Zapytaj Burmistrza....

Dyskusje na temat strony internetowej miasta, propozycje nowych działów.
jan.niezbedny
Posty: 1
Rejestracja: środa, 10 września 2014, 11:01

Zapytaj Burmistrza....

Post autor: jan.niezbedny »

Czy ktoś jeszcze odniósł wrażenie, że sekcja pytań do Burmistrza na stronie Siechnic ma jedynie cel propagandowy i nie uzyskał tam odpowiedzi na proste jednoznaczne pytania dotyczące istotnych czynności jednostek gminy? Czekam przeszło miesiąc na odpowiedź na proste pytanie, początkowo sądziłem, że to kwestia okresu urlopowego, ale ten już minął, a do tego pojawiły się odpowiedzi do nowych pytań, które prawdopodobnie są bardziej wygodne Burmistrzowi z punktu widzenia propagandy?

mieszkaniec
Posty: 53
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2011, 08:36

Re: Zapytaj Burmistrza....

Post autor: mieszkaniec »

Ja akurat uzyskałem odpowiedź więc nie wiem - może to jakiś bieżący problem...

ewawolska
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 16:58

Re: Zapytaj Burmistrza....

Post autor: ewawolska »

Te odnoszę wrażenie, władze gminy odpowiadają tylko na wygodne pytania, gdzie można się wykazać tzw. troską gospodarską, znaną z czasów patrona jednej z ulic w gminie. Około 23 lipca zadałam pytanie dotyczące błędnego umieszczenia jednego z oświadczeń w Biuletynie Informacji Publicznych na stronie gminy i związanych z tym kontekstem. Pytanie zostało odczytane, błąd poprawiony, ale odpowiedzi do tej pory nie ma. Słowo " dziękuję " jest mu obce.
Również została zlikwidowana możliwość komentowania informacji zamieszczonych na stronie gminy. Wiele razy pojawiały się błędne informacje, i można było zasygnalizować te braki.

rita
Posty: 59
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 22:57

Re: Zapytaj Burmistrza....

Post autor: rita »

Ja czekam kilka miesięcy...

ewawolska
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 16:58

Re: Zapytaj Burmistrza....

Post autor: ewawolska »

Pytanie 1 do burmistrza:
Kiedy i gdzie udostępni pan audyt SP Siechnice?
Słychać, że ocena zarządzania w szkole wypadła fatalnie . Czy to prawda?
Audyt powstał na zlecenie burmistrza za publiczne pieniądze i nie może być tajny.

Pytanie 2
Kiedy zostanie odbudowana biblioteka w SP Siechnice zniszczona przez mianowaną przez pana osobę.
Czy zniszczenie pomieszczenia biblioteki na poddaszu odbyło się za pana wiedzą i zgodą?

Pytanie 3
Czy nagroda dla osoby kierującej SP Siechnice z okazji Dnia Edukacji została przyznana za osiągnięcia w przebudowie - niszczeniu biblioteki i bardzo słabe wyniki na sprawdzianach klas 6-tych

danieltodd1
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 28 marca 2017, 18:42

Re: Zapytaj Burmistrza....

Post autor: danieltodd1 »

czekam kilka miesięcy

ODPOWIEDZ