Walentynki z "Oregano" - Zapraszamy!!!

Strony firm, organizacji i instytucji działających na terenie Siechnic.
kurutapel
Posty: 38
Rejestracja: piątek, 31 lipca 2009, 09:51

Walentynki z "Oregano" - Zapraszamy!!!

Post autor: kurutapel »

Szanowni Klienci,

Z okazji nadchodzącego Święta Zakochanych przygotowaliśmy dla Was miłe niespodzianki !

1.Każda para, która zdecyduje się świętować Walentynki w naszym lokalu, otrzyma 2 lampki wina gratis!*

2.Nie zapomnieliśmy także, o domatorach, którzy ten wyjątkowy dzień postanowili uczcić w domu - do każdego zamówienia na wynos lub z dowozem dołączamy pyszne ciasto gratis !*

(ciasto dostępne w naszym lokalu na miejscu, w dostawie lub na wynos już od 15 lutego 2012 r.)

*dotyczy zamówień powyżej 15 zł

Pozdrawiamy,
Pizzeria "Oregano"

-------------------------------------------
PIZZERIA OREGANO

Ul. Modrzewiowa 15, 55-011 Siechnice,
tel. (071) 311 53 50

olo243
Posty: 49
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 14:50

Re: Walentynki z "Oregano" - Zapraszamy!!!

Post autor: olo243 »

Ja niestety nie trafiłem na walentynkową promocję:( Ale cóż wpadłem 13-tego i może dlatego musiałem wysłuchiwać jak grupka rozwalonych przed laptopem gówniarzy ewidentnie zaprzyjaźnionych z lokalem, bądź obsługą lokalu komentuje (ujmę to delikatnie) walory kobiecości swoich koleżanek- a wszytko to na podstawie fotek z fejsbuka. Kiedy zwróciłem "panom" uwagę, że po pierwsze jestem z żoną, a po drugie jem i średnio mi się chce wysłuchiwać ginekologicznych, gówniarskich komentarzy, usłyszałem że jak mi nie pasuje to mam się przesiąść - podkreślam że byli to najprawdopodobniej potomkowie wasciciela...
No ale coż jak powiedziałem - ja byłem 13 lutego na dzień przed walentynkową promocją :twisted:

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Walentynki z "Oregano" - Zapraszamy!!!

Post autor: maciek.wroclaw »

Widzę, że konkurencja nie śpi i pisze obraźliwe teksty.

ODPOWIEDZ