www.DBK.sklep.pl nowy sklep online w Siechnicach Sprawdź !

oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
Regulamin forum
Sklepy, Firmy - oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
dbk.sklep.pl
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek, 11 stycznia 2010, 23:35
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

www.DBK.sklep.pl nowy sklep online w Siechnicach Sprawdź !

Post autor: dbk.sklep.pl »

DBK INVESTMENT jest firmą handlową specjalizującą się w nowoczesnych technologiach wspomagających przedsiębiorczość, instytucję oraz użytkownika domowego. Dzięki zaufaniu naszych Klientów, dużemu wysiłkowi pracowników oraz wiedzy potwierdzonej certyfikatami firma ulega procesowi ciągłego rozwoju. Bogate doświadczenie, nowatorskie pomysły oraz odpowiedni sposób myślenia zatrudnionych przez nas specjalistów pozwalają na tworzenie optymalnych rozwiązań, przyczyniających się do oszczędniejszego i sprawniejszego funkcjonowania zaplecza informatycznego naszych Klientów.
Od roku 2009 firma jest znaczącym sprzedawcą sprzętu IT oraz elektroniki użytkowej. Dzięki specjalistycznej znajomości zagadnień związanych z sieciami, oprogramowaniem oraz sprzętem nasi Klienci otrzymują nie tylko fizyczne urządzenie, ale mają również możliwość skorzystania z atrakcyjnych cenowo usług.

Witam wszystkich jestem mieszkańcem Siechnic i pomyślałem sobie że jak każda poważna miejscowość, powinna mieć konkretny e-sklep zapraszam wszystkich do odwiedzenia mojej strony http://www.dbk.sklep.pl a dla pierwszych klientów przewidziane są miłe rabaty i niespodzianki :D

Notebooki, Komputery PC, Serwery, Drukarki, Skanery, Karty graficzne, Płyty główne, Aparaty i kamery,Oprogramowanie, Pamięci,Procesory, Telewizory LED i LCD, Projektory

ZAPRASZAM SERDECZNIE 7 DNI W TYGODNIU 24H NA DOBĘ!

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: WWW.DBK.SKLEP.PL NOWY SKLEP ONLINE W SIECHNICACH SPRAWDZ !!!

Post autor: ITI »

Cenowo przebijacie i to sporo.

Awatar użytkownika
marleyka
Posty: 17
Rejestracja: niedziela, 19 października 2008, 22:49
Kontakt:

Re: WWW.DBK.SKLEP.PL NOWY SKLEP ONLINE W SIECHNICACH SPRAWDZ !!!

Post autor: marleyka »

A ja porównałam ceny, skorzystałam i jestem bardzo zadowolona. Dobra oferta cenowa, miły kontakt i bardzo szybka realizacja zamówienia. I już planuję następne zakupy :) Dziękuję i pozdrawiam!

andropow
Posty: 260
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 08:00

Re: WWW.DBK.SKLEP.PL NOWY SKLEP ONLINE W SIECHNICACH SPRAWDZ !!!

Post autor: andropow »

Ceny dobre, ale zawsze warto porównać. 8)
Najważniejsze:
- na miejscu
- nie trzeba czekać w kolejce
- wspieramy tym samym "swoich" lokalnych :)
- zawsze można załatwić coś niestandardowego
- dobre ceny
- dobry kontakt i pełna informacja
Po prostu dobry sklep :) Polecam

SQ6STC
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 24 stycznia 2010, 20:18

Re: WWW.DBK.SKLEP.PL NOWY SKLEP ONLINE W SIECHNICACH SPRAWDZ !!!

Post autor: SQ6STC »

Witam serdecznie:
po dokonanym zakupie u Pana Dariusza mogę powiedzieć tylko jedno - SUPER !!!!!
Wspaniały kontakt, towar 1 klasa i dowóz do domu :D :D :D :D :D :D
Myślę ,że rozwinięcie się tej działalności to kwestia bardzo krótkiego czasu.
KUPOWAĆ i TYLKO KUPOWAĆ W WWW.DBK.SKLEP.PL.
Pozdrawiam i dziękuję

Mech@nikos
Posty: 35
Rejestracja: piątek, 10 października 2008, 09:40

Re: WWW.DBK.SKLEP.PL NOWY SKLEP ONLINE W SIECHNICACH SPRAWDZ

Post autor: Mech@nikos »

Dzień Dobry , zrobiłem zakupy w tym sklepie, tranzakcja przebiegła szybko, sprawnie i miło, kontakt z Panem Darkiem jest bardzo dobry , zarówno mailowy jak i telefoniczny. Polecam

kfiatek73
Posty: 74
Rejestracja: czwartek, 11 czerwca 2009, 12:23

Re: WWW.DBK.SKLEP.PL NOWY SKLEP ONLINE W SIECHNICACH SPRAWDZ

Post autor: kfiatek73 »

