Diagnostik.pl - Profesjonalna Diagnostyka Samochodowa

oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
Regulamin forum
Sklepy, Firmy - oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
fenix991
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2012, 07:23

Diagnostik.pl - Profesjonalna Diagnostyka Samochodowa

Post autor: fenix991 »

Profesjonalne Samochodowe Testery Diagnostyczne

Chcesz kupić samochód, ale nie jesteś przekonany co do jego stanu technicznego?

Jesteśmy producentem części i akcesoriów do samochodów i ich silników. Jako jedyni na rynku oferujemy tak szeroką gamę testerów diagnostycznych do większości popularnych marek samochodów oraz zestawów magnetyzerów, dostosowanych niemalże do każdego rodzaju silnika.

Stosując wewnętrzny system kontroli jakości eliminujący możliwość jakichkolwiek błędów możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów.

Tester diagnostyczny systemu sterowania silnikiem służy do diagnostyki pracy silnika oraz podzespołów elektrycznych w samochodzie. Dzięki temu możliwe będzie dokładne ustalenie położenia ewentualnej usterki lub sprawdzenie poprawności pracy silnika. Tester podłącza się do gniazda diagnostycznego, które znajduje się w każdym samochodzie. Jest to samodzielne urządzenie, nie wymaga podłączenia do komputera lub laptopa.

Gomez34
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 15 lipca 2013, 20:36

Re: Diagnostik.pl - Profesjonalna Diagnostyka Samochodowa

Post autor: Gomez34 »

Choć tej firmy nie znam i nie korzystałem z ich produktów, wypowiem się na temat samej diagnostyki. Przy kupowaniu samochodu czy podczas lokalizacji usterki bardzo przydatna sprawa. Sam korzystam z testera Autel MD701 (coś takiego - http://www.autelpolska.pl/produkty/profesjonalne-skanery/maxidiag-elite-md701/) i muszę przyznać, że stanowi to nieocenioną pomoc podczas codziennej pracy w garażu. Zajmuję się sprowadzaniem samochodów (głównie japońskie) i nieraz uratowałem się tym urządzeniem przed utopieniem pieniędzy. A co to potrafi? Między innymi odczytamy kody błędów silnika, ABS, skrzyni biegów i poduszek powietrznych i co najfajniejsze, w niektórych sytuacjach sugeruje, jakie może być rozwiązanie problemu. Świetna sprawa, polecam każdemu.

Kamila i Piotr
Posty: 25
Rejestracja: sobota, 28 września 2013, 21:17

Re: Diagnostik.pl - Profesjonalna Diagnostyka Samochodowa

Post autor: Kamila i Piotr »

Ciekawa sprawa, my też mamy używane auto.

johnycan
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 28 grudnia 2017, 10:07
Kontakt:

Re: Diagnostik.pl - Profesjonalna Diagnostyka Samochodowa

Post autor: johnycan »

ja zdecydowanie mogę polecić testery diagnostyczne ze strony https://www.interdiag.pl . Mają naprawdę wysokiej jakości testery diagnostyczne , które mnie nigdy nie zawiodły :)

ODPOWIEDZ