Biuro podróży w Siechnicach

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Kristen
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 9 listopada 2014, 16:59

Biuro podróży w Siechnicach

Post autor: Kristen »

Witam. Co sądzicie o tym biurze. Ja w tym roku jechałem z tego biura ze znajomymi ,łącznie 6 osób. Rezerwacja odbyła się w grudniu zeszłego roku. Wyjazd w czerwcu i tydzień przed zaczęły się problemy . Mieliśmy jechać z biura niemieckiego ale okazało się że 2 osoby jadą z itaki 3 z biura niemieckiego a 1 osoba poprzez kilka biur czyli transfer z innego biura wczasy z innego itd.4 osoby bez wyżywienia chociaż wszyscy wykupili all inclusive. Dzień przed wyjazdem trzeba było wszystko wyjaśniać. Sprawa została pozytywnie wyjaśniona więc z nadzieją na super wczasy polecieliśmy do Grecji i zaczęło się. Na miejscu ja z żoną mielismy transfer do hotelu autobusem a reszta osób busem. Jakież było nasze zdziwienie gdy nie było naszych znajomych w hotelu bo okazało się ze są w innym hotelu 400 m od nas. Tak załatwiła nas pani z biura podróży w Siechnicach. Z tego co wiem nie tylko nas ale nie mogę pisać nic w czyimś imieniu. Pozdrawiam i czekam na wasze wrażenia dotyczące tego biura.
Krzysztof.

Siechniczaaanin
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 8 października 2016, 19:12

Re: biuro podróży w Siechnicach

Post autor: Siechniczaaanin »

Dzień Dobry.
Chciałbym podzielić się opinią na temat biura podróż LUX-REISE w Siechnicach. Zamówiłem w marcu wczasy w Bułgarii dla czteroosobowej rodziny. Na dwa dni przed wylotem dostałem z biura informację, że linie lotnicze przesunęły o jeden dzień powrót, ale żebym się nie martwił, bo dzień ten będę miał opłacony jako rekompensatę za zmianę terminu. Szybko z żoną udało nam się, na szczęście, przesunąć urlop. Mogliśmy jechać i wypoczywać na wczasach. Po wylądowaniu w Bułgarii na drugi dzień będąc 2000 kilometrów od domu zadzwoniła pani z biura i poinformowała, że mamy sobie sami opłacić dodatkowy dzień pobytu. Zobowiązała się tylko do zarezerwowania pokoju w tym samym hotelu. To był ostatni telefon z biura. Po 12-stu dniach ciszy zadzwoniłem z pytaniem co z rezerwacją, Pani odebrała telefon przepraszając, że ma klienta i nie może rozmawiać. W ciągu czterech godzin trzy razy powtarzała się sytuacja. W końcu mogłem zgłosić się w recepcji i opłacić sobie pokój. Dwa dni później znów JA musiałem dzwonić i dowiedzieć się jak wygląda nasz powrót z hotelu na lotnisko. W dniu wyjazdu o umówionej godzinie niestety nie było transportu. Zadzwoniłem do biura, Pani po 10 minutach oddzwoniła informując, że samochód będzie za 20 minut. Po 30 minutach samochodu dalej nie było i znów dzwoniłem do biura. Pani oczywiście oddzwoniła i tu KURIOZUM dostałem numer telefonu do bułgarskiej firmy przewozowej, żebym na miejscu wyjaśnił sprawę. Dzięki uprzejmości pani w recepcji transport został umówiony. Przy okazji okazało się, że firma była w hotelu dzień wcześniej- zgodnie z pierwszą datą mojego powrotu. Samochód przyjechał do hotelu na 2 godziny i 15 minut przed odlotem samolotu. Odprawa bagażowa zaczyna się 2 godziny przed odlotem, a mieliśmy do pokonania 35 kilometrów późnym popołudniem nadmorską drogą. Pan kierowca staną na wysokości zadania i dowiózł nas przed zakończeniem odprawy bagażowej. O wrażeniach z jazdy mogę napisać innym razem. Wszystko skończyło się dla naszej rodziny szczęśliwie. Na miejscu, w Siechnicach, gdy pojawiłem się w biurze nie usłyszałem słowa przepraszam tylko mało przyjemne słowa z uwagą, że jako kapryśny klient nie będę więcej obsługiwany w tym biurze. Takiego wyjazdu nie miałam jeszcze z żadnego biura podróży.
Jarek

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: biuro podróży w Siechnicach

Post autor: Sumire »

No na te biura to trzeba naprawdę uważać.

Kristen
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 9 listopada 2014, 16:59

Re: biuro podróży w Siechnicach

Post autor: Kristen »

Biuro podróży lipa tak powinno się nazywać

Wakacje
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 18 października 2016, 16:12

Re: biuro podróży w Siechnicach

Post autor: Wakacje »

A myślałam że tylko ja miałam problem z tym biurem podróży... pojechaliśmy z lux reise na drugi koniec świata gdzie okazało się że nie mieliśmy pokoju :( Pani z biura podróży chciała nas wysłać do innego hotelu, ale byliśmy większą grupą, a tylko nas dwoje chciała odesłać. Spaliśmy w czwórkę pokoju dwuosobowym. Pani zostawiła nas samych sobie. Okazało się że nie przelała rowniez za nas pieniędzy, musieliśmy dopłacić (dodatkowo!) część kwoty na miejscu. Z wakacji życia zostały niemiłe wspomnienia i niesmak. Podczas próby kontaktu telefonicznego z Dominikany pani twierdziła że nie ma czasu albo że nie jesteśmy jej jedynymi klientami. Serdecznie nie polecam :(

Kristen
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 9 listopada 2014, 16:59

Re: biuro podróży w Siechnicach

Post autor: Kristen »

A czy pani zwróciła pieniążki bo nas nawet się nie spytała czy ponieśliśmy dodatkowe koszty związane ze swoją nieuczciwością. Proszę o dalsze komentarze w sprawie biura aby inni nie dali się nabrać

Wakacje
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 18 października 2016, 16:12

Re: biuro podróży w Siechnicach

Post autor: Wakacje »

Nam nie oddała. Wysłaliśmy nawet pismo przez kancelarię prawniczą z "prośbą" o zwrot poniesionych kosztów, ale pani nie pofatygowała się nawet o odpowiedź.

Kristen
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 9 listopada 2014, 16:59

Re: biuro podróży w Siechnicach

Post autor: Kristen »

Trzeba zakończyć działanie takich biur które działają na szkodę klienta. Moja znajoma chciała zabukować w listopadzie wczasy z tego biura bo jakby do końca nie mogłem jej przekonać że jest to zły pomysł. Po państwa opiniach jest pewna że nie skorzysta z tak lichego i nieprofesjonalnego biura

Kristen
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 9 listopada 2014, 16:59

Re: biuro podróży w Siechnicach

Post autor: Kristen »

Proszę o komentarze o tym niby biurze

Kristen
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 9 listopada 2014, 16:59

Re: biuro podróży w Siechnicach

Post autor: Kristen »

Biuro znajduje się naprzeciw biedronki

Kristen
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 9 listopada 2014, 16:59

Re: Biuro podróży w Siechnicach

Post autor: Kristen »

Co sądzicie o tym biurze a może też macie tak przykre doświadczenia

Zablokowany