Agencja pracy tymczasowej

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
cut
Posty: 149
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2017, 12:43

Agencja pracy tymczasowej

Post autor: cut »

Kto z Was pracuje lub pracował przez agencję pracy tymczasowej?
Jak oceniacie to doświadczenie? Plusy, minusy i czy wasze warunki różniły się od tych, jakie moeli pracownicy bezpośredni?

Sasanka
Posty: 56
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 19:27

Re: Agencja pracy tymczasowej

Post autor: Sasanka »

Tak, pracowałam. Różniły się jedynie socialem. Z tego co pamiętam to obowiązuje prosta zasada - osoby zatrudnione na tych samych stanowiskach mają zarabiać tyle samo. Nie ma znaczenia czy chodzi o zatrudnienie bezpośrednie, czy pośrednie.

cut
Posty: 149
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2017, 12:43

Re: Agencja pracy tymczasowej

Post autor: cut »

A w jakim mieście i przez jaką agencję dokładnie?
I co było dalej? Jak rozumiem jesteś zadowolona z tego doświadczenia, tak?

Sasanka
Posty: 56
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 19:27

Re: Agencja pracy tymczasowej

Post autor: Sasanka »

To akurat było w Katowicach. Teoretycznie miasto, w którym każdy może znaleźć pracę, ale w praktyce wcale tak łatwo nie było. Za to EuroKadra dała mi to zatrudnienie naprawdę szybko. Bardziej chodzi o to, że praca mi odpowiadała, warunki finansowe były w porządku, ogólnie - ciężko się było czegoś czepić. I najważniejsze, że poszłam dalej, dostałam wyższe stanowisko - o to chodziło.

cut
Posty: 149
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2017, 12:43

Re: Agencja pracy tymczasowej

Post autor: cut »

Poczytam o nich. Ktoś jeszcze tak pracował? Może faktycznie od razu wymieniajcie konkretne agencje - dużo łatwiej będzie to weryfikować...

Sasanka
Posty: 56
Rejestracja: poniedziałek, 16 lipca 2012, 19:27

Re: Agencja pracy tymczasowej

Post autor: Sasanka »

Umów się na spotkanie z wymienioną. Jak widzisz ludzie są średnio zainteresowani wskazywaniem kolejnych, albo nie mają doświadczenia. Zresztą - tak czy siak umów się na spotkanie chociaż po to, żeby mieć ogląda na to, czego się realnie spodziewać po agencji.

ODPOWIEDZ