O stronie internetowej miasta

Dyskusje na temat strony internetowej miasta, propozycje nowych działów.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek, 19 września 2005, 20:41
Lokalizacja: Siechnice, Jarzębinowa
Kontakt:

O stronie internetowej miasta

Post autor: admin »

Strona Siechnic działa już od kilku lat. Na początku uważałem ją za coś w rodzaju hobby. Ale z czasem zacząłem poważniej prowadzić serwis. Bardzo zależało mi na tym, aby był przyjazny dla odwiedzających, często aktualizowany. Niestety różnie to wychodziło - problemy z serwerem, brak czasu (niestety jeszcze musze się uczyć) były przyczyną niedociągnięć. Po wielu doświadczeniach udało mi się stworzyć stronę którą aktualnie można podziwiać ;) pod adresem http://siechnice.com.pl. Obecnie staram się ją jak najczęściej uaktualniać (m.in. rozpocząłem współpracę z Radą Miasta), więc mam nadzieję, że zechcecie Państwo odwiedzać ją coraz częściej. Kolejnym dużym przedsięwizięciem było stworzenie galerii, do której każdy może dodać zdjęcie wykonane przez siebie. Dlatego to również dzięki Państwu, strona staje się coraz ciekawsza. Czekam również na propozycje, ciekawe pomysły, dzięki którym serwis stanie się bardziej interesujący. Ostatnio otrzymałem wiele próśb o stworzenie forum. I oto jest :) . Zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam,
Michał Chrząszcz
http://siechnice.com.pl

bemolka

wielkie brawa i podziw za stronę :)

Post autor: bemolka »

Siechnice powinny być Ci wdzieczne za tak dobrze prowadzoną stronę :)

Przyznam się że nie tak dawno sama chciałam zrobic stronke o Siechnicach, na szczęscie wcześniej trochę pogooglałam i znalazłam tą. i dobrze bo przy tak dobrze opracowanej, i co najważneiijsze aktualnej stronie wszystkie inne sa zbędne.
ja co najwyżej popstrykam troche fotek, i wreszcie zrobie to co obiecałam adminowi (pracuję nad tym, w połowie juz gotowe :P)

życze rozrostu strony i pomocy innch Siechniczan, bo to przeciez tez w naszym interesie, by miasto dobrze przedstawiac w tej światowej pajęczynie

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

Taka strona ma przyszłość. Popatrzcie na lokalną stronę miasteczka Masłów: http://www.maslow.info.pl/ , mają nawet własną TV internetową, przy której im nawet pomagałem, ale tylko na początku.

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

O TV Masłów i o stronie Masłów Info pokazywali nawet w telewizji TVN 24 w programie Onet Link. Może też zgłosić do nich tą stronę?

Anonim

Reklama jest zakazana na forum

Post autor: Anonim »

ITI, czy mógłbyś łaskawco usunąć tą dyskotekę ze swojej sygnaturki?
Przypominam, co mówi Regulamin tego forum:

"§2. Zakazuje się:
(...)
3. Umieszczania na forum reklam."

Anonim

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

To nie reklama tylko mój podpis, to co innego!

Pozatym Pan Gal Anomin mógłby się zarejestrować, a dopiero potem dyskutować!

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam
Panowie proszę bez kłótni jeżeli coś jest niezgodne z regulaminem to o tym zadecyduje Admin bo od tego jest i postąpi tak jak piwinien, a tymczasem :D proszę w tym okresie przedświątecznym bez żadnej agresji. :D
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 grudnia 2005, 10:27 przez Tomek79, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

No dokładnie. Tym bardziej, że nie ma spracyzowanego gdzie tej reklamy nie można dawać, więc zakładam, że chodzi o post. Sygnaturka to moje indywidualne 255 znaków.

Anonim

Post autor: Anonim »

Tomek79 pisze:Panowie proszę bez kłótni jeżeli (...), a tym czasem proszę w tym okresie przedświątecznym bez żadnej agresji :D
Nie rozumiem, dlaczego spokojne zwrócenie uwagi (przypomnienie o Regulaminie) nazywasz kłótnią i agresją? Czy twoja uwaga o źle wklejonym linku ITI to też agresja? Czy twoim zdaniem, poza okresem przedświątecznym agresja jest dopuszczalna? BTW pisze się TYMCZASEM (razem). Bez urazy ;)

Anonim

Post autor: Anonim »

ITI pisze:nie ma spracyzowanego gdzie tej reklamy nie można dawać, więc zakładam, że chodzi o post
Błędne założenie. Powtórzę: "Zakazuje się: (...) 3. Umieszczania na forum reklam". NA FORUM, więc niezależnie od miejsca. To, co robisz, stanowi naruszenie regulaminu. Tylko tyle i aż tyle.

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

Koleś zarejestruj się a dopiero potem swoje wywody prezentuj!

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Anonim strasznie jesteś "wyszczekany" jak tzw. pies podwórkowy :D , a co do zwracania uwagi to gdybyś był troszkę bardziej rozgarnięty (bez urazy :lol: )wiedziałbyś, że to tylko żartobliwie zostało napisane, ale najwyraźniej szukasz tylko możliwości wykazania się i to jako Anonim. Mógłbyś się zarejestrować tak jak Ci napisał ITI :!:

Anonim

Post autor: Anonim »

Tomek79 pisze:gdybyś był troszkę bardziej rozgarnięty
Kiedy brakuje argumentów, ludzie słabi zniżają się do obelg. Na twoim poziomie nie będę dyskutował.
Mógłbyś się zarejestrować tak jak Ci napisał ITI
Mógłbym. Czy to coś zmieni? Na przykład, czy powstrzyma cię od nazywania mnie psem podwórkowym?
Zarzut złamania regulaminu przez ITI podtrzymuję. Jest rzeczą Admina, co z tym zrobi.

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

Per pan Anonim, ja nikogo nie nazwałem psem podwórkowym, widocznie ma pan o sobie takie mniemanie mi to nie przeszkadza, ale prosze mi nie wmawiać, że ja tak o ludziach mówię! Jak ma pan z tym problem proszę zgłsić się do przychodni, a zarejestrować według mnie by się wypadało, bo przynajmniej wiedział bym, po części, z kim mam przyjemność lub nie.

Co do admina to już jego rola, wystarczyłoby mu podesłać info o naruszeniu regulaminu, który można różnie interpretować, a nie pisać o tym na forum.

Admin zrobi co chce ja też.
Miłego dnia.

ODPOWIEDZ