Wolne hale magazynowe

ogłoszenia pozostałe
Sasanka
Posty: 56
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 19:27

Re: Wolne hale magazynowe

Post autor: Sasanka »

A jak szukaliście? Przecież najwięcej ofert nieruchomości można znaleźć w sieci.
Zobacz - http://hale.jartom.com Nie wiem czy masz tam hale spełniające oczekiwania, ale wolnych magazynów trochę jest. Słyszałem, że w tej branży panuje teraz ostra susza ;/

pauliina
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 4 lutego 2014, 15:29

Re: Wolne hale magazynowe

Post autor: pauliina »

witam, jeśli żadna z nieruchomości nie spełni waszych oczekiwań to można zapoznać się z ofertą firmy Das Company. Firma ta zajmuje się sprzedażą hal namiotowych magazynowych, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większym powodzeniem. Lepiej mieć własny magazyn niż go budować za wielką kasę lub wynajmować od innych.

kalinka
Posty: 66
Rejestracja: czwartek, 16 kwietnia 2015, 10:43

Re: Wolne hale magazynowe

Post autor: kalinka »

A ja właśnie jestem za tym, by budować samemu, bo z biegiem czasu wyjdzie taniej niż wynajem. Zwłaszcza, że jest to nasze i sami możemy to wynająć. Poczytaj sobie o zmianach i zabiegach stosowanych w branży tu http://www.amwin.pl/aktualnosci,789.html może Ci to trochę rozjaśni sytuacje.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Wolne hale magazynowe

Post autor: nigdziebadz »

Nie prościej byłoby samemu wybudować taką halę magazynową? Jeśli ktoś się na to zdecyduję to polecam firmę Zaremba Posadzki, która ma doświadczenie w posadzkach przemysłowych. Warto się z nimi skontaktować i zapytać o aktualną ofertę.

hobbit
Posty: 41
Rejestracja: środa, 30 września 2015, 16:31

Re: Wolne hale magazynowe

Post autor: hobbit »

No z wynajmem takiej hali to trochę tak jak z wynajmem mieszkania, płacisz co miesiąc, a nigdy nie będzie Twoje. Czasem lepiej nawet wziąć kredyt ale postawić swoją halę, szczególnie jeśli masz ziemię w dobrym punkcie. Możesz zresztą zamówić darmową wycenę hali stalowej, będziesz przynajmniej wiedział jakie kwoty wchodzą w grę i po jakim czasie Ci się to zwróci.

cut
Posty: 149
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2017, 12:43

Re: Wolne hale magazynowe

Post autor: cut »

W bazie JARTOM macie aktualnie wiele hal magazynowych, które są dostępne na bardzo dobrych warunkach. Czemu się tym nie interesujecie? Moim zdaniem zdecydowanie lepiej zainwestować w coś takiego, niż budować halę na nowo. Tym bardziej, że przecież używane hale magazynowe są zdecydowanie tańsze.

ODPOWIEDZ