Brother DCP-585CW w dbk.sklep.pl cena 606.55zł
BROTHER DCP585CW w zadowolenie.pl electroworld.pl cena 417zł
Sory, pomimo wielkiej chęci zakupu na miejscu, nie skorzystam...

dbk.sklep.pl
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek, 11 stycznia 2010, 23:35
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: WWW.DBK.SKLEP.PL NOWY SKLEP ONLINE W SIECHNICACH SPRAWDZ

Post autor: dbk.sklep.pl »

Witam serdecznie swoich klientów zarówno obecnych oraz tych przyszłych. Myślałem że nie będę musiał ingerować w ten post, ale ostatnia wypowiedz mnie do tego zmusiła.

Prosiłbym wszystkich porównujących ceny konkurencji z http://www.dbk.sklep.pl o dokładne analizowanie oferty, zarówno pod kątem ceny, transportu jak i w tym przypadku dołączonego dodatkowego tuszu o wartości ponad 100zł brutto a później ewentualne uwagi na forum.
Brother DCP-585CW z zestawem tuszy zaczyna się od 568zł + koszty przesyłki a kończy na 611zł + koszty przesyłki.
źródło http://www.ceneo.pl/2068890
Dla mieszkańców Siechnic w większości przypadków transport jest bezpłatny, lub symboliczny w zależności od wartości zamówienia ( do odwołania ).

Odwrotny przykład to Hewlett-Packard D1660 CB770B Cena brutto: 136.61 zł jak wiele wiele innych ( proszę sprawdzić )

Przykład drukarki Brother jak każdy inny jest dobry i nie ukrywam że na niektóre produkty da się znaleźć lepsze ceny a na niektóre mam najlepsze wiec jest czym się pochwalić. Na cenę produktu w moim sklepie wpływa kurs EU i USD, który jest co dziennie inny i tak dzień w dzień w godzinach 10-11:00 zmieniają się wszystkie ceny. Biorąc po uwagę wszystkie wymienione czynniki zostaje decyzja! którą Państwo musicie podjąć przed zakupem, a ja z chęcią służę pomocą.

Zapraszam jeszcze raz do odwiedzenia strony i dołączenia do grona zadowolonych klientów :D

jaro
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2009, 20:53

Re: WWW.DBK.SKLEP.PL NOWY SKLEP ONLINE W SIECHNICACH SPRAWDZ

Post autor: jaro »

Sklep internetowy:
http://www.dbk.sklep.pl
Samsung ML-1640 A4 USB - 282 zł

Klasyczny sklep:
http://arest.pl/shop/index.php?inc=produkt&k=Drukarki&katid=24&skatid=95&filtr=0:&ID=15002
Samsung ML-1640 A4 USB - 260 zł

A czym sprzęt droższy tym gorzej np:
DBK: Toshiba Satellite Sat A500-1EE eg W7H i3 330M 320/4G/1024/16HD - 3530 zł
AREST: Notebook TOSHIBA A500-1EE - i3-330M 2.13, 4096 MB, 320 GB, BLURAY, 16", WIFI, BT, nF GF 330M, Win7 HP - 3415 zł

Jak mam zaoszczędzić jakieś 100 zł to wolę stracić 2h i jechać samemu do Wrocławia.

Chyba powinno być odwrotnie ?. Zwłaszcza że oba sklepy zaopatrują się w tych samych hurtowniach. Tyle że tańszy jest stacjonarny.
Proszę podać produkt który ma Pan w najlepszej cenie, mnie się niestety nie udało takowego znaleźć.


Jak gdzieś się pomyliłem to proszę o uwagi.
Pozdrawiam

dbk.sklep.pl
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek, 11 stycznia 2010, 23:35
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: WWW.DBK.SKLEP.PL NOWY SKLEP ONLINE W SIECHNICACH SPRAWDZ

Post autor: dbk.sklep.pl »

Witam serdecznie,

DBK ( http://www.dbk.sklep.pl cena drukarki Samsung ML-1640 A4 USB na tą chwilę to 279.26 zł brutto a w Arest 260zł brutto.
Oczywiście różnica 19zł dla jednych będzie wielka a inni nie będą się chcieli ruszać z domu stojąc w korkach, płacąc za parking itp.
Nie będę się spierał z nikim na forum o ceny bo każdy jest dorosły ma swoją głowę i potrafi myśleć logicznie. Nigdy nie twierdziłem że w DBK sklep ma najniższe ceny w Polsce bo żeby tak było musiałbym dopłacać do każdej transakcji.
Toshiba Satellite Sat A500-1EE eg w tej chwili to koszt Cena brutto: 3497.46 zł

Może teraz przykład z innej beczki !

