Co myślisz o masowej budowie nowych bloków w Siechnicac

Zapytaj innych co sądzą na dany temat

Co myślisz o masowej budowie nowych bloków w Siechnicach?

Tragedia, zero przestrzeni
6
20%
Może będzie dobrze
13
43%
Fajnie, będzie sporo nowych ludzi
11
37%
 
Liczba głosów: 30

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Co myślisz o masowej budowie nowych bloków w Siechnicac

Post autor: ITI »

Co myślisz o masowej budowie nowych bloków w Siechnicach?

Awatar użytkownika
Przemek(EVO)
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 22:04
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Przemek(EVO) »

Bezdzie dobrze jeżeli nowi mieszkańcy nie bedą traktowali Siechnic tylko jako sypialnię, ale bedą brali również czynny udział w życiu miejscowości.

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

Mi pod oknem budują blok, to tragedia od 7:00 hałas. Spać się nie da co najgorsza nagłośniej jest o 7:00 potem się uciszają. Ja już nie lubie tych nowych co tam zamieszkają.

Siechniczanin

Post autor: Siechniczanin »

Ttle ma byc tych nowych mieszkanców a wszyscy to młode małzenstwa z małymi dziecmi miałem nadzieje ze sprowadza sie jakies fajne dziewczyny w wieku 15-19 i jacyc kiolesie do grania w kosza na osiedlu
troche sie zawiodłem :oops:

Pawlik
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 19 września 2006, 14:24
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: Pawlik »

jak dotad jedynym minusem są samochody no ale cóż bywa i tak a co do ładnych dziewczyn to nie zaobserwowałem :P

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

Mniejmy nadzieję, że ładne się jeszcze zjawią. Bo wszystko co dobre zawsze jest na końcu. Ale narazie nie jest dobrze.

Pawlik
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 19 września 2006, 14:24
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: Pawlik »

oj ale to czy ładne siezjawia podczas mojej emerytury (czyli na końcu) to juzraczej nie bedzie mnie interesowało :D

...:::Ania:::...
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 25 sierpnia 2006, 21:03

Post autor: ...:::Ania:::... »

taaaaa! jasne! z Błękitynm tez wszyscy wiazali nadzieje na jakas mlodziez a tu nic tylko mlode malzenstwa bez dzieci albo z maluszkami :D tutaj tez pewnie tak bedzie... :D no coz....bywa

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

Re: Co myślisz o masowej budowie nowych bloków w Siechn

Post autor: Pawel_paula »

ITI pisze:Co myślisz o masowej budowie nowych bloków w Siechnicach?
..No ja akurat bede nowym mieszkancem a co za tym idzie rozumiem obawy wiekszosci mieszkancow,ale uwazam ze trzeba sie przekonac jak to naprawde bedzie z tymi ludzmi...naturalnie jesli Siechnice sie rozbudowuja to za tym ida inne czynniki z ktorych moga skorzystac "starsi" mieszkancy....pozdr

Pawlik
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 19 września 2006, 14:24
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: Pawlik »

Ja i tak jestem przeciwny budowie samych bloków no bez przesady, co za przyjemnosć mieszkać na blokowisku, stawiam na domki jednorodzinne!! tak jak Św. Katarzyna albo Radwanice, no ale u nas idzie sie na ilosć

Awatar użytkownika
mariow777
Posty: 45
Rejestracja: wtorek, 10 sierpnia 2010, 16:00
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Co myślisz o masowej budowie nowych bloków w Siechnicac

Post autor: mariow777 »

Nie jestem mieszkańcem Siechnic. Prowadzę u Was Szewca i Dorabianie Kluczy. Przykro mi, że konsekwencjami budowy i rozwoju jest hałas i bałagan ale to się przecież skończy. Dla Was to nowi Sąsiedzi a dla mnie nowi Klienci. Może mi również uda się kupić w tym przepięknym i spokojnym miasteczku swoje M.
Poza tym dzięki ostatniemu bardzo dynamicznemu rozwojowi Siechnice objęły dowodzenie nad Św Katarzyną i uzyskały prawa miejskie.
Przecierpmy to razem.

VICO
Posty: 62
Rejestracja: niedziela, 24 stycznia 2010, 21:04

Re: Co myślisz o masowej budowie nowych bloków w Siechnicac

Post autor: VICO »

Bardzo dobrze, niech budują, jak najbliżej innych domów, tak żeby można było po balkonach skakać. Już i tak nie ma wolnej przestrzeni, bo samochodów przybyło a wolne tereny zieleni zamieniły się w wychodki dla piesków ..... wrrrrrrr jak mnie to wkurza.

cygan
Posty: 86
Rejestracja: niedziela, 7 lutego 2010, 10:28

Re:

Post autor: cygan »

Przemek(EVO) pisze:Bezdzie dobrze jeżeli nowi mieszkańcy nie bedą traktowali Siechnic tylko jako sypialnię, ale bedą brali również czynny udział w życiu miejscowości.
Jak nie było nowych bloków w Siechnicach to w przystanku na osiedlu byłu szyby.

Awatar użytkownika
mariow777
Posty: 45
Rejestracja: wtorek, 10 sierpnia 2010, 16:00
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Co myślisz o masowej budowie nowych bloków w Siechnicac

Post autor: mariow777 »

Vico napisał:
niech budują, jak najbliżej innych domów, tak żeby można było po balkonach skakać.

Na Książu Małym z ul Opolskiej widać jedno osiedle gdzie budynki stoją na przeciwko siebie na granicach prawa budowlanego. Ktoś kto mieszka na parterze lub 1 piętrze nie ma absolutnie dostępu do światła dziennego.
To dopiero frajda, kupujesz mieszkanie w kredycie na 30lat i za pół roku powstaje kolejny etap przed twoimi oknami. Robotnicy śmieją Ci się z rusztowania w twarz.

Generalnie dzięki temu rozwojowi Siechnice odebrały Św Kaśce prawa miejskie. To Siechnice ustalają reguły i rozporządzają pieniędzmi dla miasta i gminy.

Co do wychodka dla psów to jedynie ostry sprzeciw mieszkańców coś pomorze. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce a nie pitolić na forum. Takie sprawy jak rzucanie papierków byle gdzie, kupy naszych pupili na trawnikach i jeżdżenie po trawnikach to chleb powszedni dla wielu Siechniczan. We Wrocku zaroiło by się od mandatów.

Od tego trzeba zacząć!

ODPOWIEDZ