Strona 1 z 1

Przeprowadzka firmy

Post: poniedziałek, 1 lutego 2016, 09:14
autor: Flisek
Witajcie,
Nasza firma zmieniała ostatnio siedzibę, a ponieważ jest to spora firma więc wynajęliśmy specjalną ekipę od przeprowadzek. Muszę ich pochwalić za perfekcyjną współpracę podczas pakowania, opisywania i rozpakowywania naszego dobytku. Dostaliśmy opiekuna, który zrobił nam wycenę oraz był z nami cały czas w kontakcie podczas przeprowadzki. Firma http://www.przeprowadzki-nika.pl dostarczyła nam również kartony, folię, taśmy oraz wózki do przetransportowania mebli i sprzętu komputerowego. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie dzięki dobremu planowaniu i zaangażowaniu potrzebnych środków. Warto się z nimi skontaktować gdy planujemy przeprowadzkę firmy lub gdy planujemy zmienić miejsce zamieszkania.

Re: Przeprowadzka firmy

Post: wtorek, 22 marca 2016, 13:04
autor: maria1975
Ja ze swojej strony polecam tę firmę przeprowadzkową - wejdź tutaj. Są naprawdę bardzo profesjonalni!

Re: Przeprowadzka firmy

Post: wtorek, 29 marca 2016, 11:23
autor: bukowski276
bardzo przydatna jest stronka http://clicktrans.pl/ jakiś czas temu ją odkryłem. Można znalezc tanie dobre oferty firm transportowych i do przeprowadzek :)

Re: Przeprowadzka firmy

Post: czwartek, 31 marca 2016, 09:00
autor: namdu
Możesz też spróbować tutaj ;) Bardzo dobra i rzetelna firma. Ja osobiście przewoziłam z nimi dużo gabarytowe rzeczy i nie było żadnego problemu ;)

Re: Przeprowadzka firmy

Post: środa, 1 czerwca 2016, 13:47
autor: Rozgarnięta
Szukamy firmy przeprowadzkowej, która nie tylko sprawnie i rzetelnie przeniesie biuro, ale także wcześniej wykona sprzątanie po remoncie. Jesteśmy z innego miasta i dostaliśmy zlecenie od jednej dużej sieciówki. Jak ktoś jest chętny, to zapraszam do kontaktu : http://www.beeclean.pl/sprzatanie-po-re ... i-budowie/

Re: Przeprowadzka firmy

Post: czwartek, 3 listopada 2016, 22:48
autor: Magreta
Kochani, mogę wam zasugerować przesyłki kurierskie. Nasze biuro w ten sposób się przeprowadzało. Mieliśmy głównie do przewiezienia papierzyska i w bezpieczny sposób udało się zrobić to kurierem.

Re: Przeprowadzka firmy

Post: sobota, 18 listopada 2017, 20:54
autor: selenag
Duzo sie pozmienialo jesli chodzi o najlepsze firmy oferujace przeprowadzki? Na poczatku przyszlego roku mam zamiar przeniesc siedzibe mojej firmy do miasta oddalonego o jakies 200km. We wlasnym zakresie jestem w stanie przewiezc tylko male gabarytowo rzeczy oraz swoje personalny komuputer. Szukam jakiejs firmy z okolic Łodzi .. oferujacej swoje uslugi w przystepnej cenie. Przegladalam sporo ofert i moja uwage przykul Złotnicki - https://zlotnicki.pl/ Najwiekszym plusem jest dla mnie ich bardzo dlugi staz na rynku. Potwierdzi ktos te rewelacje? Z gory dzieki za pomoc w wyborze.

Re: Przeprowadzka firmy

Post: czwartek, 23 listopada 2017, 09:30
autor: kokos
Przeprowadzki łatwe nie są, a przeprowadzki firmy tym bardziej

Re: Przeprowadzka firmy

Post: czwartek, 8 marca 2018, 17:22
autor: PaniM
Ja ze swojej strony polecam tę firmę https://www.parcelabc.pl/wysylka-c1/przesylki-do-polska/175

Re: Przeprowadzka firmy

Post: wtorek, 31 lipca 2018, 16:52
autor: lunalelyte
Chciałbym polecić doskonałe usługi kurierskie na całym świecie. Szczególnie pomaga przy przeprowadzce do innego kraju http://paczkadoangliinajtaniej.pl/

Re: Przeprowadzka firmy

Post: czwartek, 22 sierpnia 2019, 07:35
autor: cut
Przeprowadzkę firmową organizował nam Adexim, ale to było z Wawy do Wrocławia. Duży temat, mnóstwo rzeczy. Wszystko zostało zorganizowane zgodnie z planem, komplikacji nie było. Generalnie jesteśmy naprawdę zadowoleni. Nie jest łatwo znaleźć kogoś sprawdzonego z tej branży.