle udane. Pogoda dopisała, odwiedziliśmy mnóstwo pięknych miejsc.

Natka
Posty: 27
Rejestracja: wtorek, 15 września 2015, 09:22

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Natka »

Wakacje tylko za granicą. U nas pogoda jest tragiczna a i ceny kosmiczne. W Hiszpanii jakoś pogoda mi nigdy kaprysów nie robi.

Prawie Legalny
Posty: 13
Rejestracja: niedziela, 20 września 2015, 10:19

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Prawie Legalny »

Mi osobiście Hiszpania się nie podoba.Bardziej wolę większą egzotykę.

Waleria
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2015, 11:00

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Waleria »

Ja też kocham egzotyczne podróże, ale nie mogłam się przyzwyczaić do takich ofert, gdzie jedziesz i biuro ci narzuca, gdzie będziesz spać, co jeść i co oglądać. Nie lubię wycieczek zorganizowanych, chce jechać w swoich terminach (np. 11 dni) - najlepiej samodzielnie, ale wiem, że to trochę strach. Teraz korzystam z http://rezerwujwakacje.com.pl - byłam tak w Kostaryce i w Meksyku - wszyscy mnie straszyli, że to niebezpiecznie bez zorganizowanej grupy, ale w ten sposób jest ok, bo masz załatwione formalności, ubezpieczenie ze zniżkami i noclegi w sprawdzonych hotelach. Wszystkie atrakcje na miejscu i wycieczki też ci mogą wcześniej zarezerwować. A zwiedzasz sobie w swoim tempie, to, co cię interesuje i nie musisz jeść jajecznicy na śniadanie, tylko np. sok z gujawy i smażone banany - jak się jada na miejscu i jak masz ochotę, to możesz cały dzień podziwiać papugi, nie oglądając się na innych uczestników standardowej wycieczki. A Meksyk polecam w stu procentach – lepszy niż te Malediwy i Karaiby (byłam wcześniej i nie umywają się).

ArturBil
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 07:44
Kontakt:

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: ArturBil »

Na wakacje to najlepiej do jakiś ciepłych rejonów europy: Hiszpania, Portugalia czy Grecja.

mariusz28
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 7 sierpnia 2015, 20:06

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: mariusz28 »

Zgadzam się na wakacje to najlepiej w ciepłe kraje tym bardziej jeżeli u nas taka pogoda, trzeba wygrzać trochę kości. Ja w przyszłym roku wybieram się ze znajomymi do Tajlandii nie lubię leżakować a tam jest sporo do oglądania :D oczywiście polecam biuro z którego korzystam http://czajkapodroze.pl/ jadę z nimi już trzeci raz i jeszcze mnie nie zawiedli także w razie czego polecam.

iga22
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 19:59

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: iga22 »

Ja razem z rodziną z zagranicy planujemy pozwiedzać Kraków i jego okolice. Mamy zamiar udać się również do Auschwitz i Wieliczki. Planujemy wynająć prywatnego busa http://visitbus.com/auschwitz-tour.html który dowiezie nas na miejsce. Myślę, że poznanie historii to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu.

Waleria
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2015, 11:00

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Waleria »

A mnie się marzy raz coś takiego, żeby poczuć, że krew w żyłach krąży szybciej i człowiek czuje, że żyje. Może nie skoki ze spadochronem, ale już na przykład kite surfing albo white water rafting - czemu nie? Kocham wodę. W liceum uprawiałam surfing, ale potem mi przeszło. W zeszłym roku zrobiłam kurs nurkowania, ale mnie nie wciągnęło. Teraz marzy mi się coś takiego jak kite surfing. Aktywne wakacje to jest mój pomysł na najbliższe lato, może ktoś się podzieli swoimi doświadczeniami?
Obrazek

mariusz28
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 7 sierpnia 2015, 20:06

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: mariusz28 »

U mnie na pierwszym miejscu jest Tajlandia biuro z którym polecę już mam, na 85 % będzie to http://czajkapodroze.pl/tajlandia-wycieczki . Od dwóch lat planuję ten wyjazd ale zawsze przegrywałem z większością która wolała leżeć na plaży w Egipcie, ale teraz nie mają wyboru bo póki co wojny wszędzie. :lol:

justynaw
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 10 grudnia 2015, 20:41

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: justynaw »

Ja stawiam teraz na wczasy na Kaszubach , znajomi byli w tym roku i wrócili bardzo zadowoleni. Oglądałam różne zdjęcia, pięknie tam jest, a tam, gdzie planujemy się wybrać z mężem, jest pełno atrakcji więc na pewno nie będziemy się nudzić.

Deverlin
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 11 grudnia 2015, 13:39

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Deverlin »

Ja bym proponował wybrać się na mazury, bardzo dobra miejscówka, mniej ludzi niż nad morzem a jest tam naprawdę pięknie;)

amish12fff
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 14 grudnia 2015, 12:45

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: amish12fff »

Góry - Biały Dunajec/Poronin
Morze - Trójmiasto/Kąty Rybackie
Mazury - Pisz/Giżycko/Olsztyn/Mrągowo

_______________________
rowery Olsztyn

ODPOWIEDZ