wybory samorządowe - kandydaci na radnych z Siechnic

Dyskusje na temat strony internetowej miasta, propozycje nowych działów.
dakl

wybory samorządowe - kandydaci na radnych z Siechnic

Post autor: dakl »

Nieuchronnie zbłiżają się wybory do samorządu lokalnego w TZW."gminie Święta Katarzyna".
Obecnie panujący nam radni z Siechnic niezbyt chlubnie "zaznaczyli"swoją obecność w ostatnich czterech latach.
I dlatego mój pomysł aby forum wykorzystać do promocji ludzi wartościowych, lojalnych, którzy reprezentując miejscowość godnie wypełnią mandat radnego.
Co wy na to?
Sam osobiście zgłaszam kandydaturę p.Barbary Kosterskiej, którą uważam za najbardziej kompetentną osobę w obecnej Radzie Gminy.

TOMASZ J
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 21 września 2006, 21:29
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: TOMASZ J »

Popieram w pełni. Nie widzę bowiem osoby tak kompetentnej do objęcia stanowiska Wójta Gminy Święta Katarzyna jak Pani Barbara Kosterska. Jestem osobą młodą ale z informacji jakie posiadam największa miejscowość w gminie, jedyne miasto w jej granicach od wielu kadencji nie miało swojego mieszkańca na stanowisku Wójta - MOŻE NAJWYŻSZA PORA? Mam nadzieję iż mieszkańcy Siechnic w pełni poprą swojego kandydata i doczekają się w końcu swojego Wójta.

Awatar użytkownika
kciuq
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 23 listopada 2008, 08:35

Re: wybory samorządowe - kandydaci na radnych z Siechnic

Post autor: kciuq »

Ja osobiście jestem za wyborami i dobrze ze one będą miały miejsce może wreszcie się coś zmieni !!

Tosia35
Posty: 115
Rejestracja: środa, 2 grudnia 2009, 08:38

Re: wybory samorządowe - kandydaci na radnych z Siechnic

Post autor: Tosia35 »

Witam ,

tak sobie czytam o wyborach samorządowych i patrze a tu niespodzianka post z 2006 roku he he he , a przecież za miesiąc mamy wybory burmistrza miasta i radnych do rady gminy,
tak tak to już minęły 4 lata, nawet nie wiem kiedy, ale kandydaci na burmistrza są Ci sami co cztery lata temu kandydowali na Wójta Gminy :)

pozdrawiam,

Tośka

VICO
Posty: 62
Rejestracja: niedziela, 24 stycznia 2010, 21:04

Re: wybory samorządowe - kandydaci na radnych z Siechnic

Post autor: VICO »

i znów kolejna kiełbasa wyborcza :)

mieszkaniec01
Posty: 30
Rejestracja: wtorek, 26 kwietnia 2011, 21:41

Re: wybory samorządowe - kandydaci na radnych z Siechnic

Post autor: mieszkaniec01 »

temast aktualny na teraz! kandydaci promowac się!

ODPOWIEDZ