Notebook HP 4310s -VC352EA
Arest - 2970zł brutto ( http://arest.pl/shop/index.php?inc=produkt&katid=48&search=VC352EA&search_cenaod=0&search_cenado=0&ID=18260 )
DBK - 2971.37 zł brutto + torba w zestawie !
Drukarka SAMSUNG CLP-310N
Arest - 775zł brutto
DBK - 776.29 zł brutto
Program MICROSOFT Windows 7 Home Premium PL OEM - 32 bit ( GFC-00577 )
Arest - 365zł brutto
DBK - 367zł brutto

Myślę że nie ma co wymieniać przykładów bo zaraz ktoś napisze że przytaczam te najlepsze albo wyszukane.
Ocenę i decyzję o zakupie zostawiam wam moi drodzy klienci,
a tych którzy nie mają zamiaru kupować w Siechnicach pozdrawiam i życzę miłego dnia.

jaro
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 5 listopada 2009, 20:53

Re: WWW.DBK.SKLEP.PL NOWY SKLEP ONLINE W SIECHNICACH SPRAWDZ

Post autor: jaro »

Z założenia sklep internetowy powinien być tańszy od stacjonarnego ponieważ nie ponosi kosztów utrzymania powierzchni handlowych itd...

Jeżeli Państwo reklamujecie się:
Dzięki specjalistycznej znajomości zagadnień związanych z sieciami, oprogramowaniem oraz sprzętem nasi Klienci otrzymują nie tylko fizyczne urządzenie, ale mają również możliwość skorzystania z atrakcyjnych cenowo usług.
to chciałbym zobaczyć te atrakcyjne cenowo usługi.

Zaczyna mnie irytować sytuacja w której u nasz wszystko jest droższe niż we Wrocławiu. Jak otworzyli Biedronkę nagle okazało się że miejscowe sklepiki mają marżę na poziomie 50% albo i większą a to już jest absurd.

Państwa sytuacja wydaje mi się podobna ponieważ nie macie Państwo konkurencji to możecie ustalać sobie marże na wyższym poziomie niż normalnie.
Średnia marża na sprzęt komputerowy wynosi w granicach 2-4%. A u Państwa jest większa.
Rozumiem że Państwo dopiero zaczynacie i nie macie dodatkowych upustów w hurtowniach za obrót i wychodzi to trochę drożej.
Tylko dlaczego ludzie w naszej gminie mają płacić za bezpieczne zapakowanie i wysłanie towaru ? Przecież Państwo dowozicie towar do domów, to jest zysk dla was.

Nie zachęcam i nie zniechęcam ludzi do kupowania u Państwa w sklepie. Każdy ma własną wolę i sam decyduje co ma robić.

Pozdrawiam i bez odbioru.

dbk.sklep.pl
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek, 11 stycznia 2010, 23:35
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: WWW.DBK.SKLEP.PL NOWY SKLEP ONLINE W SIECHNICACH SPRAWDZ

Post autor: dbk.sklep.pl »

jaro pisze:Nie zachęcam i nie zniechęcam ludzi do kupowania u Państwa w sklepie. Każdy ma własną wolę i sam decyduje co ma robić.
Myślę że napisał Pan co trzeba i na tym też zakończę polemikę w tym temacie.

Zainteresowanych ciężką sytuacją rynku IT odsyłam do małego artykułu http://dziennik.pl/gospodarka/forsal/ar ... lepow.html i przypominam że DBK http://www.dbk.sklep.pl został stworzony pod rynek lokalny i nie ma zamiaru konkurować z największymi graczami na rynku bo z prostych przyczyn nie ma na to szans.

szymona
Posty: 50
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 16:09
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: WWW.DBK.SKLEP.PL NOWY SKLEP ONLINE W SIECHNICACH SPRAWDZ

Post autor: szymona »

Witam,

Jako nowy klient w/w sklepu pozwolę sobie dodać własną opinie.
100% zadowolenia z mojej strony: superszybki czas dostawy (w końcu jakieś korzyści mieszkania po sąsiedzku muszą być :D ) oraz znakomity kontakt ze sprzedającym.

Z czystym sumieniem polecam!!!

Nowy nabytek: https://dbk.strefazysku.pl/index.php/produkt/128808/_250GB_2_5_StoreJet_mobile_TS250GSJ25M :D

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: WWW.DBK.SKLEP.PL NOWY SKLEP ONLINE W SIECHNICACH SPRAWDZ

Post autor: maciek.wroclaw »

A ja polecam sklep VIDEO 3000, isnieje pod linkiem http://www.video3000.pl

Ceny mają najniższe ze wszystkich sklepów. Towar z dowozem. Bardzo duży asotryment.

ODPOWIEDZ