Strona 1 z 1

Cudzoziemncy

Post: piątek, 5 lutego 2016, 07:09
autor: mieszkaniec
Czy ktoś się orientuje skąd nagle w naszym mieście pojawili się cudzoziemcy podobni do Hindusów? I dlaczego w naszym mieście jest aż tak dużo Ukraińców, którzy czują się jak u siebie i zaczepiają Siechniczan?

Re: Cudzoziemncy

Post: piątek, 5 lutego 2016, 14:28
autor: sncobywatel
Większość zatrudnia Citronex. Z zaczepianiem Siechniczan ? nie słyszałem możesz coś więcej napisać w jakim sensie zaczepiają?

Re: Cudzoziemncy

Post: piątek, 5 lutego 2016, 20:57
autor: siechniczka
A no, Citronex/PPO ściągnął ludzi z Bangladeszu...

Re: Cudzoziemncy

Post: czwartek, 18 lutego 2016, 12:32
autor: qbasik
Nie wydaje mi się, aby ludzie z Ukrainy zaczepiali Siechniczan. To "Siechniczanie" napadli na autokar z Ukraińcami, którzy wracali z pracy. Nikomu przecież nic nie zrobili, wyjechali z kraju wiadomo w jakim celu. Każdy wie jaka jest u nich sytuacja, jeżeli nie poznałeś/aś ich to nie miej o nich złego zdania. Inna sytuacja jest jeżeli chodzi o tych brudasów, podobno są z Bangladeszu, citronex ich ściągnąl. Oni są niebezpieczni, napadli jedną kobietę i pobili do nieprzytomności. Ja się pytam , po co kamery na gimnazjum , na rondzie na osiedlu. Niech ktoś pomyśli i ustawimy kamery na osiedlu. Mało to wlamań bylo ostatnio do domów w bloku ? Wieczorami aż strach niekiedy wychodzić , pójdziesz wyrzucić śmieci i możesz już nie wrócić .....

Re: Cudzoziemncy

Post: czwartek, 18 lutego 2016, 22:07
autor: szczurek
qbasik proszę zważać na swoje słowa i zastanowić się zanim coś napiszesz, nie myśl że jeśli ukrywasz się pod nickiem jesteś aninimowy :!: :!:

Re: Cudzoziemncy

Post: czwartek, 18 lutego 2016, 23:39
autor: qbasik
rozumiem szczurku, że uraziło Cię " Siechniczanie" , jeśli tak to sorry ;) reszta to jest czysta prawda;) cieszę się, że wiesz kim jestem

Re: Cudzoziemncy

Post: czwartek, 18 lutego 2016, 23:48
autor: qbasik
chociaż w sumie powinienem napisać Pani Szczurek

Re: Cudzoziemncy

Post: czwartek, 9 marca 2017, 21:22
autor: Lolka
U nas to i tak jest spokój