Dotacje na biznes

ogłoszenia pozostałe
kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Dotacje na biznes

Post autor: kokos »

Najbardziej znane są chyba dotacje fundowane z Unii Europejskiej, ale wiem, że możliwości jest więcej, dlatego warto jest poszukać.

dragon
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek, 23 października 2017, 23:04
Kontakt:

Re: Dotacje na biznes

Post autor: dragon »

Nie wiem czy takie dotacje rozwiążą problem.

makaveli50
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 15 czerwca 2019, 17:20

Re: Dotacje na biznes

Post autor: makaveli50 »

Szczerze to tez zastanawiam sie nad otwarciem jakiegos biznesu. Najwiekszym problemem z jakim sie mierze wlasnie to znalezienie odpowiedniego zrodla finansowania. Swego czasu dzialalem troche zagranica wiec po przeliczeniu udalo mi sie troche zaoszczedzic. Jest to gdzies polowa potrzebnych pieniedzy i teraz mam kilka mozliwosci. Najgorsza w sumie jest udanie sie do banku po kredyt. Wiadomo z czym to sie wiaze, z bardzo wysokim oprocentowaniem. Mozna na troche lepszych warunkach wziasc pieniadze pod hipoteke ale tak duzego ryzyka nie bede podejmowal. Orientujecie sie moze czy gdzies w okolicy nie ma mozliwosci znalezienia prywatnego inwestora? Chodzi glownie o zakup maszyn do zadan ciezkich typu - jlg.com.pl Z gory dzieki za pomoc.

K23
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 22 lipca 2019, 07:08
Kontakt:

Re: Dotacje na biznes

Post autor: K23 »

Nie przesadzaj, w banku nie masz "bardzo wysokiego oprocentowania". Idź do banku i się zapytaj. Ale z tego co piszesz, to chcesz "otworzyć jakiś biznes" - lepiej jednak poszukaj pracy na umowę i nie pakuj się w coś, o czym nie masz pojęcia.

ODPOWIEDZ