Nowe Solarium

Zapytaj innych co sądzą na dany temat
Malwix
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 25 lipca 2010, 22:10

Nowe Solarium

Post autor: Malwix »

Witam,

Chciałabym poznać opinie mieszkańców na temat pomysłu - otworzenia nowego solarium w Siechnicach. Proszę również o dodatkowe pomysły dotyczące zapotrzebowania w Naszym mieście :D :o Z góry dziękuje.

Olaska_80
Posty: 15
Rejestracja: piątek, 11 maja 2007, 20:12
Lokalizacja: Siechnice

Re: Nowe Solarium

Post autor: Olaska_80 »

Jak dla mnie brakuje tu porządnego salonu Urody- Fryzjer, kosmetyczka, solarium w jednym miejscu. Brakuje sklepu drogeryjnego, pasmanteryjnego i super sklepu:) wszystko za 5 zł:) porządnego warzywniaka, jeszcze jednego banku a nie tylko spółdzielczego, usług medycznych ( na NFZ jak i prywatnie). Ale tego mi brakuje, może inni mają inne zapotrzebowania.

Awatar użytkownika
buniar02
Posty: 161
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 20:38

Re: Nowe Solarium

Post autor: buniar02 »

dobrego fryziera brakuje solarium kosmetyczki banku bzwbk i to co powyżej

sylwia
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 26 stycznia 2009, 15:58

Re: Nowe Solarium

Post autor: sylwia »

Moim zdaniem największą kase zbije ten kto otworzy tu w Siechnicach klub-dyskoteke.Owszem nowe solarium też jest potrzebne a...i basen.

VICO
Posty: 62
Rejestracja: niedziela, 24 stycznia 2010, 21:04

Re: Nowe Solarium

Post autor: VICO »

Ja tam stawiam na kulturę, koniecznie kino, teatr, opera, operetka, teatr muzyczny i teatr lalek.

W kolejności potem to lodowisko, wyciąg narciarski, rowerki wodne, grota solna, park linowy, kolejka górska, diabelski młyn.

A jak zostanie kaski to ewentualnie (ale ewentualnie): salon gier, bilard, paintball, quady, loty balonem.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

agrafka
Posty: 25
Rejestracja: niedziela, 30 maja 2010, 13:12

Re: Nowe Solarium

Post autor: agrafka »

Mi najbardziej brakuje siłowni, takiej dla kobiet (jakby jeszcze z sauną była to już wypas) i czegoś z jedzeniem innym niż pizza (np. z jakimś dobrym gyrosem, zestawami obiadowymi), żeby można na szybko obiad zjeść jak się nie chce lub nie ma czasu gotować i oczywiście nie we wrocławskich cenach

Awatar użytkownika
mariow777
Posty: 45
Rejestracja: wtorek, 10 sierpnia 2010, 16:00
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Nowe Solarium

Post autor: mariow777 »

Przede wszystkim najważniejsze jest to, żeby osoba która zamierza zainwestować na tak trudnym rynku jakim są Siechnice była uzbrojona w cierpliwość i zdeterminowanie oraz jakieś oszczędności na przetrwanie pierwszych miesięcy. Ważna jest też lokalizacja i jak najniższa konkurencja. Trzymam kciuki i pozdrawiam.

www.mroli.pl

ODPOWIEDZ